0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (916 puan) tarafından
Gerçekten yoruldum artık isyan etmiyorum çok şükür sağlığı yerinde olsun yeterki ama bı parka gidiyorz mesela açık alan sadece koşmak istiyor hiç korkusu yok normalmi ya herkesin mi böyledir yani laf anlamiyo burda oyna oğlum gtme deyince laf anlasın istiyorum:D ne zaman anlicak ya tutuyo yolu gidiyo hep peşindeyim gezelim diyoruz ama ben daha çok yoruluyorum hiç bseyle oyalanmiyo 

12 Cevaplar

0 oy
(2,972 puan) tarafından
Benimki 11 aylık yerinde durmuyor zcabshej 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benmde ayni butun dolaplari dokuyor sehpalari cikiriyor hersey yapiyor hersey 
0 oy
(4,115 puan) tarafından
Aynı cnm 1 dk oturmuyor heryerı karıstırıyor cok hareketli oglum
0 oy
(265 puan) tarafından
19 aylık ikizlerim aynen dediğiniz gibiler.ya aklınıza gelmicek herşeyi gün içinde yaşıyorum.Rabbim canlarını sağ etsin.buyucekler ins.
(916 puan) tarafından
Yanlız değilmişim☺️
0 oy
(1,448 puan) tarafından
1.5 yasinda koşmayı sever ama oyle heryere koşmaz maşallah diyim elimi tutarak yürümeyi de çok sever yormaz dinler 
(916 puan) tarafından
Elimi asla tutmuyor elini tutmaya çalışınca benm elimi isiiriyo sinirinden
(1,448 puan) tarafından
Aa zor gerçekten kuzum
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Evet benim kız da aynı, araba gelir umurunda olmaz. Salıncak gelir hiç umursamaz, evde düşse de gene çıkar aynı yere
0 oy
tarafından
Bizimki aynı yaşta malesef bende öyleyim..
0 oy
(192 puan) tarafından
Benim ki kız bebek 11 aylık ama 5 dk oturmaz her yeri karıştırıyor insanların çocukları uyur oynar bnmki Bi acayip hareketli 
0 oy
(3,297 puan) tarafından

3 yaşında ve ne yap dersem onun tam tersini yapıyor parkta hadi kay desem yukarı bile çıkmış olsa iniyor merdivenden başka bir şey yapıyor bu aralar TV ye vurmaya başladı yapma kırılır bozulur diyorum inadına daha çok vuruyor ben de ne yapacağımı şaşırdım artık:D herhalde her sene Bir atak her sene bir sendrom olarak geçecek gidecek askere gidene kadar böyle devam eder sanırım :D

0 oy
(1,538 puan) tarafından
Benim kızda öyle elini tutuyorum diğer eliyle elimi çekiyor bırak diye koşmak istiyor büyük çocuklar var parkta bırak diyor onların peşine koşuyor e onlarda çocuk carparlar falan diye bırakamıyorum da onun peşinde koşup duruyorum daha anlamıyorlar o yüzden gzuelce oynasın biz anneler peşinde hep jibsekilfe kosacaz zaten şimdi düşecek çocuklar oynarken çocuğuma çarpacak diye koşarız yarın okula giderek ödevi sınavı öğrenmesi okuldan al bırak koşarız büyürler aman kötü olmasınlar kötü alışkanlık kazanmasınlar diye koşarız ise giderler eve gelene kadar meraktan koşarız evlenirler mutlu olsunlar diye koşarız artık hep kosacaz bacım büyuse laftan anlayacak şekle gelse bu kezde okul var derken artık hayat bu çok şükür sağlıklı olsunlar da evlatlarımız biz anneler kosaiz hep çok şükür bin şükür onları bize verene bizi annelik mertebesine çıkarana 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
E cok normal canım. Sakin olsa bu sefer de cok durgun diyip doktora gitmeye kalkarsın :)) Hepimiz aynıyız canım benimki de 15 aylık yurumuyor hanfendi ama merdiven cıkma ya bayılıyor dubleks te oturuyorum dusun halimi :)))))) 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
17 aylk olacak 10 gn snra kızım. İnan gün boyu Bi tarfm yer görmüyor sürekli hareket halinde evde ayrı sokakta ayrı yapma diyorm inadına yapar gbi yapıyo çocuktur anlamıyor diyorm ne yapsam nafile dışrı çıkıyz eve girmemk içn ağlıyo Bi yre gidelm park gördümü orya gitmek içn ağlıyo halbuki evde salıncak ve kaydırakta var Allah ım bazn aklımı kaçıracak gbi oluyorm ya sabır ya sabır dye dye helak oluyorm hergn
(916 puan) tarafından
Bzde aldk salncak kaykay yüzüne bile bakmiyo

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,308 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
0 oy
8 cevap 288 göst.
0 oy
3 cevap 55 göst.