0 oy
609 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Merhabalar arkadaşlar kafam okadar daģınık ki kendimi bir anda burda buldum.

Eşimi çok seviyordum onunda beni sevdiğini zannediyordum bazi ailevi sorunlar nedeniyle esimin ailesi ile kavga ettik ve bu durumda hic sucum olmamasina ragmen esim benim arkamda hic durmadi ve onlarin gozu onunde benim uzerime yurudu bende evi terk ettim ne arayan oldu nede soran sizce bu durumda kim suclu?

17 Cevaplar

+2 oy
(119,250 puan) tarafından
seni savunmayan ustune yuruyen adami sevme zaten demekki o sevmemis
(403 puan) tarafından
Bencede suclu olsaydin neler yapardı sucsuzken böyleyse üzülme
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşin suçlu . Seni ailesine ezdirip arkanda durmadigi icin
(2 puan) tarafından
En cok canimi yakadan da sanki eşi degil metresiymisim gibi bir kez bile aramamasi
tarafından
Bence öyle adam bırak aramasın
0 oy
tarafından
olayı bilmeden doğru yorum yapamam ama şartlar ne olursa olsun eşin üzerine yürüdüyse hatalıdır net. Kabul edilemez bir davranış bu. 
0 oy
(15,825 puan) tarafından
Demekki senin sevdiğin kadar sevmiyormus canimm Allah yardım etsin
(2 puan) tarafından
Sizce bu durumda ne yapmaliyim
(15,825 puan) tarafından
Bacım zaten evi terk etmişsin arayan soran yok diyosunn ne yapacagin belli değil mi
(2 puan) tarafından
Haklisiniz
0 oy
tarafından
Senin arkanda durmayıp ailesini tercih ediyorsa en mantıklısı ayrılmak zaten sevse bu duruma gelmezdiniz
0 oy
tarafından
Hayrlısı olsn canm
0 oy
tarafından
Muhtemel sonum 
0 oy
(808 puan) tarafından
Canim tavsiye sessiz kal sende arayıp sorma ararsa konuşmamaya çalış konuşursan kısa kes geri dönecek yalvararak ustelik
0 oy
tarafından
Demekki eşin senin onu sevdiğin kadar seni sevmiyormus dursun ailesiyle ozaman ilelebet
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bekle kuzum kafanı dinle seviyorsa kaybetmemek için gelir sevmiyosada cehenneme kadar yolu var 
0 oy
(294 puan) tarafından
Valla yıkma derim yuvanı bende aynısını yaşadım annesi yüzünden çektim gittim dön demedi ertesi gün ailem git yuvanı yıkma onları sevindirme dedi geldim eşim başta mırın kırın etti gittim diye ama yavaş yavaş soguttum ailesinden şimdi onlar kuduruyo eger ben gelmeseydim kına yakacaklardı utanmazlar 
0 oy
tarafından
Keşke olayı anlatsaydın böyle dersen tabiki de sen haklısın dicez
(2 puan) tarafından
2 yil once evlendik benim ailem Bulgaristanda ben Almanyadayim bu 2 sene icinde sads 1 kez onlari gormeye gittim cunku kayinpederim ve kayinvalidem biraz geri kafali zaten ozaman bile sorun yaptilar sonrasinda benim ailem beni gormeye geldiler ve 1 ay kaldilar 1 aksam da babam uyku sersemi yanlislikla onlarin odasina girmis ve defalarca ozur diledi ordan kayinpederim olayi uzatti ve her defasinda yuzume vurdu babami namussuzlukla sucladi vs. Agiza alinmayacak sozler soylendi bana babam hakkinda bende sadece tavir koydum eskisi gibi guler yuzlu olmayinca da agir geldi ve bir aksam gereginden fazla yukseldiler bende esimi cagirdim olayi kapatmasi icin onlarin bana bagirdigini gordu duydu bende sadece bana boyle ses yukseltmeyin dedim ve esim uzerime yurudu durum bundan ibaret
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Seni seviyor olabilir sma ailesine senin üzerinden kendini kanıtlama çabasında olması çok yanlış.Umarım bu yaptığı hareketin nelere mal olduğunu görürde pişman olur herkesten önce seni tutar.Sende ağır bişey söylediysen ailesinin yanında gururu incinmiş olabilir ne söyledinde böyle bi cahillik yaptı bu adam canm?
(2 puan) tarafından
Annesi ve babasi bana sesini fazla yukseltince bende benimle boyle konusamazsiniz bana sesinizi yukseltmeyin dedim hepsi bu
0 oy
tarafından
Ne kadarlık evlisin canm çocuk felan da varsa sen ailesiyle görüşme ona da karışma sen eşinş kendşne baglamaya çalış onlar hakkında da hiç yorum yapma. Değmez bmyle şeyler için yuva yıkmaya eger dediğin givi sevdiğini düşünüyosan normalde iyiyseniz
0 oy
(920 puan) tarafından
Kuzum bugün arkanda durmuyorsa hiç bir önemin kalmamış demek ki bazen sen seviyorsun diye karşındaki de seni çok sevecek değil o ailesini seçmiş hadi o an onların tarafını tuttu nasıl sonradan aramaz bir de üzerine yürümüş o senden gideli çok olmuş maalesef
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Karşı tarafida dinlemek lazim. Kimse kimsenin kolay kolay uzerine yurumez heleki karisinin. Heleki ailesinin yaninda. Tartışmanın sebebi neydi vs vs 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,494 göst.
10 Şubat 2020 Aile kategorisinde Zeynep3516 (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 658 göst.
3 Ekim 2020 Aile kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 462 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Turkkk (859 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 456 göst.