0 oy
454 göst.
Aile kategorisinde (268 puan) tarafından
3 yasinda ve 2 aylik bi kizim var ve düşünüyorum

12 Cevaplar

0 oy
(133 puan) tarafından
Sebep ne düşündüren
(268 puan) tarafından
Sürekli laf sokmalari ben bilirim havalari cocuqumu surekli benden aliyorlar yok gezmeydi yok uyumaydi surekli bende kaliyorlar zirt birt qoruntulu ariyorlar beni cok rahatsız ediyorlar
(133 puan) tarafından
Bu durumda boşanmayı düşünmem açıkcası eşimin tutumuna bakardım onunla konuşup düzeltmeyi denerdim ama bunlar benim için bi boşanma nedeni olamaz
(268 puan) tarafından
Esim malesef
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kimse yüzünden yuvamı yıkmam,kendi elleriyle sevgimi bitirmişse o ayrı
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Sebepe bağlı tamamen canım
0 oy
(223 puan) tarafından
Onlar kim kopek yuvami bozacam
(268 puan) tarafından
Valla o kadar gına geldiki
tarafından
Leydim canım ağzından öpmek isterdim ama korana var  cumlenj öpeyim hahah
0 oy
(913 puan) tarafından
Canim bosanmadan önce eşinle bu raddeye geldiğini o Arkanda durmadigi için bunlara maruz kaldığını böyle devam edemeyeceğini filan konuş ona göre hareket et
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Yorumunda okudum ona istinaden cvp yazıyorum c m. Zırt bırt her aradıklarında açma. Çocupunu ikide bir verme. Onlsr laf sokarsa srn de laf sok. Habire gelip kalıyorlar ide kabul etme her gelişlerinde. Ama adam akıllı önce eşinle otur konuş kavga etmeden
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Çok sıkça düsündüm hatta dedimde aileni tanısaydım senle evlenmezdim diye ama sonra biraz kendi toparladı birazda ben loğusalıkta deliliğe vurdum ne geldiyse söyledim şimdi oh rahatım en sonda bu gün paragöz gelin adayına patladım ve ohhhh  rahatladım birazda onlar düşünüp üzülsün ben  içime atıp üzüleceğime
0 oy
tarafından

Sebep nedir? 

Ben ilk eşimden ailesi yüzünden ayrıldım ailesiyle beni alerji hastası ettiler strese bağlı oldum psikolojimi bozdular haşa Allah yok dese tamam anne diyecek kadar tapıyordu annesine ama şimdi 2. Evliliğimi yaptım kaynana yok kayınpeder elti, kayın, görümce yok en iyisi böyleymiş:) 
0 oy
tarafından
kaynana yüzünden bosanma yoluna gidilmemeli atlatilamayacak hic bir yük yok (siddet,küfür,kötü alışkanlık aldatma, hariç ) onlari mutlu etmek yerine sen kocanla daha mutlu olmayi dene bak kocan yavas yavas sana nasıl yönelecek  2 kucuk cocugun da varmis boşandıktan sonra  esin de sen de unutursun belki ama o çocuklar asla unutmaz bunu 
0 oy
(2,098 puan) tarafından
Benin 2. Eşimin 1. Evliliği ailesi sorun olmaz demiş eşime ama evlendik benden beklentileri çok fazla oldu yani sanki beni keraneden kurtardılar öyle bi havalara büründüler ne istersek yapacak çorabımızı bile giydirsin düşüncesine girdiler yani. Sonra kaynana tutturdu bunu boşamazsan sütümü helal etmem diye. Babam geldi memleketten konuşmak için derdiniz ne demeye. Kayınbabam bekledimiz gibi gelinlik yapmıyo dedi babamda hırsızlık mı yaptı arsızlık mı yaptı önünüze yemek mi koymadı neyini istemiyonuz çorabını giydirsin istiyorsan onu ben bile giydirmedim bu yaşıma kadar karınla kızına giydir çorabını dedi kayın baba nakavt :D sonra ben babamla gittim 1 2 hafta eşim de ailesiyle görüşmedi 2 ay flan. Tabi Allah ın adaleti bırakır mı yanlarına görümcem evlendi 4 ay sonra çıktı geldi eşide evdeki bütün eşyayı satmış kız ailesine 1 ay katlana bildi tabi geri gitti yeni eşyalar yeni borçlar. Allahın sopası yok değilya 
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Yorumlarını okudum da senin ayrılmaya değil ağzına geleni herkese saymaya ona buna izin vermemeye ihtiyacın var 
0 oy
tarafından
bayram.ederler .ben de çok zor günler geciriyorum ama.Çocuğumun rahatını görümce kaynana yüzünden bozamam.yazdığınız şeylerin aynisi var.esim yüzde yüz onlardan yana.ben sessiz kulkedisiyim yanlarında.cocuguma istediklerini yaparlar hatta bana yaptırırlar istediklerini sanki gorumcemin kaynananmin çocuğunu dogurdum.esinle iyi ol onlara meseafeli esin yanindaysa isin cok kolay degilse de gorusmemek icin bahanelerle bul meşgale bul.araya mesafe koy her dediklerini duyma

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 462 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Turkkk (859 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 195 göst.
24 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 605 göst.
18 Şubat 2022 Aile kategorisinde Tektarafli (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 469 göst.