+1 oy
496 göst.
Diğer kategorisinde (299 puan) tarafından
erkek tarafının ailesi olaya girdimi ne saygı kalıyor nede sevgi . Erkeklerin ailesi istiyor ki gelin anasını babasını bacısını kardeşini silsin bitek bunlara gitsin bitek bunlarla ilgilensin sanki biz robotuz bizim hayatımız yok sadece hayat Bunlardan ibaret. 

Malatyalym Esim diyarbakır da isi gereği bende oraya gelin gittim sarsan aremzde 200 km var bazen 6 ay bile gelmediğim oluyor. eşim il dışında çalışıyor bende geldim anneme oda isi bitmiş gitti eve malum oruç içim hiç rahat değil ne yiyecek tek başına ne içiçek düşünüyorum . ama Kaynanam bana nispet yapar gibi sitemliii artııı oğlunu arayıp gel ablana ben ordayım burda yemek ye   insanın kocası evdeyken insan annesine gitmez    gibi laf çakmaalar 

vallahi Umrumda değil erkek milletine yüz versen aileni sil derler ve esim iki gün sonra tekrar ise gidecek idare etsin banane

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oyle canım malasef
-Reklam-
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Eşler arasında saygı olmadığı sürece sevginin zerre bir anlamı yok sana ve ailene saygısı olacak ailenden seni esirgemeyecek o zaman sevgi de olur 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Aynen öyle Cnm sıkma canını
0 oy
(11 puan) tarafından
Genelı boyle herkes ettgıını ceker sabret bunun ılerısı de var 
0 oy
tarafından
Seni doguran büyüten yillarca emek veren anneni atıp kocana mi tapacak missin kendisi yemek yiyemecek kadar aciz mi?
0 oy
tarafından
Ayyy benim kaynana uzakken laf edemiyordu hiç bir şeye karıştırmazdm yakına taşındım gelip gittikçe herşeye laf eder ben alışkın değilim var ya sinirlerim tavan oluyor en son geçen hafta aradım şimdi 10 gündür konuşmuyorm oda aramadı ne güzelmisnya diyorum yarın kesin arar 
0 oy
(118,992 puan) tarafından
Aynen oyle cok haklisin
0 oy
tarafından
İki gün sonra işe gidecekse senin eve gitmenin bir anlamı yok boş ver canım yüz verme iki gün annesinin evinde yesin ne olacak
tarafından
Ben de kaynanam yüzünden sürekli kavga ediyoruz sevgimiz saygımız onların yüzünden bitiyor onlar arada olmasa her şey güzel hakkımızda hayırlısı olsun
0 oy
tarafından
Rabb'im doğru yolu göstersin Ama iyi ki de böyle bir sorunum yok Allah'a şükür benim eşimin tarafı da tam tersi Biz Kavga ettiğimiz zaman ya da bir sorun olduğu zaman hiç karışmazlar ve seslerini dahil çıkarmazlar yani kızım bunu yap oğlum bunu yap dahil demezler herkes Elini eteğini çeker bizden tartıştığımız zaman ve bize o gün yani senesi bile gelir kimse gelmez sırf kavga etmeyelim yanlış anlaşılmasın Tartışma çıkmasın diye kimse sesini çıkarmaz bize
0 oy
(280 puan) tarafından
Şu lafa gıcık oluyorum eşin evdeyken bi yere gidilmez ee uzaksa napicaz mecbur gidecez kocaman adamlar baksinlar çarelerine keşke bizide bu kadar dusunseler 
0 oy
(451 puan) tarafından
Ama eşiniz evdeyken yemeğinizi felan beraber yiyin sonra gidersiniz ailenize tabi sahsi kanaatim 
(299 puan) tarafından
gurbetteyim canım   evde de olsam eşim 2 gün anca benle sonra şehir dışı yine tek kalıyorum
(451 puan) tarafından
Hee anladimm o zaman yesin annesi gilde
0 oy
(4,102 puan) tarafından
Malseff oyle onlarinki ailede bizim ki kabak sanki
0 oy
tarafından
Aile çok önemli eş bin iyi olsun aileler müdahale etmeye başladı mı:- orda(*_* ne sevgi kalır ne saygı eşin sahip çıkması gerek 
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Benimde annem Malatyalı yakındaymssın aslında arada bi gidebilirsin
(299 puan) tarafından
hadi ya neresinde :)
(2,321 puan) tarafından
Yarı akraba Hekimhan yarısı Yeşilyurt ( çırmıktı)
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Ben konuşmuyorum kafam rahat 
0 oy
(399 puan) tarafından
Aynen ya neden hep kendi ailemizi silmemizi beklerler anlamıyorum annemin tırnagını dünyaya değişmem eşimin ailesi her defasında senin ailen artık biziz aileni bırakıp bize geldin gibi saçma sapan şeyler söylüyorlar tamm eşimin ailesinde benim ailem ama tabiki kimse öz ailemin yerini tutamaz 
0 oy
(14,081 puan) tarafından
He zati gelin kısmı köle olsun diye yaratıldı 

İlgili sorular

0 oy
64 cevap 1,179 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,151 göst.
28 Mayıs 2022 Aile kategorisinde 12345ebe (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 403 göst.