0 oy
901 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben ayıp olmasın diye   çok korkmamama rağmen    herkes bayram da. Kabir ziyareti ne girdiler. Başka bi memlekette. Taaaa. Eşimin. Nenesinin neesi filan ın kabri için.  Mezarlığa  girdim mezarlar arasında yürüdüm ta. En arkadaymış mübarekler de .....  Sırf   ayıp olmasın annem çağırdı gel dua  et. Neneme  diyince mecburen biraz da ayıp olöasın diye girdim .......  Ki beeeeeennnn   mezarlığın  yanından geçerken     korkumdan  tirtir titrerim  di ve daha önce hiç gitmemiştim de 

image

28 Cevaplar

+2 oy
(996 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Mahalle de bir köpek vardı bahçe de dururdu hep bor kere sevdim sorma ne zaman ordan geçsem sevmem için beklerdi ise geç kalmama rağmen köpeğe ayıp olması diye severdim sonra neyse ki arka bahçeye koydular:D

tarafından
Ahahaah seni seçtim brütüs ahaha. Hayvanat da olsa  karşında ki
(996 puan) tarafından
Başını bahçe demirliginden uzatıp öyle Bi bakardı ki normal de ****** severim ama onu sırf ayıp olmasın diye seviyordum valla ise çok geç kaldım çünkü onun yüzünden tabi patrona açıklama da yapamiyodum :D
(2,892 puan) tarafından
Güzel kalbine gurban
-Reklam-
+2 oy
tarafından
İnecegim duraga yaklastigimi sanip düğmeye basmistim.  Otobüs durunca iki durak erken bastigimi anladim. Ayip olmasın diye inip yürümüştüm sjsjjsjsj
(11,217 puan) tarafından
insallah konustugu karisi dgldir serife : D
tarafından
bu rezillikler silsilesi tahminen ne zaman yakami birakir ? Ajjssjjsjs
(119,388 puan) tarafından
şerife ama senin en efso dolarlardi ☺️☺️
tarafından
Off dolar deme bana sjsjsjjsjs videomu atarim bak yine sjjsjdjd
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
+1 oy
(810 puan) tarafından
Hangisini anlatsam utanıyorum  bırgun misafirlikte yemeklıydi önumuze yemek koymadılar sonra acmısınz diye sorulunca brn utanıp orucum demiştim kkhjk
tarafından
Ahahahahh  çok  güldüüümmmmmm. Ahahaah
tarafından
Ahahahahahahah
tarafından
Valla çok gùldüm bende buna :))
tarafından
Hahshahshah
(810 puan) tarafından
Herkes gülmüş o kadr komıkmıydı yaa:) valla onun yerıne ben utanmştım hıc unutmam o günü aç aç sabahı etmiştik
0 oy
(11,217 puan) tarafından
gittigim misafirlikte ayip olmassin die asla agzima koymucagim sekilde sunulan cayi ictim :/ dahada olmem
tarafından
Ahahahah bunu ben de çok yapıorum    normal de. Dem i az içerim   şekersiz...  Çayı getiriyolar   yok şeker almıyorum diyorum ahahahaha. Katran gibi gelen çay ayıp olmasım diye mecbur onu zehir zemberek. İçiyorum ben de
(11,217 puan) tarafından
yok kiz konu tad rengi sekeri dgldi ;/ hijyen olarak cok igrendim ama red edemedim cayi ayip olmassin die
tarafından
Offfff  demeeeee. Afiyet olsun yine de ahahabh
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Suriyeli komşu taşındı evine gittik hayırlı olsuna ayip olmasin diye zehir gibi kahveyi tek nefeste içtim sonra 1 yıl türk Kahvesi içemedim suriyelilerin özel kahvesiymis 
(2,769 puan) tarafından
Suda içtik ama musluk suyu eve kendimi zor attım.
(11,217 puan) tarafından
mirra olmassin kiz : D onu icmek buyuk mide ister helal olsun.
(2,769 puan) tarafından
Ay bilmiyorum sadece zehirdi kahve
Kadın yabancı olduğu için kendini kötü hissetmesin diye komşularla bir iki üç dedik diktik kahveyi :) :)
