0 oy
905 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben ayıp olmasın diye   çok korkmamama rağmen    herkes bayram da. Kabir ziyareti ne girdiler. Başka bi memlekette. Taaaa. Eşimin. Nenesinin neesi filan ın kabri için.  Mezarlığa  girdim mezarlar arasında yürüdüm ta. En arkadaymış mübarekler de .....  Sırf   ayıp olmasın annem çağırdı gel dua  et. Neneme  diyince mecburen biraz da ayıp olöasın diye girdim .......  Ki beeeeeennnn   mezarlığın  yanından geçerken     korkumdan  tirtir titrerim  di ve daha önce hiç gitmemiştim de 

image

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kokuya çok hassasım yengemlere gittim haşhaşlı gözleme yapmış ama nasıl yapmış ayıp olmasın diye yedim ama nasıl yedim 
-Reklam-
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Ayıp olmasin die yaptığım çok şey var ama hatrlamyorm
0 oy
(897 puan) tarafından
Geçen sene eşimin arkadaşı beni evden alıp hastaneye götürecekti bende öne bindim nasıl bindimse beni öpmek istedi bende ayıp olmasın diye onu öptum.. Aradan 1 yıl geçti hala aklıma gelince gülerimm:-D
tarafından
Nasıl öptüm kız:))
tarafından
O nasıl iş kız anaaaaaa
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Ben degılde esıme olmustu. Kardesımın esı dogulu.dugunkerınde onların bı oyun havası varmıs. Esımde halay dıye gırıp cıkamamıstı. Oynadıkları oyunuda bilmiyordu. Garıbım ayıp olmasın diye cıkmadı. Mılletın ayaklarına bakarak oynamaya calısmıstı. 
0 oy
tarafından
Kız düşündüm de hiç ayıp olmasın diye yapmayacağım şeyleri yapmamışım 
0 oy
(3,417 puan) tarafından

Bekarken çalıştığım mağazada hazır giyim satışına yeni başlamıştık kadının biri bir takım beğendi bende o zaman manit yeni askere gitmiş kafa bir milyon neyse kadına yanlış fiyat verdim kasada patron fark etti kadına ayıp olmasın diye haftalıktan kes demiştim patrona:D haftalığın yarısı gittiydi

0 oy
(44,769 puan) tarafından
Ayyy yorumlar çok iyi
0 oy
(339 puan) tarafından
Sırf ayıp olmasın diye yaptıgımız şeyler çok fedakkarca bence bu yüzden çoookk kez zor anlar yaşadım 

İlgili sorular

+1 oy
32 cevap 438 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde S.m.h (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 425 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 660 göst.
12 Mart 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 128 göst.