0 oy
59 göst.
Diğer kategorisinde (218 puan) tarafından
22 aylık kızım 3 gündür bi su iciyo arada emiyo ağzına başka bisey almadı ilk gün çok kustu acile götürdüm bisey yapmadan bi iki ilaç yazıp gönderdi ama 3 gündür bisey yemiyo varmı böyle olan napmaliyim çok üzülüyorum bu duruma

3 Cevaplar

0 oy
(12,496 puan) tarafından
Oğlum aynı durumdaydı 6 yaşında ama bizimki sadece su ve meyve suyu ile beslendi doktora götürdük ne Bi ilaç ne bişi vermedi zorlamayın dedi patates haşlama yoğurt ayran verin diyip gönderdi dünden beri biraz daha iyi

Kusması durduysa çok zorlama bişi yedirmek için birkaç güne toparlar inşallah 
(218 puan) tarafından
Bisey olmaz dimi yemediği için sadece bugün çok su içtiği için yine kustu
(12,496 puan) tarafından
Aşırı kusması yoksa bişi olmaz su içmek istiyorsa boş bol içsin susuz kalmasın vücudu
-Reklam-
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Bişey yemesi iyi gelmez iyileşmesini zorlaştırır, hastalığa odaklanmak ve sindirirken enerji kaybetmemek için vücut iştahsızlık yapıyor kendini korumak amacıyla. Demem o ki rahat olun böylesi daha iyi. 
(218 puan) tarafından
Canim kilosu sınırdaydı daha çok dusucek diye korkuyorum ama çok saol biraz rahatladım şimdi
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bizde aynı durumdaydık 8.900 gram olan oğlum 8 e düştü sizinki yine iyi su içiyor arada emiyor demişsiniz bizim o da yoktu ateşi yine 40lara dayandı şükür daha yeni yeni bir iki lokma yemeye başladık bu arada bnm oğlumda ayın 19unda 14 aylık olacak
(218 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bizde ateş yok çok şükür arada kusma ve halsizlik var zaten benimkinin kilosu sınırdaydı şimdi dahada düşecek napcam bilmiyorum
(3,895 puan) tarafından
Kilo alir yaa sorun etme.
(1,465 puan) tarafından
Rabbim şifa versin iyi olsunlarda kilo sorun değil bn çok dert ettim kilosunu kızıma göre zayıf çünkü oğlum baya yani bebeklik halleriyle kıyasladığımda öyle kızım şimdi de öyle 6 yaşında ve 17 kilo rabbim sağlık versin dermansız hastalık vermesin
(218 puan) tarafından
Amin canım amin teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 66 göst.
5 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Frtnzn (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 160 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
28 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,778 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
2 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Oznur.97 (1,024 puan) tarafından soruldu

381,421 soru

11,419,031 cevap

34,975 kullanıcı

...