0 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından
Günaydınlar  Simdi bugün oğlumun altını açmaya başladım 2 yaşında zaten planlanmis birşey aniden gelişen birşey değil ama şimdilik bı sıkıntı görünmüyor aslında şunu öğrenmek istiyorum kaç dakkada bir tuvalette götürüp çişin yada kakan var mı demem lazım aslında kaka yapınca fark ediyorum yaptığını ama çiş şuan biraz sıkıntılı her 10 dakada bir çiş varmi diyorum  tuvaletin kapısını önüne götürüyorum yapmiyor ufak tiyolar verebilir misiniz başka ne gibi çabuk alıştıra bilirim 

5 Cevaplar

0 oy
(201 puan) tarafından
Bende bugün başladım şurda bekliyim
(55 puan) tarafından
Hadi hayırlısı bakalım zorlu süreç başladıı
-Reklam-
0 oy
(119,248 puan) tarafından
yarim saata 1 gotur wc ye 
(55 puan) tarafından
Peki tam tşk ederim
0 oy
(44,603 puan) tarafından
15/20 dk bı götür canım  
(55 puan) tarafından
Simdlik aynn bu şekil görüyorum bakalım artık tşk ederim
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Oh ne guzel canim iyi olmus
(55 puan) tarafından
İyi olmuşta bakalım nasıl sürecek zorlu olack biraz ama artık vakti gelmişti
0 oy
tarafından
Bugün 4.gunumuz benim kız 10 dakikaya bı gitmekten sıkıldı tuvalete hatta ağladı falan ben saat tuttum mesela tuvalete götürdüm yapmadı altına saldı hemen saate baktım 20 dakika geçti tekrar götürdüm yapmadı 15-20 dakika sonra altına saldı anladimki 40 dakika 1 saati buluyor çiş aralığı o sekilde denk getirmeye çalışıyorum çok zor çok sabır isteyen bir iş Allah sabır versin diyeyim çok sık sorma çok tuvalete de götürme sıkılıyor yapmak istemez çünkü bırak arada altına kaçırsin zaten altına yapınca bez olmadığı için bacağından akıyor ya farkına varıyor bakalım bizim bugün nasıl geçecek 
(55 puan) tarafından
Ewet çok sabır istenen birşey bakalım artık nasıl geçecek umarım hemen atlatiriz bende şimdi dkaka tutmaya basladim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 277 göst.
11 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,157 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,842 göst.
13 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 141 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde ÖzEn (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 288 göst.

379,208 soru

11,351,516 cevap

34,822 kullanıcı

...