0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar 4gundur çok kotuyum burun akinsisi kulak ağrısı halsizlik baş ağrısı boğazım çok kötü şişkin ses telerim gidiyor öksürük başladı hastaneye gittim serum taktırdım ilaç kullanıyom. Faydasız ne yapacam ya kızımda hastalandi :((

10 Cevaplar

0 oy
(1,928 puan) tarafından
Aynı durumdayım ve bi haftayı geçti vallahi 
tarafından
Gece uyuyamıyorum ağrıdan korona olduğunda öyle degildim
(1,928 puan) tarafından
Vallahi bende covid geçirdim ve sanki ikinci covid geçiriyorum gibi hissediyorum. Mental olarak çok bitkinim Allah Merhamet etsin vallahi
tarafından
Allah korusun cnm inşallah öyle birşey yok
-Reklam-
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Bende ayniyim şuan bogazim alev alev yaniyor dünden beri kizimada gecti hasta hasta bakamiyorum bile şuab
tarafından
Demeki salgin ya öksürük başladı bende
0 oy
tarafından
Ben de de grip halsizlik + mastit çok kötü durumdayım geçmiş olsun sana da Rabbim tez şifa versin canm
tarafından
Salgın demek cnm sanada rabbim şifa versin
0 oy
tarafından
Canim grip degil de polen alerjin olabilir mi? Çünkü bu sene polen çok fazla ve anlattığın etkileri gösteriyor çoğu kişi de 
tarafından
Sanatmiyorum cnm
tarafından
Ney canım
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Bayramdan beridir kızımda bende gribiz. Henüz burun tikanikligimiz akintimiz geçmiş değil anlamadım gitti
tarafından
Çok geçmiş olsun canım
(852 puan) tarafından
Aferin suruo akintiyi durduru dedi bana doktor kiin kac aylik bilmiyorum ama bir cay kasigi ver 1 yaşından büyükse ama .3mzirmiyosan kendinde iç
tarafından
Bir yasunda cnm aferin veriyorum zaten
0 oy
(119,289 puan) tarafından
cok gecmis olsun
tarafından
Sogol teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun Rabbım acil şifalar versin inşallah 
tarafından
Amin tüm hastalara
0 oy
tarafından
korona testi yapiyorlar mi ki hastanelerde? korona olabilirsiniz
tarafından
Test yapmak istemiyorum
0 oy
tarafından
1 aydır öksürüyorum bende 
tarafından
Çok geçmiş olsun cnm hastalik bitmedi
0 oy
(852 puan) tarafından
Bnde cok çektim kızımda...bol bol.ihmalur iç sicak suyla duş al bol ılık su soguksnyelr yeme ve içme bol.bol dinlenme ve limonu cok tüket. Kış çayları iç şu çay şekeri şeklinde olanlar eczanede var .enzirdigjm için ilaç kullanamdim bogaz pastili dışında...birde kekik cayi iç Buda cok iyi 
tarafından
Allah razı olsun kardeşim
(852 puan) tarafından
Sizden de Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 128 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 298 göst.
30 Haziran 2023 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,486 göst.
0 oy
3 cevap 94 göst.

379,643 soru

11,364,588 cevap

34,841 kullanıcı

...