0 oy
302 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Hanmlar 27  haftalık hamileyim ilk hamileligim bebeğime kavuşacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum ama bu ülkenin gidişatı alım gücünün bu kadar düşmesi çocuğumun geleceği için endişelenmem yüzünden uykularım kaçıyor ben mı çok karamsarim yoksa benim gibi olan var mı:(
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
(389 puan) tarafından
32 haftalık hamileyim aynı şekilde benden sonra çocuğum ne olacak diyorum 
tarafından
Allah yardımcımız olsun inşallah bunlar iyi günleriniz değildir:(
-Reklam-
0 oy
(1,238 puan) tarafından
3 çocuk yapın diyene  soyleyin onu bide 
tarafından
Utanmadan üç çocuk yapın diyor sanki kendisi bakacak o çocukların istikbalinden biz sorumluyuz çıldırmamak elde değil
(1,238 puan) tarafından
Bacım konusursan içeri atiyolar susarsan affedersin daha da ağ.zimiza ediyolar biz de şaşırdık
tarafından
Aynen öyle canım ülkede ifade özgürlüğü yasaklandı Allah sonumuzu hayır etsin
0 oy
tarafından
Benmki 10 aylık , allah yardmcımız olsn canm
tarafından
Amin canım. Resmen bebeğim doğduktan sonra nasıl bir hayat bekliyor diye düşünmekten uyuyamiyorum bizi bu hale getirenlerin allah cezasını versin
0 oy
tarafından
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun 
tarafından
Aminn
0 oy
(4,135 puan) tarafından

Bende 25 haftalık hamileyim aynı şekilde eşime nasıl Bi dünyaya evlat getiriyoruz diyorum :ermm: Rabbim onlara güzel Bi hayat verebilmeyi nasip etsin hepimize 

tarafından
Biz 2 yıl bekledik düşünmekten,rabbim istediğimizde nasip etti çok şükür ama gerçekten gidişat iyi değil
(4,135 puan) tarafından
Aynı şekilde bizde bekledik 1.5 seneye yakın borç falan var kiradayız dedik ama baktık düzeleceği yok hiç bir şeyin daha fazla ertelemeyelim dedik Rabbim sonumuzu hayır etsin ne diyelim
tarafından
Aminn
0 oy
tarafından
Ah ahh  bı tane kızım var ama oyle korkuyorum kı hem ulkenın gıdısatı hem kız cocuklarını kadınları koruyamama. Daha 2 bucuk yasında bebeklere tecavuz eden serefsızlern oldugu ulkede yasıyoruz. Bunları dusundukce kızımıda kendımıde eve kılıtleyıp dısarı cıkmayasım gelıyo. Cok korkuyorum
tarafından
Sorma canım çok kötü bir zamana denk geldik rabbim yardımcımız olsun :(

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 454 göst.
15 Nisan 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 944 göst.
0 oy
12 cevap 144 göst.
27 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Leyla233 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy