0 oy
382 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Yarın 4.gun olacak tuvalet eğitiminde yarın birkaç saatliğine dışarı çıkmamız lazım nasıl yapicam bez bağlasam sasirirmi nereye yaptırıp duracam off kafam çok karışık napmam lazım bu durumda siz napiyorsunuz 

24 Cevaplar

0 oy
(14,020 puan) tarafından
Ben bez taktım mecbur
tarafından
Şaşırdımi peki
-Reklam-
0 oy
(119,168 puan) tarafından
disari cikmadan yaptir 1 jezde disarda yaptir
tarafından
Bizimki sık yapıyor ya daha yarın 4.gun olacak tam bilemediki
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Ben oğluma pet şişe alıyorum sürekli soruyorum evden çıkmadan çişini yaptır ama evde bile kaçırıyorsa bez tak uzun kalacaksan
tarafından
Biraz uzun kalacaz ama bez taksam sasirirmi daha yeni öğreniyor başa sarmayiz demi
(1,154 puan) tarafından
Başa sarmazsın sen devamlı sor yine çiş var mı diye onu da kaçırma riskine göre taktiğini hissettir
tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Utana sıkıla buldugum bır bosluga tuttugum dogrudur o donemde :D bez baglaraan bırakamaz tutmaya alısana kadar ıdare edıcen evden cıkmadan yaptır yolda da artık dedıgım gıbı :D 

tarafından
Off ya araba var ama arabadan indikten sonra ne yapicam onu çok sıkıntı ettim bide kız çocuğu
tarafından
benımkı erkek ama ustu bası batar dıye mecbur  kendım tutuyordum eski usul çişşş pozisyonu :) yanı orta yere mılletın ıcıne degılde bır kenara mumkun olduguna kapatarak baska napılır kı
tarafından
Demi bende öyle düşünüyorum ama bakacaz duruma yinede yanıma bez alayım ben
0 oy
tarafından
Kızlar biseyler deyin
0 oy
tarafından
bez takma kesinlikle kafasi karismasjn alıştırma.kulodu giydir en fazla.ya da alt acma bezi al ona oturt.kiyafet al bolca. disarda nereyi bulsan çise oturt. :) 
tarafından
Ayıp olurmu ki ya bide büyük çişini yaparsa diye çok korkuyorum off
tarafından
yanina buyuk cis yapabilecegi biseyler al poşet gibi vs. kucuk cis icin heryer uygun zaten napalim ben 6 ay oldu bazen carsinin ortasinda cisi geliyor wc yok ücra bi yere gecip yaptiryorum kucuk cisini buyuk cisi wc disinda bi yere yapmadi sukur :)
tarafından
Hay aklınla bin yasa ben yanıma poset alayım valla
0 oy
(880 puan) tarafından
Böyle durumlar için portatif lazımlık var henüz daha yeni başlamışsınız bir süre lazım olur bence almalisin
tarafından
Ya bir kereliğine gidecez başka gitmeyiz bir yere de sadece  4-5 saatlik idare etmem lazım bulduğum yere oturtsam olurmu ki
0 oy
tarafından
Kız bayram gunu eltim geldi kizi halıya istedi  rahat rahat yıkamaya gönder diyor sinir oldum 
(1,955 puan) tarafından
Sildirseydin, o ne rahatlık öyle. Tamam çocuktur olabilir de insan bi mahçup olur bu ne vurdum duymazlık.
tarafından
Anlamadım bana mı dedin
tarafından
Ha tamam bana değilmiş kusura bakma :D
(48,531 puan) tarafından
kiz avm de wc dolu gotur surekli altina kacirirsq utanir tutar zaten yedek kiyafet al poset al cisli olursa koymalik
(2,564 puan) tarafından
Kız gider gitmez  sızdırmaz kilit al olmadı giydir
0 oy
(888 puan) tarafından
ilk başladığımız zaman çıkınca bezledim sonra atıyorum iki kere altına kaçıran çocuk daha çok kaçırıyordu ama yapcak bisey yok.ben ramazandan sonra başladım malum havalar soğuktu ve hep içerideydim malum şimdi şükür tam çözdü 
tarafından
İşte bende kafasının karışmasından korkuyorum ama bez takmiycam sanırım birisi yanına poşet al demiş öyle yapicam
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Kız mı erkek mi
tarafından
Kız bebek
(12,854 puan) tarafından
Erkek Bebek olsa yanına küçük pet şişe al ona yaptır dicektim canım
tarafından
Birisi poşet demiş mantıklı geldi
0 oy
(1,018 puan) tarafından
4.gundeysenız tutması zor bnde yeni ogretıyorum 12.gundeyız daha dun ve bgun deneme amacı parka bez siz gtrdum dayandı ama senınkı tutmaz henuz sanmıyorum ben mecbur kaldım 6.gunde bez taktim bı gunluk afallamadı zaten daha cozmemıstır bı kere taksanız sorun olmaz kendimce fıkrımdır takmam derseniz de buldugunuz ilk yere yaptırcaksanız 
tarafından
Takmak istemiyorum ama çokda sıkıntı ettim off yanıma bez alayım bari ya
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Ben oğlum olduğu için çok rahattım Pet şişe aldım yanıma onunda hoşuna gitti ona yaptık 
tarafından
Kız bizimki pet şişeye olmazda inşallah sorun yaşamayız bı bakalım
(2,587 puan) tarafından
Anam kızım var 1 buçuk yaşında bakalim biz neler yapacaz eğitim zamanında
tarafından
Allah yardımcın olsun sana tek tavsiyem çok sakin olman çünkü kızınca telaş yapınca korkuyorlar çok sakin ol ve çok sabırlı ol sabır çok önemliymis onu anladım bide eskiyen donlari atma Bacım çok küçük değillerse kalsınlar aşırı derecede don lazım oluyor sakla eskileri falan
(2,587 puan) tarafından
Cok tskler tatlım evet ufak gelenleri kaldırdım disarda oyun oynarken iyi olur altına bez takmam
tarafından
Zaten bezi çıkartınca kesinlikle takmayın diyorlar ben hiç takmadım bugün 3.gundu zor oluyor ama Allah kerim bol bol Rabbi yessir vela tü assir rabbi temmim bil hayr diyorum
0 oy
(48,531 puan) tarafından
uzun sure kiz cocugu ise zor her tuvalete götur erkekse pet sise al yanina
tarafından
Öyle yapicam artık teşekkür ederim
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Canım al karşına anlat canım yeni ogreniyoruz ya kazalar olabilir dışarda seni temizleyemeyiz kıyafetin batar öğrenene kadar dışarda takicaz ama evde çıkarıp tuvalete gidicez diye ben öyle yapardım eve gelince hemen alırdım bezi
tarafından
Olmazsa takicam teşekkür ederim
(4,431 puan) tarafından
Rica ederim canim
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Avmlerde çocuklar için wc oluyor aile wcsi. Orda yaptırırsınız
tarafından
İnşallah vardır ya teşekkür ederim
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Çanta boy açılır kapanır lazimlik var ben ondan aldım çantamda onunla geziyoruz bez bağlama bence tekrar 
tarafından
Bende bağlamak istemiyorum ama lazimligi yanıma alicam
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Alıştırma kilodu tak yoksa direk git takma her şey boşa gider her yerde tuvalet var CNM yanına kıyafet al geri bir şey olmaz 
tarafından
İnşallah ya teşekkür ederim
0 oy
(520 puan) tarafından
Tam aradigim soru canim bizde 4. Gundeyiz ama kaka sorunumuz var bizimde
tarafından
Yapmadimi daha benimki zorla biraz yaptı ama genede altına kaçırdı kakasını
(520 puan) tarafından
Altina yapti benimkide canim
tarafından
Daha anca ya
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Çocuğun cinsiyeti nedir? Benim ki erkek çocuğu olduğu için dışarıya çıkmadan önce yaptırıyorum dışarda soruyorum çişin geldimi diye evet geldi derse yanimda daima küçük pet şişesi taşırım bebek arabasının  icinde yaptiririm :)
tarafından
Ayy erkek olmak kolay valla kız:D benimki kız
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Lazımlığı varsa arabada yaptırsan olur mu acaba bilemedim bu arada kaç aylık benim kızım 20 aylık 1 gün denedim  olmadı tuvalet eğitimi bayramdan sonra tekrar denicem size kolay gelsin çok sabır işi
tarafından
Çok sabır gerektiren bişey valla Allah yardımcın olsun 25 aylık benimki

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 172 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Obiranne33 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
15 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,470 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 55 göst.
6 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzeakarsu (978 puan) tarafından soruldu

378,433 soru

11,327,630 cevap

34,781 kullanıcı

...