0 oy
762 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bakın bebeğimi çok istiyorum sakin linclemeye falan gelmeyin haa....4. gebeliğim düne kadar karnım büyüsün bir an önce derdim bugün birden bire karnımın büyümesini istememeye başladım tabiiki büyüyecek biliyorum yeterki çocuğum iyi olsun da büyüsün ama neden durduk yere bu hisse kapıldım Bir fikri olan var mı 

27 Cevaplar

+1 oy
(1,092 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Balkona cik bir hava al bence 
tarafından
Aşkım ne alaka kız
(1,092 puan) tarafından
Aşkım ne dediğinin farkindamisin ahshs :D hamilesin karnım çıkmasın diyorsun e ne yapsın karnındaki bebe doguncami büyüsün öyle minnacık fasulye gibi doğup sonra büyümeye mi başlasın :D
tarafından
Kız yok yavrum iyi olsun yeterki ayrıca ben hamile karnımı çok severim bugün sadece öyle hissettim yeterki o sağlıkla gelsin
-Reklam-
+1 oy
(5,837 puan) tarafından
Hormonlardan bacım :D bende kocam işe gitmeden maaş alsın istiyordum 
(1,371 puan) tarafından
Hahahahahaha aynı ben kocam işe gitmeden maaş alsın ama çok uzun süre evdrde durmasın istiyorum
(5,837 puan) tarafından
İşte bunlar hep hormon Hahshshsj :D
tarafından
Ahahaha o da karnımın buyumesi mümkün olmadığı kadar mümkün değil
(5,837 puan) tarafından
Kız ben doğumdan sonra şişman kalcam diye kaç tüp mide ameliyatı izledim bende midemi aldırırım diye ahshshsh :D 70le doğuma girdim 2 ayda 49a düştüm hala 49 kiloyum :D
+1 oy
(3,259 puan) tarafından
Karnını içine çek bacım :))) 
tarafından
Şimdilik çok büyük değil aşkım da büyüyecek elbet
0 oy
(784 puan) tarafından
Hamilelik psikolojisi canım :))))
tarafından
Bilemiyorum olabilir normalde hamile karnımı çok severim
0 oy
tarafından
Psikolojin bozulmuş 
tarafından
Olabilir bilmiyorum geçer umarım
0 oy
tarafından

Çok boş kalmıssın dıcem  ama 3 tane daha cocuk var oda mumkun degıl bılemedım :D

tarafından
Kız yok alakası yok normalde hamile karnımı çok severim
tarafından
geçer heralde ya degısık bır dusunce :D
tarafından
İnşallah aşkım illaki büyüyecek yeterki yavrum iyi olsun
0 oy
(3,141 puan) tarafından
4. gebelik ya göbeğin kalır gitmez düşüncesi oluşmuştur aklında. Olur öyle şeyler kafanı takma insan hamile olunca binbir türlü düşünceye dalıyor.
tarafından
Hiç sorma ya ilk defa böyle bişey düşündüm
(3,141 puan) tarafından
Geçer inşallah canım
0 oy
tarafından
Hormonlarrrrrrr :D daha neler gelecek aklına salya sümük aglayacam giii bide 4 cocukmus ben mi anlatam :D
tarafından
İlk defa böyle oldu normalde hamile karnımı çok severim
0 oy
tarafından
Bi fikir oluşmadı bende:)
tarafından
Bendede asko
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Çevreden dolayi 4. Çocuk diye eleştiren falan olur diye düşünüyor olabilirsin boşver takma karnın buyuycek sonra inecek öyle düşün :)
tarafından
Kız ben kimseyi takmam ve hamile olduğumu kimseden gizlemiyorum ayrıca hamile karnımı çok severim bugün öyle hissettim sadece
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Yani burdaki amaç zayıf gorunmeyi istemek mi ? Hani genel de karnimiz buyusun bir an once diye deli oluruz ya sakin linclemeyin demissin ama yani soylenilmiycek gibi degil bacım hic hamilelik psikolojisi falan deme yani ama niye karnin buyusun istemiyosun otur sakin bir kafayla kendi sorunun cevabini kendin.bul
tarafından
Oyy kıyamam sana kendini rahat hissedeceksen sar bana askom
(1,403 puan) tarafından
Valla hem lohusalik var benle beraber kocam da.lohusa onunla ayei ugrasiyom :D izmirin sıcagı pistir bir anda sicak bastirdi yazik garibim kizim gunduz sicaktan uyuyamiyor nerde yatiricagimj sasirdim her yeri yuzu boynu isilik oldu :/  bu sene hazirani gormeden acicaz galiba klimayi
tarafından
Ah yavrum rabbim yardımcın olsun inşallah kaç günlük
(1,403 puan) tarafından
Bugun tam 1 aylik olduk :)
tarafından
Allah bağışlasın canım benim
0 oy
(421 puan) tarafından
Valla hergun hergun farklı psikolojilere giriyorum sonucnhep aynı bebek iy8 olsunda bi kucağımiza alalimda herşey olacagna variyor zaten
tarafından
Aynen öyle yeterki iyi olsun aşkım
0 oy
(1,559 puan) tarafından

Yapcak birsey yok canim derin bir nefes al ve sal kendini daha çok büyüycek çünkü bebişin büyüdükce karın karınlıktan cikcak mecburen:D

tarafından
Olsun yeterki iyi olsun bebitom
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Ah şu hormanlar;)
tarafından
Hiç sorma yaaa
0 oy
tarafından

Karnın mi büyümesin böyle bir şey mümkün mu kız :D

tarafından
Değil tabiiki
0 oy
tarafından
Bende karnım çıksın istiyorum yaa
tarafından
Kız bende istiyordum da bugün böyle hissim oldu
tarafından
Hamilelik ondan inan gazdan dolayı karnım çıkıyor yaa sürekli elim karnıma gidiyor çok hoşuma gidiyor
0 oy
tarafından
Bende büyüsün istiyorm dhaa cok içimde hissedyim varlığını göstersin istiyorm 
tarafından
Bende istiyordum bugün böyle oldu bilemedim
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Kiz karnın buyumicekse nerde buyutucen bebgi :) 
0 oy
tarafından
Neden bugün çok garip postlar var.  Dalga mı geçiyorsunuz anlamıyorum gidin biraz dinlenin intenette ara verin 
tarafından
Aşkım ben yanlış anlaşıldım sanırım bebeğimi istemiyorum demedim karnım elbet büyüyecek ama yeter ki o iyi olsun ayrıca ben hamile karnımı çok severim bugün öyle hissettim sadece
tarafından
Evet canım biraz yanlış anlamaya müsait bir yazı olmuş . Kilo takıntın varsa ondan mı oldu ki acaba
tarafından
Kız yok bee yeterli bebem iyi olsun da ben bin kilo olayım ne kilo takıntısı
tarafından
Kız dur 100 kiloyu da nasıl vercen bide onun zayıflaması var :D
tarafından
Bebeğim için değer
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Hamilesin ne dediğini bilmiyorsun ki. Malum hamilelikte hormonlar horon tepeyu.. Neyse sen mercimeğe söyle içe doğru büyüsün. 
tarafından
Ahahha dinlemez ki ama aşkım mercimek büyüdü incir oldu

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 303 göst.
+1 oy
8 cevap 217 göst.
0 oy
4 cevap 108 göst.
27 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 2801 (105 puan) tarafından soruldu

379,855 soru

11,370,609 cevap

34,854 kullanıcı

...