tarafından
Ama iyi yapmışsınız. Onlar için normal olabilir. Düşünsene. Senin çok sevdiğin bir  lezzeti bilmeyen bir misafirine. Özenle sunuyorsun   aldığın. Tepki le bu neee. Gibi bir. Tepki olsa canın sıkılırdı  bence  ya iyi. Yapmışsım bence.  Gerçekten de ayıp olöaması gerekiyor muş bu durumda
(2,769 puan) tarafından
Işte maksat ayıp olmasin diye:) içmeseydim şuan vicdan yapardim
0 oy
(913 puan) tarafından
Asla yeyemem dediyim yemeyi tatmak zorunda kaldım komşumda.
(11,217 puan) tarafından
sadece yumurta dgl ispanagin kalmasi bile cok zararli. gunluk pisirilip hemn tuketilmesi lazim. icinde ki demir  kaldikca zehirleme yapiomus kaynana de kiz beklemez ispanak :)
(913 puan) tarafından
Ben ćok dedim. Hatta açtım kimyasını anlatamadım ne oğluna ne kendine. Yapıyo oğluna gönderiyo. Eşime diyince de şimdiye kadar ölmedik diyo. İlla ölmenmi gerekiyo diyorum.
(11,217 puan) tarafından
ay Allahi esin bunu.mu dio gercktn : D
(913 puan) tarafından
Evettt))) kendim hemşireyim yani ona kimyasını açsam bile annesi yapmış diye ölse bile yer yani.
(11,217 puan) tarafından
bazilari annesinin dogrusunu herseyin ustunde gorur :)
0 oy
tarafından
Ayıp olmasin diye kızım uyumazdi o uyuyunca 1 saat uyudum uyudum ... Ayıp olmasın diye eltimin kızlarına gidin diyemezdim . Uykusuzluktan ölürdüm artık sabaha kadar oturup aşağı uyumaya inerlersi ben uyuyamadım .. 2 güne bir bizdelerdj altlı ustluyuz m.... Şimdi oğlum var ve kalkın gidin uykum var diyorum hiç umrumda değil keşke o zaman da deseydim 
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Cevap vermem gerekirken ayıp olmasın diye sustugum çok oldu .
tarafından
Kim yapmıyordur ki onu  bence çoğu kişi  yapıo dur  hayatında bi kaç kez de olsa
tarafından
Bu ben
(2,974 puan) tarafından
Vsgsjdhdh
0 oy
tarafından
Otobüsün dur düğmesine yanlışlıkla bastığım için ayıp olmasın diye inip gideceğim yere yürüyerek gitim 
tarafından
Sanırım bunu  da herkes yapıo muş ahahahh
tarafından
Ahahahah
(3,205 puan) tarafından
Bndeee☺️
0 oy
(12,494 puan) tarafından
O zamanlar suriyeliler yeni yeni geliyordu türküye ye bize yakın biri gelmiş hiç bişi si yoktu biraz erzak götürdük çay var demişti içmicez demiştik tak Bi baktık getirdi ayıp olmasın diye o bardağı nasıl içtim içerken nefesimi nasıl tuttum ecel terleri döktüm Allah biliyor 
0 oy
tarafından
Ben ayıp olmasın diye her gittiğim yerde ikram edilen şeyi yerim eğer hijyenik bi ortam değilse daha orda başlar benim Boğazlar dolmaya ağrımaya
tarafından
Amaaan bunu ben de yapıom tıka basa tok olsam da
0 oy
(1,414 puan) tarafından

Eşimin amcasının evinde yemek yedim öyle üstün körü yemiş oldum ayy Allahım bi de oruçtum açlıktan ölecektim eve zor düştüm :)))

Asla su bile içmeyeceğim bir ev ama ayıp olmasın diye yedim ama hala aklıma gelince midem kalkıyor :sick:

Civcivler oturma odasında besleniyor aşırı pis ve kokulu bir ev kadın da bi acayip zaten geçen bize yemeğe geldiler hem kaşık hem çatal koydum herkesin önüne tabak koydum ama o tabağına alıp yemek yerine ortadaki salata kasesinden eliyle avuçlayarak yedi salatayı.. Oyyy aklıma geldi bak yine:sick:  onlar gitti tüm bulaşıkları çamaşır suyuyla yıkadım masa örtüsü filan ne varsa makinaya attıydım..

