0 oy
343 göst.
Aile kategorisinde (4,040 puan) tarafından
Duygularımın manipüle edilmesinden nefret ederim iki kat sinirlenirim. Şimdi olayı anlaticam gerçekten haksız olan ben miyim

Geçen sene ev bakıyorduk kiracılı bir eve geldik. Evde Suriyeli bir kadın vardı baktık ettik evimize geçtik. Sonra eşim diyor ki bak o Suriyeli nasıl tatlı tatlı giyinmiş dolaşıyor sen de öyle olsana. Tatlı tatlı giyinmek dediği kadının üstünde beyaz bir çarşaf vardı. Kadının kendi beyaz tenli güzel bir kadın. 

İşte bu öyle deyince ben de sen eve bakmak yerine kadına mi baktın dedim. O da suçu kaynima attı abim baktı o gösterdi dedi.

Başka gün abisini getirtti konuşturdu evet ben baktım dedi. Ama ben ikna olmadım o baktı gosterdiyse de sen niye bana söylüyorsun. 

Bu sene gene kadını gördüm geçen seneyi hatırladım açtım ağzımı yumdum gözümü bir sürü laf saydım eşime. Hiçbir şey demiyor susmami bekliyor. Ben daha da sinirlendim akşam boyu huzursuzluk oldu. 

Sabah kalkmış diyor ki çok konuşuyorsun beni sogutacaksin. Boş konusuyormusum bilmem ne. 

Bir daha başka kadına bakmam etmem demem demiyor da gene ben suçlu oluyorum. 

Sizce yenilir yutulur bir olay mi 

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Normalde kimsenin kocasına kötü kelime kullanmam , kullanılmasını istemem. Ama ev bakma niyeti ile gidip başkasının karısına bakan adam şerefsizdir. 

Bizim evimiz satılacağı zaman türlü türlü insan geldi gitti , hep eşim vardı yanımda ama birinin bana böyle baktığını hissetsem o adamı öldürmek isterim. 

(4,040 puan) tarafından
Ben de direk kadının kocasını düşündüm adam işte arkasından bunlar oluyor
tarafından
Çok adice gerçekten. Allah yardımcın olsun kardeşim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Başkasının namusuna bunu diyen adamlar hiç içten içe düşünmüyorlarmı acaba benim karimada böyle diyen varmıdır diye 
(4,040 puan) tarafından
İşte öyle düşünüp kıskançlığa başlıyorlar kişi kendinden bilir
0 oy
tarafından
Canım aradan bir sene geçmiş niye aynı şeyi ortaya getirdin ki 
(4,040 puan) tarafından
Hatam orda doğru  diyorsun. Ama beni bastirdilar konuşsam hasta damgası hemen.
tarafından
Çok haklısın tabiki de kocanın hatası ama bazı olayları sıcağı sıcağına tepki vermek en mantıklısı diye düşünüyorum
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Edepsiz adam ...
(4,040 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından
Ne desem doğru olmaz şimdi eşinin yaptigi asla doğru değil bir başka adam kendi karısının giyimini incelese ne düşünürdü acaba
(4,040 puan) tarafından
Kendi kabul etmez
0 oy
(119,483 puan) tarafından
şu kebab şisleri varya onu yakcan ateste boylesinin kicina sokup deşcen bak bi daha bakabiliyomu
(4,040 puan) tarafından
Aslında olay anında yapacaksın ders olacak
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Onun yaptığı doğru değil de bir yıl olmuş canım  gereksiz yere huzursuzluk olmasın boşver dwme bişi daha ama dikakt et 
(4,040 puan) tarafından
Evet işte kendimi bı tutsam işimi bilmiyorum sinir basınca sariyorum
0 oy
(2,906 puan) tarafından
Haksız olduğun yerler tabiki var 

Mesala aradan 1 yıl geçmiş 

Sen kadını gördüm diye geldin eşine çattın

Eşinde ne diye bakar ki milletin karısına 

Ayıp bu 

Senin yanında bunu yaptıysa dışarıda kim bilir ne haltlar yiyor

Ama bak üzerinden yıl geçmiş aklına geldikçe bağır çağır olursa evde huzur kalmaz 
(4,040 puan) tarafından
O anda daha çok bastıracaktim onlar beni bastırdı dediğim gibi hemen manipülasyon
0 oy
(328 puan) tarafından
Ya bu erkeklere kadar zaten kimse de soğuma yok. Sogumazsan hatrım kalır. Her halti hep kendileri yapıyorlar sonra çık kınıştın sogucammis. Soğumak herkese özgü farkında değil galiba kiskanildigini düşündüğü için aşkından ölceksin sanıyor belli ki. Ben de senin gibiyim hazmedigim bir şey olunca yine denk geldiğimde konuşurum tepki veren olmayınca delleniyorum :D
(4,040 puan) tarafından
Valla ben kıskançlıktan cok bana yaptığı saygısızlığa takiliyorum
(328 puan) tarafından
Haklısın
0 oy
(2,623 puan) tarafından

Sen o kocayla birdaha ev bakmaya gitme bellimi eve bakmıyor 8-)

(4,040 puan) tarafından
Sokaga da salmican o zman
0 oy
(183 puan) tarafından
Özür dilerim ama eşinizin yaptığı terbiyesizlik. Her şeyi geçtim insan eşini hiçbir açıdan bir başkasıyla kıyaslamamalı. Kaldı ki giyinmeyi elin suriyelisinden mi öğreneceksiniz? 

Ayrıca beni soğutacaksın tehtidi de bana boş geldi, zaten sizden soğumuş gibi. Başka türlü insan eşine neden böyle bir şey söylesin. Kırdıysam kusura bakmayın ama ben eşinizi haksız buldum.
(4,040 puan) tarafından
Ben de öyle düşünüyorum kıyas yapan insan sogusa ne sogumasa ne
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Valla erkekler sapik anam kadın dilediğini giymeli erkekte efendice bakmamali ayıptır haklısın sana bakılsa ortalığı kaldırır 
(4,040 puan) tarafından
Kadın gayet çuval giymişti valla
0 oy
tarafından
Çok edepsizce 
(4,040 puan) tarafından
Bence de
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Şu sogutuyorsun lafına da ben ifrit oluyorum. Ne *** yersen ye mi diyelim o zaman mı sogumayacak 
(4,040 puan) tarafından
Erkek gider mantığı var ya toplumda
(3,259 puan) tarafından
Anasınınkine gitsin girsin oraya çıkmasın valla normalde küfür eden biri değilim ama soğudum lafı için bunu düşünüyorum
0 oy
(2,170 puan) tarafından
Diyolarya o açık giyinmeseydi o saatte dışarı çıkmasaydı başına bunlar gelmezdi. Açık giyiniyosa bakarlar. Hepsi laf kadın kendi evinde kendi mahreminde hemde üzerinde çarşafıyla 2 tane kendini bilmez erkeğin göz tacizine uğramış lafı yapılmış resmen yazık günah o kadının hakkını nerde verecekler eceba 
(4,040 puan) tarafından
Aynen öyle bildiğin sadece yüzü gözüküyordu üstünde kocaman çarşaf vardi
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Benim eşim bana böyle şeyler demez ya üzüleceğimi bilir seninki nasıl kıyıyo sanaa çok ayıp 
(4,040 puan) tarafından
Ben de burasına takılıyorum zaten onu diyorum. O ise suçlandığı için üste çıkma derdinde
(17,876 puan) tarafından
Bırak uğraşma yaptığı cidden ayıp
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Eşinin yaptığı kesinlikle yanlış giridigin bir evde kadının dikkatini çekmesi hiç doğru değil ben de çok kızardım sonuna kadar haklısın. Ama durup durup bir sene sonra konuyu acman değişik geldi bana. Belli ki bir sene içinde konuyu sindirmissin muhtemelen eşinle birsuru güzel an yasamissindir. Bir sene sonra tekrar konuyu açman değişik geldi. O an ortalığı yiksan haklisin evet hakkindir
(4,040 puan) tarafından
Evet o anda yapmam gerek. Ama zamanında duygularım hep bastırıldı. O yüzden söylersem zaten beni kimse takmaz düşüncesi var. Söylesem bile birşey değişmez diyorum. Sonra o duygu içimde patlıyor. Evlilikte de herşeyi içime attım patlayıp duruyor simdi
0 oy
tarafından
Gitsin Suriyeli alsın o zaman ayıp ya başkasını suzmus resmen 
(4,040 puan) tarafından
Bulsun zaten

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 311 göst.
8 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 751 göst.
11 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Vidividi (1,539 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 910 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu

381,167 soru

11,410,930 cevap

34,952 kullanıcı

...