0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar 1.5 yasinda kizim var ve yeni dogum yaptim kizima oda yapmak istiyorum marka model ne bakabilirim lutfen fikir verirmisiniz nelere dikkat etmem gerekiyor ve uzun vadeli olmasini istiyorum baya bi kullanmasini

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Fikir verecek yokmu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Postun üste çıksın canım 
tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
Hazır almak yerine yaptırabilirsiz
tarafından
Ne kadar bir bütçeniz var bilmiyorum ama
tarafından
Nasıl birşey yaptirabilirim canim
0 oy
(60 puan) tarafından
Ben iki oğlan var üçüncü geliyor aslında ikisinin odası ayrıydı ama şuan birleşecek mecbur mesela büyük odaya ranza alıp bı duvara boydan boya yüksek sürgülü bı dolap yaptırmak istiyorum iki çocuk için artı yüklük gbi zaten diğerinin de bı baza bı 4kapak dolap vardı onu da küçüğe 
tarafından
Anladim canım cok sagol ranza alsam benim cocuk duser
(60 puan) tarafından
Büyük dolap istediğim için ranza koycam ben  zaten bı üç sene sonra olur b bek de büyüyüp besige sığmayınca o zaman benim oğlanın biri 9 biri 3 yaşında o zamana daha da büyür o yüzden bizim ihtiyacımız o şekilde daha kullanışlı olacak bize
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Benimki erkek kelebek mobilyadan aldık yatak ve 3 kapılı dolap yatak 100 e 200 bazen yanında yatıyorum. Rahat oluyor. Yanına da düşmemesi için engel yaptırdık. 
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(863 puan) tarafından

image

bak ben ıstanbulda maskodan bu takımı aldım 4 kapaklı olanı. Keskin değil zimparalanmis yumuşak oval geliyor kafasını filan vurur keskin olmaması gerek bence dolapta 3 yetermiş aslında ama ben uzun ömürlü olsun istedim oglum için 
tarafından
Bu yatagi kac yasina kadar kullanabiliriz canim begendim
(863 puan) tarafından
Eni 90 boyu 190 sadece pencerelerden belki gençliğe girince hoşlanmaz ama bende 15 16 yaşına kadar kullanırız diye düşünüyorum. İkimiz içinde rahat uyuyoruz
0 oy
(119,528 puan) tarafından
ev kendinizinmi  hani duvardan boydan bi dolap olmali hani ev sizinse olcuye gore yaptirin
tarafından
Yok canim degil kiradayiz

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 291 göst.
24 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 854 göst.
12 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 726 göst.
24 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birbalannesi (13,361 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 174 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Annelerrr (277 puan) tarafından soruldu

381,437 soru

11,419,600 cevap

34,975 kullanıcı

...