tarafından
Offfffffff    anlatma durr devam etmeee
(1,414 puan) tarafından
Bi de beni düşün :) amcasını severim eşimin sırf onun hatrına ona ayıp olmasın diye gözümü kapatıp yediydim yemekten tabi salatayı elle yediğini görünce dedim Allahımm Allah bilir o gün yemekleri nasıl hazırladıydı acaba..
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Ahahajhaha okumaya geldim

tarafından
Sen hiç bi şey yapmadınmı   ayıp olmasın diye kız
(27,353 puan) tarafından
Yapmışımdir aklımda değil hsjsj
0 oy
tarafından
Ayıp olmasın diye misafirlikte içi hamur gibi olan pişmemiş açmayı yedim çok kötüydü terledim resmen yerken
0 oy

hayatimda sogan sarimsak yemem ama ayip olmasin diye bi kez yillar once mercimek koftesini yemistim hatta sogan vardi cignemeden yutmustum :sick:

tarafından
Herkes ayıp olmasın diye neler neler yemiş  ahaha
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Gecenlerde bi akraba ya gittik ilk defa evi bas bas bagiriyordu beni temizle diye hele mutfak öğğğğggg eltimle yemek inince ayip olmasjn diye birwz yedik yemez olaydik valla 1 ay aklimizdan cikmadi yerken ölüm  gibi biseydi ama cok şükür ölmedik bi daha asla o eve gitmem gitsemde orucum derim 
0 oy
(11 puan) tarafından
Çay vermislerdi şeker i unutmuşlar bende ayıp kadın diye şeker istemedim 4 bardak çayı şekersiz icirmislerdi bana
tarafından
Ahhahaah bunun bi  hikayesi vardı. Kız istemeye  gidiyolar sanırım. Oğlan a kahve yi tuzlu veriyo   kız. Adam diyo    oh oh en sevdiğim den eline sağlık diyo ... Kız da. Eşinin en sevdiği diye. Hep öyle yapıo ahaha. Adam yaşlanana kadar. Sırf kızı kırmamak için tuzlu kahve içmiş
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ya ben yeni evliydim kaynanamlardaydik içerisi misafir doluydu kaynanam tuvalate gitti bir zorttt bir ses geldi tuvalet odanın yanındaydı bütün ses duyuldu yani herkes birbirine baktı kimse ayıp olmasın diye gulemedi sonra kaynanam içeri geldi bugün nohut yemeği yapmıştım ay çok agriti beni demezmi milletin gulmemek için kip kiprmizi olduğunu gördüm en son dayanamadım  mutfağa gittim eşimle kahkalara boğulduk  

Bide yine yeni evliydim kayın babam kebap yaptırdı yine ev misafir doluydu bende mutfakta yemek yiyordum tek başımayım tam lokmayı ağzıma goturecektim ki kaynım gelip yemek kaadimi dedi bende baktım önümdeki tabağa bakıyor aldık ona verdim sjsjsjjs o gece sabaha kadar aç uyudum :D
(4,101 puan) tarafından
Ahajajaj kaynanana çok güldüm çok ayippp
(7,036 puan) tarafından
Kız kadının huyu o bizim bide hastane maceramız var ben 5 aylık hamileydim o zaman enfeksiyonun yukselmisti hastaneye gittik gece saat 2 felan acil bom boş bir biz bide iki kadın var bide askerler vardı   ama baya asker doluydu neyse buda yine tuvalete girdi yine zortt diye bir ses Allah'ım yerin dibine girip geri çıktık ya resmen bütün acilde yankılandı ses çok utanmıştım :D
(4,101 puan) tarafından
At kendisi utanmyormu acaba?:)
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Az pişmiş severim dedim yumurtayı arkadaşım da sağolsun rafadan yaptı yumurtayı ama ne rafadan resmen ciğ yumurta yedim 
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Ay her gittiğim yerde kahveyi şekerli yapıyorlar bende zehir gibi içerim ama ayıp olmasın diye hep içiyorum miğdem bulana bulana :D
tarafından
Aynısını bi çok kez yaşıyorum yaa artık ayıp olursada olsun ya içmicem yada tekrar yapılcak :D
(1,277 puan) tarafından
Bende yaa kahveeden soğuyorum

İlgili sorular

+1 oy
32 cevap 431 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde S.m.h (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 424 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 635 göst.
12 Mart 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu