0 oy
256 göst.
Diğer kategorisinde (1,483 puan) tarafından
Eşimin atletleri sarı sarı ya nasıl beyazlatabilirim

7 Cevaplar

0 oy
(811 puan) tarafından
Şuracıkta bekleyeyımm:) ben öok sordum arastırdım yok tablet koy sırke koy karbonat şeker neler duydum denedım çamasır suyuyla yıkadım beklettım makınada ayrıyetten bekletıyolarmş fılan venıhs kosla fılan beyazlar ıcın ozel bı suru sey almama ragmen cıkarmadı sanrm sorun makınamda artık pes ettım:) 
-Reklam-
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Bı kovaya demostos koy su doldur içine bas atletleri çok sa eğer atlet iki tane kabartma tozu koy karıştır  beklet sabaha kadar bembeyaz olur ben beyazlara birşey karıştığında bunu keşfettim o beyaza solan başka rengi bile çıkardı şimdi hep öyle yaparım sabaha Kadar bekler sabahta makinaya atarım mis Gibi çıkar 
(1,483 puan) tarafından
Kabartma tozunu nasıl kullanacam
(1,539 puan) tarafından
Bı kovaya su doldur sıcak olmasın içine Domestos dök sonra atletleri içine koy karıştır sonra kabartma tozunu dök karıştır bırak
(1,539 puan) tarafından
Çok fazla koyma azda koyma yeteri kadar köy Domestos suyuna ve çamaşıra göre ayarla
(1,539 puan) tarafından
Doğrudur canım korkulur bende olsam başıma gelseydi korkardım
tarafından
Şimdi çamaşır makinesi bir kere deterjan ile yıkayıp sonra domates ve deterjanla yikiyorum şuan oğluma giydirdim hoş mama etti ama olsun:)
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Oxi power...beyazlara tullere lekelere  direk cozum
0 oy
(687 puan) tarafından
Ace bembeyaz ediyor diyelim 2 saate ayarladın gece ilk deterjanlı suyu kazana girdiği gibi içinde içinde bırak durdur sabah çalıştır bembeyaz olur ilk başta 90 da çalışır beyaz olunca bidahakileri 60 ta aynı şekilde devam edersin maksat delik olmasın 
0 oy
tarafından
Geçen sene yazlıkların arasında atlet kalmış bayad sarı olmuş tamburun içine sodamatik ve toz deterjan koydum deterjan gözüne de kosla kar beyazı GB çıktı bende şaşırdım bı deneyin isterseniz. Bütün beyaz yıkarken soda Matik kullanıyorum ayrıca kullandığım kosla da beyazlar için değildi leke çıkarıcı yazıo sadece üstünde kosla gold
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Suyla çamaşır suyunu karistir akşamdan bas sabaha kadar kar gibi olur 
0 oy
(119,287 puan) tarafından
camasjr suyunda beklet

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 54 göst.
21 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 321 göst.
29 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cocukannesi (847 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 251 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,483 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 189 göst.
1 Temmuz 2021 Aile kategorisinde kaya (316 puan) tarafından soruldu

379,607 soru

11,363,858 cevap

34,841 kullanıcı

...