0 oy
293 göst.
Aile kategorisinde (74 puan) tarafından

Daha öncedende post atmistim eşimle ilgili telefon vs vermiyor sifreli falan seklinde megersem yılan kaynanam dolduruyormus 6 aylık evliyim severek evlendik ve esim annesinin israr ettigi kizlarla evlenmedi diye bizim aramizi surekli bozuyormus eşim itiraf etti.Önceden önemsemiyordum tavirlarını ama artık yüzüne tiksinerek bakıyorum.Eşimi de yalnız göndermiyorum annesigile. 22 yasindayim diye eltimle surekli beni kiyaslayıp ayrımcılık yapmam falan diyordu bide.Yaşımdan dolayımi bilmiyorum oglunu doldurup doldurup bana da tartisma olur kızım alttan al deyip duruyordu.Ve ben onu kendi annem kadar olmasada sevgide saygıda hiçbir zaman kusur etmedim.İyi davrandîğım icin çok pişmanım birde tuttum anneler gününe hediye faln almistim zaten hersey ondan sonra yerine oturdu.4 ay sonra doğumum var evlerimizde cok yakın iki de bir gelirim ben bakarım diyip duruyor birde sinir oluyorum artık seytan gorsem bu kadar tiksinmem o derece ilk basta cok iyi gibiydi sonradan çıktı hersey ortaya.Ve bana surekli dogumdan sonra onlemini al hamile kalma demeye basladi bende en son dayanamayım benim cocuk uapıp yapmamam esimle benim aramda kimsehi ilgilendirmez dedim adım saygısıza çıktı.Eşimde anladı artık gitmiyoruz da huzurumuz yerine geldi çok sükür.Allah kenafir kaynanalardan korusun hepimizi.:)

2 Cevaplar

0 oy
önce (17 puan) tarafından
Keşke bende kurtulsam. İlkler acemi zamanları diye sesimi çıkarmadim ikinciyi yapana kadar. Bırak doğurduğunna doğduğuna psman ediyorlar inşallah da huzurunuz daim olur herkes. yerini bilsin.
önce (74 puan) tarafından
Senin icin dua edecem abla gercekten kaynanalar kapatılsın ya gelinleri cahil gorüyoar kenderine bakmadan
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 174 göst.
13 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Isimsizzzs (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 215 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Talihsizgelin06 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 275 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde GnlRenat (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 450 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikiiprensesinannesi (158 puan) tarafından soruldu

381,817 soru

11,430,958 cevap

34,991 kullanıcı

...