0 oy
54 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (496 puan) tarafından
Merhaba anneler oğlum salı guny Allah nasip ederse sünnet olcak. Merak ettiğim konu şu. Şuan 2 buçuk yaşında lokal anesteziyle olcak kalkmaya falan çalıştimi sizinkiler ne yaptınız? Ve lokalde sadece o bolgemi yoksa bel altı komplemi uyusur. Uyusmuyorsa bacaklarını hareket ettiriyor mi?

5 Cevaplar

0 oy
(286 puan) tarafından
Sadece pipi kısmı uyuşuyor bizde ellerini ve ayaklarını tutmak zorunda kaldık zor oluyor zapt etmesi ama yapıcak bişey yok malesef
(496 puan) tarafından
Allah yardım eder inşallah çok korkuyorum kaç dakika suruyor
(286 puan) tarafından
Yaklaşık 20 25 dk felan süren bi işlem
-Reklam-
0 oy
(2,092 puan) tarafından

34 günlükken olmuştuk biz :)

Şu an olsa zor olurdu heralde

0 oy
(2,679 puan) tarafından
Benım oğlum 3 aylıktı dönence vardı ona bakıyordu siiznki büyükmüş ayağını elini falan hareket ettirir
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Çok zor olur büyük çocuk ben 2 oğlumu da 3 aylıkken yaptırdım 
(9,227 puan) tarafından
Canım benim oğlum da 3 aylık olacak da yaptırmayı düşünüyoruz artılarını eksilerini yazabilir misin Biraz bilgi verirsen sevinirim❤️
(1,893 puan) tarafından
Bence bir eksisi yok olsa ikinciyi de 3 aylık yaptırmazdım. Çok çabuk iyileşiyor, çocuk fazla hareket etmediği için ikide bir sağa sola çarpıp ya da üstüne dönüp canı yanmıyor hele de kundak yapıyorsan daha da rahat oluyor. Sadece anne yüreğisi dayanmıyor iğne yapılırken ağladığı için  :')
(1,893 puan) tarafından
Ben her altını açmamda hem pipisine hem bezinin denk gelen yerine bol bol merhem sürdüm yapışma olmaması için. Bardak koyan, tülbent saran falan var daha neler neler hiç gerek yok bol bol merhem sür 1 hafta 10 gün gibi bir şeyi kalmaz. Aman diyeyim dikişlere dokunma ilk oğlumun dikişleri 1 haftada eridi ikinci 1 ayı buldu sen sakın iyileşti deyip kendin çıkarmaya kalkma bırak kalsın elbet ya erir ya düşer
(9,227 puan) tarafından
Tamam canım çok çok sağol Allah razı olsun guzel açıklamaların için❤️ ayın 2sinde tam 3 aylık oluyor, bayram sonrasına kalır gibi. Inşallah bi sıkıntı yaşamadan hallederiz bakalm ☺️
0 oy
(885 puan) tarafından
2hafta önce yaptırdık oğlum 2yasında  sadece o bolgeyı uyuşturucu ama oğlum hareket etmedı ellerinı tuttuk agladı bıraz  ama sonrasında enfeksıyon kaptı hala gecmedı krem antibiyotik verdı onları kullanıyoruz
(496 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun inşallah en yakın zamanda geçer

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 81 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde Merveee3427 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 56 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,309 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 85 göst.
9 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda161616 (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 46 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu

380,102 soru

11,378,954 cevap

34,864 kullanıcı

...