0 oy
1,208 göst.
Aile kategorisinde (789 puan) tarafından
Kizlar aşırı takıntı oldu bende ya kızım 8 aylik..eşimin ailesi 3 kere gordu ama günde 10 kez görüntülü arıyorlar..sorunumun şu olduğunu anladım.. bebeğimi benim gibi sahiplenen birilerine tahammülüm yok..cok kiskaniyorum.kaynanamin aşırı sevgi sözcükleri kulağımda çınlıyor hergun..ve kızım kaynanama benziyor..kendimi ne kadar değiştirmeye çalışsam da bunu içimden atamıyorum gelmelerini sevmelerini istemiyorum.ana tavuk gibi didikleyesim geliyor.bir de bebekten önce samimi değildik eşim haftada bir arardı.. simdi günde 10 kere..valla en sonunda git annenin evine diyecem

49 Cevaplar

0 oy
(863 puan) tarafından
Benim oğlan 2 yaşında oldu ben halen öyleyim. Bir kez sahil kenarında kayınvalidemler de bizimle gelmişti oglum denizi izlerken kayinvalidem oğluma annem ne güzel izliyor annem diye sesleniyordu yemin ederim onu oradan atasım geldi en son bi kere uyardım sen onun nenesisin babaannecim diye sev diye bak yine sinirlendim 
(789 puan) tarafından
Ah işte aradığım mesaj..nasıl geçecek bu duygu bilmiyorum..ben kimseye iyi yapıyorum böyle olmalı demiyorum ki herkes yargı dağıtmış.. bu hissi nasıl geçirebilirim bilmiyorum elimde değil.. ve en korktuğum şey de sizin dediğiniz gibi 2 3 yaşında hala devam ediyor olmasi
-Reklam-
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Böyle düşünme canım seveni olsun hatta çok olsun bir dk sonrasının garantisi yok ölüm var ben ölsem gözüm açık gitmez kayinpederim gorumcelerim ablam annem çocuklarıma çok iyi bakar kimseye muhtaç etmezler iyikide bu kadar seviyorlar 
0 oy
(952 puan) tarafından
bizmkilerde yalandan seviyor hamileyken anasi az maydanoz vermiyodu bana (sevmedigim halde)) cocuk olunca bi nevi para kaynaklarini kaybettiler 
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Kayinvalidemi sevmem  aramız pek yok ama kızımı çok seviyor ve bu beni hiç rahatsız etmiyor o benimle kaynanamın arasında kızıma aşılamiyorum sevgiyle büyüsün  sonuçta babaannesi 
0 oy
tarafından
Psikolojik tedavi görmelisiniz 
(789 puan) tarafından
:)))  o yüzden mi eşine bile guvenmeyip telefonunu falan karıştırdın..ki adamı zaptedemissin bile:)))
tarafından
Ahahah güzel saçmaladın. Senin konunla alakası ne. Karıya kıza gitti demedim her erkeğin yaptığı bir şeyi yaptı dedim
tarafından
Eminim senin başına da gelmiştir izlemeyen bir erkek yok çünkü ama sen eşine değil ailesine taktığın için farketmemiş olman çok doğal
(789 puan) tarafından
Tatlıımm bir insana paranoyak demeden önce dönüp bi kendi haline bakman lazım.. her erkek yapar diyerek de kocanın sapıklığını normallestirmeye çalışmanın zavalliligi:)))
tarafından
Zavallı olan kesinlikle ben değilim. Öncelikle bir kadın olarak fazlasıyla normal bir şey yaptım. Sen ise benim postlarıma bakarak benim açığımı arayacak kadar paranoyak vee hamile bir kadını üzüntüsünden vuracak kadar aciz bir kadınsın. Seviye ve karakter olarak sizn şahsiyetinizle muhatap olmam imkansız. Üzgünüm iyi araştırmalar
0 oy
(5,239 puan) tarafından
Kendi ailen nasıl seviyosa onlarda sevecek tabi saçmalık yani
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Günde on kez fazla ama onun dışında tabii seveceklrr o bebek onlardanda bir parça sn kabul etmesende bu böyle
