0 oy
150 göst.
Aile kategorisinde (514 puan) tarafından
Kizlar merhaaba. Benim hikayemi bikiyorsunuz. Sehir disindan ailemin yanin ageleim bikac gun kalmaya. Abimin esi aksam arkadasimin kizinin dogum gunu var dugun salonunda istersen gel dedi. Bende kabul ettim hazirlandim son dakika aradi ve dogum gunu sahibini arams goruncemde gelecek demis o da yer yok yabanci almiyoruz demis. Kusura bakma dedi cok bozuldum. Koca dugun salonunda bir kisiye yer mi yoktu 

9 Cevaplar

0 oy
(1,043 puan) tarafından
Sormadan davet etmesi ayıp olmuş 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Abininin eşinin suçu yok canım senide götürmek istemiş karşı ayıp etmiş 
0 oy
(2,975 puan) tarafından
Canim olabilir mesela kişi isim verip ona göre davet alıyorlar görümcem düşüncesiz lik yapmış yani başka birinin doğum gününe nasıl başkasını davet edebiliyor 
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Saçma bence 1 kişilik yermi yok otobüs mu bu 
0 oy
(16,116 puan) tarafından
Çok da bozulmam davet edilmedigim yere gitmem çünkü parti sahibi gel demedikten sonra gelme demesine bozulmam 
0 oy
tarafından
Yani belki yemek,ikramliklar falan kişi sayısına göre ayarlanmıştır.
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Nereden belli ki koca salon olduğu belki yabancı da istemiyorlardır. Şahsen ben asla gitmek istemezdim biri bana gelecek olsa gelmesin demem ama sonuçta davetliler için hazırlık yapılıyor herkes bir arkadaş getirse kime nasıl yetecek gereğinden fazla kalabalık olacak.
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Bu dogum gunu. Bellk kı hazırlıklar kişi bası. Hatta dogum gununu ben kızımın dısatıda kutlamak istedim bir ara da kişi bası fiyat cıkaruyorlar ben sordugumda kişi bası 45 tl dedi bana bence bundan. 
0 oy
(784 puan) tarafından
Kadın çağırmış seni sizin gelinin ne suçu var 

Karşı taraf ayıp etmiş 

Kadın cagiz art niyetli olsa seni cagirmaz 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 386 göst.
5 Mart 2024 Aile kategorisinde iki bebek (65 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 1,270 göst.
16 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu