0 oy
643 göst.
Diğer kategorisinde (863 puan) tarafından
Çok doluyum gerçekten çok sinirliyim. Aslında önceden hiç böyle düşünmez böyle dert etmez sinir olmazdım. Şimdi benim kayinaidemin kayinvalidesi 80 yaşında kadın tüm çocuklarım beni arasın yaşlıyım halimi hatırımı sorsunlar demişti bi ara kayinbabam çok aramaz kayinvalidemde eşim çalışıyor seni nasıl arasın işinden mi olsun iki günde bir akşamları konuşsanız yeter demisti bende yaşlı belki ilgi istiyor oğlunu özlüyor sen niye yorum yapıyorsun ki dedim hayır hergin hergun ne konusucaz haftada iki üç kez arasak yeter dedi, ne öğrenmek istiyor olabilir hergun hergun aricaz konuşucaz dedi. Bu böyle diyince bende dicektim sen sabah oğlunu arıyorsun iş yerinde 2 kez beni arıyorsun öğlen 2 kez üstüne aksam yatmadan arıyorsun ne yaptınız ne ettiniz ne yediniz insanın fikri neyse zikri o olur sonra vazgeçtim söylemedim. Artık gerçekten rahatsız oluyorum günde kaç kez konuşmak zorunda mıyız hadi oglunla işte konuştun daha akşam niye arıyorsun ki konuşmuşsun zaten bunu eşime söyledim anlattım arıyor ne yapayım diyor ama ben rahatsız oluyorum. Geçen de eşimden 2 bin lira borç istemiş sen gönder babanda olunca sana göndersin diye. Ev aldık kredi ödüyoruz, kira ödüyoruz oğlumuz var bir tane birde festivale gitmek için borç istiyor. Sorun para istemesi değil ama ben birsey alsam parayı çöpe atmayın o torunumun geleceği bilmem para kolay kazanılmıyor ama kendi aileme yemeğe alicak olsam dırdır ana kendine isteyince çekinmiyor ay çok doluyum ya 

10 Cevaplar

+1 oy
(14,428 puan) tarafından
Sen aramadan ben arriyim de arayı arayı ver 

15 dk bi ara bakalım
(863 puan) tarafından
Kendi kayinvalidesi icin öyle demeyene kadar bi problem yoktu ama fikri neyse zikride o demektir yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum
(14,428 puan) tarafından
Bu ne perhiz,bu ne lahana turşusu
Hahah
(863 puan) tarafından
Asıl lahana benim kayinvalidem turşu suratlı
-Reklam-
0 oy
tarafından

Haklısın canım. Çok didikliyorsa sıkılman Cook normal. 

(863 puan) tarafından
Sürekli olarak en son dün bu para olayında patladım ona da söylemek istiyorum istemesin insan kendine zor yetiyor bu devirde herkes keyfi için istemesi çok sinirlendirdi
tarafından
Anne babalarıma her zaman destek olmalıyız. Sonuçta bizi bu zamana getirdiler. Ama hiç bir anne babada keyfi için evladını hele ki bu zamanda asla zora sokmamali
(863 puan) tarafından
Tabi ki sonuçta bizde anne babayız ama bana harcama dikkat et torunumun geleceğini düşün diyip bu sebepten istemesi sinir ediyor.
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Çok haklısın vlahi
(863 puan) tarafından
En son para olayında patladım artık resmen gece uyuyamadım cay olmuş 70 lira kadin festival için borç alıyor ona nasıl söylesem direk bizden isteme kendimize zor yetiyoruz mu desem yoksa konu benim harcamam olunca mı söylesem bilemedim
0 oy
(331 puan) tarafından
Kız benim de öyle günde 5 kere olmasa da illaki o gün icinde benim aramamı istiyor ben aramassam niye aramiyosun beni ya ben sana demiyom mu beni ne olursa olsun ara diye hayır hal hatır yapmak için aramamı istese ararım sorun değil ama öyle değil yok kocan gece kaçta yattı sabah kaçta kalktı kaçta evden çıktı hep bı hesap sorma peşinde eşimde bu konuda kızıyor ona eşim diyo açma isim vardı açamadım dersin diyo ama anlamıyor kaynanam bide ters bişey olsun hemen atar gider yapiyo yok işte napiyirsaniz yapın banane benim derdim bana yetiyo ben hastayım kimseyi çekemiyorum e ne arayıp iyiyi kötüyü öğrenmek için cebellesiyon ozman bırak iyide bizim olsn kötüde anlamıyorlar iste
(863 puan) tarafından
Ay gerçekten aynısı gercekten bıktım artık eşim diyor sen açma konuşma beni arıyor napiyim annemi acmiyim mi açma diyorum çalış işin gücün var herseyi bilmesinden bilmek istemesinden çok rahatsız oluyorum
0 oy
tarafından
Yeri gelmiş işte, niye demedin?
(863 puan) tarafından
Aslında dogru yeri tamda o andı ama ne bileyim torun için dicek biliyorum
0 oy
tarafından
Kaynanam da kaynanasına çekmiş 
(863 puan) tarafından
Benimkinin ki para istemiyor en azından yada ne bileyim herseyi sormuyor
0 oy
tarafından
Aa tek ben değilmişim benim kaynana da öyle anca laf yapıyım dedikodu yapıyım boş konusayim düşüncesi açmıyorum yine yine arıyor kayınbaba yan tarafta çalışıyor dün ben açmadım yine kayınbabayı aramış kayınbaba bana getirdi bıktım bende iyice hayır nasılsın iyimisin de kapat ben yarım saat senle konuşmak zorunda mıyım dünde dedim telefonu elime alamıyorum zamanım yok diye bugün yine aradı bende onun numarasının zil sesini kapattım çare değil ama işte napim 
(863 puan) tarafından
Bende tek değilmişim gercekten. Arıyor açmıyorum yine arıyor ogluna söylüyor birde oda arama işi var çocuğa bakıyor diyor yine arıyor bıktım artık dediğin gibi nasılsın da yok ne yedin ne aldın nereye gittin herseyi bilmek istiyor
0 oy
(119,461 puan) tarafından
o kadar aramaya herkez bunalir
(863 puan) tarafından
Hemde ne bunalmak
0 oy
(13,272 puan) tarafından
Diyecektim değil işte orda lafı yapistirmalıydın sen oğlunu beş kez arıyorsun kadın yine iyiymiş bir kez istiyormuş diye böyle şokta kalacaktı afallayacaķtı sonra kem kum edecekti bir alınıp küsecekti sonra azalacaktı aramalar ah ah 
(863 puan) tarafından
Keşke söyleseydim bazen düşündüğünü söylemek gerekiyor işte bi daha asla yutmam anında soylicem
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Rahmetli kayınvalidem günde en az 5 kez arardı bi de görüntülü. Yer mekan farketmez. O kadar kızardım ki. Sonra vefat etti, şimdi ne arayan var ne soran. Bazen böylr şeylere kızmamak gerekiyor, bugün var yarın yoklar 
(863 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin içim cız etti bi an öyle düşününce.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 319 göst.
8 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 130 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 329 göst.
0 oy
4 cevap 80 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (130 puan) tarafından soruldu