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Ne biçim insansın sen ya Allah senin gibilerden uzak tutsun 
0 oy
(120,138 puan) tarafından
peki senin annen baban gunde 10 kez arasa sorun olurmu senun icin
0 oy
tarafından
Ben annemle günde sayısız kere görüşme yapıyoruz oğlumu soruyor özlüyor hiç rahatsız olmuyorum aynı şekilde eşim de işten gelince arar annesini oğlumu gösterir ondan da olmam sonuçta babaannesi bu kadar bencil olma.  Sen annesi olduğun kadar o çocuğun bir babası var eşinde senin ailen için böyle düşünse hoşuna gider mi
0 oy
tarafından
Bence sen psikolojik tedavi görmelisin ne var torununa güzel söz söylese tamam gene mesafeni koru ama babaanneden yada eşinin ailesinden bebeğini kıskanmak doğru bir düşünce değil 
0 oy
(2,578 puan) tarafından
Bence psikolojik destek al sağlıklı bir durum değil kendi annen baban da sevmesin o zaman bu kadar da abartmayın ya 
0 oy
(12,867 puan) tarafından
Kendi ailene de sevdirme sonuçta babanın evinden getirmedin!
0 oy
(91 puan) tarafından
Buldunda bunuyon valla cnm sen kısacası hiç yanında olmdklrni sevmdklrni düşün daha mı iyydi ben gebeyim şuan ne yanma geliyrlr evmz yanyana ne aryrlr ne soruyrlr böylesi daha koyuyor emn ol
0 oy
(264 puan) tarafından
Ya aynısı bende de var hani birde çocuğuma çok bakmışlar gibi ne zaman hasta olsa arıyorlar bide iyi bak çocuğuma demişti kaynana bir kez ben de bakarım ben çocuğuma ben bakmasam kim bakacak dedim ama nasıl gicik oldum anlatamam sonuç kızım 4 yaşında ben hala hepsinden nefret ediyorum sevemedim gitti üslup bilmiyor benimkiler ondan sanırım boşver çok takılma 
0 oy
(450 puan) tarafından
Kiz iyimisin sen normal olarak tabiki torunlarini sevecekler bunda kizicak ne var yapmayin boyle enpati kurun sizin o cok sevdiginiz cocugunuzunda cocugu olucak siz hicmi sevmiyceksiniz ne ekersen onu bicersin unutma neyi yaparsan onla sınanırsın
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Yarın bir.gün o bebek evlenecek ne olacak acaba allan eşine ve bebeğine sabır versin 
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Yarın bir.gün o bebek evlenecek ne olacak acaba allan eşine ve bebeğine sabır versin :)
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Oğlumun çocuğunu sevemeyecem hemi.... Öyle gelin düşman başına bile denmez ya. 
(789 puan) tarafından
Hele böyle şeyler duydukça daha da uzaklaştırıyorum..allahtan kaynanam sizin gibi değil.. sen nasıl istersen kızım der
(3,163 puan) tarafından
Bir de öyle kaynanaya atıp tutuyorsun öyle mi?  Diyecek laf çok da demeye değer mi onu bilemiyorum
(789 puan) tarafından
Aynen atıp tutuyorum..öyle de bir gelinim işte bosver bacım kendi önünü süpür sen
(3,163 puan) tarafından
Olur canım
0 oy
tarafından
Sevse bir türlü sevmese bir türlü benimkiler kızıma ilk zamanlar bizim olsun diyorlardı kaynanam hep derdi Hilal bizim olsun siz başka çocuk yapın diye hiç kiskanmadim sonuçta torunları onların

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 476 göst.
10 Ocak 2021 Aile kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
64 cevap 1,196 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,417 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 501 göst.
16 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Burcu21 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 411 göst.