0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (191 puan) tarafından
Oğlumu bazen çok ağlıyor ve ben hicbir şekilde susturamıyorum uykusu car ağlıyor kaldırıyorum ağlıyor sallıyorum ağlıyor ben iyi bir anne değilim O ağladıkça ben stres yapıyorum yetemiyorum ben iyi bir anne olamıyorum bebeğimi sakinlestiremiyorum anlayamıyorum yetemiyorum kendimi hic iyi hissetmiyorum şuan bile ağlıyorum 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Düşünmeye fırsat bırakmıyor 
(191 puan) tarafından
Kendimi hic iyi hissetmiyorum gercekten
-Reklam-
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Bu günlerde herkes isyanlarda Allahım sonumuzu hayır eyle... 

Canim inan herkes aynı durumda çok şükür elin ayağın tutuyor evladın sağlıklı tabiki yetiyorsun o ne demk öyle 
(191 puan) tarafından
Isyan etmiyorum isyan da değilim oğlumun ağlamalarına da isyan etmiyorum ben beceremiyorum diye üzülüyorum anlayamıyor muyum oğlumu 4. Ay ayağımı ne bilmiyorum kendimi eksik gördüğüm için üzülüyorum
(2,974 puan) tarafından
Üzülme merak etme daha ne ataklar olacak yolun başında sin canım
(191 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Düşünme öyle canım annelik çok zor ve kutsal bişey elbette ağlicak hastalanicak her zaman mutlu güler yüzlü olamz ki
(191 puan) tarafından
Doğru söylüyorsunuz ilk bebeğim ve ben annem yanımdaydı o gidince çok zorlandım ama bu ay çok daha zor sakinlestiremiyorum bazen anlayamıyorum oğlumu sanırım
0 oy
tarafından
Kaç aylık canım ? 

Dış dönemi falanmi acaba ? 

Havalarda ısındı olabilir neyden huzurluysa onu yao
(191 puan) tarafından
4. Ayimiza girdik 24 unde bilmiyorum eli sürekli ağzında damağı kaşınıyor sanırım gazını da çıkartıyorum sürekli masaj yaparım damlalarını düzenli veririm karnı da aç değil
tarafından
Dişi kaisniyor olabilir dış kaşıyıcı ver birde

Karanfil varya onu doveecekte ez içine zeytin yağı köy biraz dolapta beklet damaklarina sur belki o rahatsız ediyordur

Artık büyümüş annesi havalar sıcak serinlet oyun oyna strese girme sen strese girdikçe oda strese girer bak oğlum sallıyorum uyuyor yerine koyuyorum uyanıyor havalar etkiliyor artk bebekleri onunda oynamaya yorulmaya ihtiyacı var şarkı söyle kucağına al emzir masaj yap duş aldır
(191 puan) tarafından
Gerçekten hepsini yapıyorum oyun oynuyorum kitap okuyorum müzik açıyorum oyun halisind vakit geçiriyoruz dışarı çıkartıyorum hepsine hergun yapıyorum ama iş uykuya geldiğinde kıyamet kopuyor öyle bir ağlıyor ki kucağıma alıyorum susmuyor memeyi almıyor sallıyorum susmuyor ne yapacağımı şaşırıyorum
tarafından
Uyku bastırdığı zamanda uyumazlar sen zorlicaksin uyku saatlerini belirle mesala

Ayağina koy mayissin uyusun
(191 puan) tarafından
Aynen oyle uykusu var direniyor benuyutmaya calistikca da cok fazla ağlıyor sesi gidiyor artık bende mecbur kaldırıyorum
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Kaç aylık canım 
(191 puan) tarafından
4. Ayimiza yeni girdik
(1,371 puan) tarafından
Atak haftası olabilir ağlasın sakin olmaya çalış zor biliyorum ama senin stresin ona geçiyor 4. Ayda uyku gerilemeside oluyor ama düzeliyor geri
(191 puan) tarafından
Aynen öyle uykuya ağlayarak geçiyor hemde çok ağlıyor ne yapsam susmuyor uyku haricinde iyi sakin çok güleç bir bebek
0 oy
(872 puan) tarafından
Ay tam benim gibi. Kız bak kitaplar okuyorum doktorlar sayfasını takip ediyorum, doktorlar diyor ki çocuk ağlaması normal bisey. Onların akli beyini daha kendini ifade etmeye hazır olmadığı için ağlarlar falan da filan da okuyorum. Ama kızım ağlayinca ben de yetemiyorum diyorum, bazen kızıma bağırıyorum, kendimi duyamıyorum hep mizmizmiz dan. Sonra üzülüyorum. Allah akıl fikir versin bana.
(191 puan) tarafından
Aynen öyle gerçekten ne yapacağımı şaşırdım bende bir suruyazi okuyorum araştırıyorum mutlu olması için herşeyi yapıyorum yeter ki gülsün diye ama uykuya geçtiğimiz an başlatıyor ağlamaya
0 oy
tarafından
Deme öyle deme annelik kutsal birseydir biraz sabır 
(191 puan) tarafından
Oğluma karşı sabrım sonsuz ven sadece kendime kızıyorum anlayamıyor muyum derdi mi var yetemiyor gibi hissediyorum
0 oy
tarafından

Başlarda düşünüyodm ama alıştm büyüdü artk 16 aylık oldu zillim <3

(191 puan) tarafından
Maşallah allah bağışlasın inşallah bizde hayırlısı ole sağlıkla buyuruz
0 oy
(366 puan) tarafından

Hissediyorum ya. Çok sinirli oluyorum bi yaramazlık yaptığında yada biseye cok ağladığında kızıp sinirleniyorum hemen sonra pişman oluyorum ama kendime hakim olamıyorum sinirlerim yıprandı daha ilk çocukta :(

(191 puan) tarafından
Aynen  benimde ilk çocuk sinirden ziyade kendime çok kızıyorum derdi mi var anlayamıyorum o an ne yapmam gerektiğini bilmiyorum nerdeyse bende oturup ağlıcam oluyorum hu ikinci bu şekilde ağlamam ilkinde eşim aldı hemem sakinleşti bir süre sonra gülmeye başladı
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Ben birini tutayım derken öbürünü düşürdüm bende çok ağladım ama kötü bi anne olduğumz için değil bence ağlama sende kötü olsaydın bunlar için üzülmezdn bile 
(191 puan) tarafından
Haklısın rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın benim ilk bebeğim ve annem yanımdaydı gitti ben bazen çok iyi idare ediyorum bazen kalıyorum ağlıyor ne yapsam sakinleşiyor kendimi çok kötü yetersiz hissediyorum anlayamıyorum o an oglumu
(17,817 puan) tarafından
Benim 3 numara bak bende yetemediim oluyo ama üzülme sen çok güzel bi annesin herşey daha güzel olucakkkkk
(191 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim allah razı olsun gerçekten bu yazıları okumak derdimi anlayan birileriyle konuşmak çok iyi geliyor
(17,817 puan) tarafından
Hepimizin buna ihtiyacı var inanki iyi ol güçlü ol sakin ol bak gör bebişinde sakinleşicek
(191 puan) tarafından
Cok tesekkur ederinm

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 394 göst.
1 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Pufidikbebek (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 75 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde mehal (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 134 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (286 puan) tarafından soruldu