0 oy
774 göst.
Aile kategorisinde (791 puan) tarafından
Yada dedimi dün bir konu açıldı bnde   kaynanama deidm beni sevmiyor ki annesinin yanında bana dedi Vallahi çok seviyorum çok mutlu oldm ilk deffa birinin yanında söyledi ama çok utandım sizde Boyle şeyler eşiniz söyler mi

50 Cevaplar

+1 oy
(368 puan) tarafından
Nerdee , anası babası ablası kınayacak diye yanlarında yakın bile davranmaz bana 
-Reklam-
+1 oy
(13,659 puan) tarafından
Bana çok saçma geliyo annesinin yannda neden desin ki bana seni seviyorum falan.

Yani bunu dedi diye ben sevinmem.

Demedi diye de üzülmem.

Herşeyin yeri var.

Abes.
(10,411 puan) tarafından
Mervenur nasılsın aşkım toparlandin mi hic
(13,659 puan) tarafından
Kuzum biraz daha iyiyim annemdeyim 1 haftadır çocuklarla ilgilendiler falan ben de kendime baktım bugün eve dönüş
(10,411 puan) tarafından
Yaa senin için çok sevindim canım dikkat et kendine peki iştahını nasıl yiyebiliyormusun eskisi gibi
(13,659 puan) tarafından
İştah varda :D püre donemindeym smdi
0 oy
tarafından
Valla sarılır da operde seviyorum da der saygı bu değil ki
(791 puan) tarafından
Yok bzde böyle yapmazlar
tarafından
Bizde derken dogulumusun.

Bende doguluyum

Şuan şartlar gereği kaynanam yanımızda oğlumuza bakarken onlar sarılıp koklasiyoruz mecbur napam

Normal şartlarda da sevdiğini hep dile getirir
(791 puan) tarafından
Eved birlik otryoz ama annesinin yanında asla sarılma fln yok öyle el şakasida yok bna seviyorum deyice şasrdm tuaf oldm
tarafından
Ne mutlu sana ❤️☺️♥️ n

Bazen ufak bri seni seviyorum herşeyi değiştirir
(791 puan) tarafından
Ewd ya
0 oy
tarafından
Baci eşimin tarafında öyle şeyler ayıp sayılıyor o yüzden demez ama benim annemin babamın yanında der sjsjjsjsjs
(791 puan) tarafından
Ewd bizim tarafımızda da ayp görürler
0 oy
tarafından
Aksine annesini kızdırmak için anne bana ikinciyi alalım der kaynanam da sen benim gelinimden güzelini bulamazsın boşuna uğraşma der eşim de ben onu kimseye değişmem der ☺️ 
(791 puan) tarafından
Ewd söyler anne ikinci yada Suriyeli al diye dalga gecr
(1,629 puan) tarafından
Walla helal kaynana benım kıde ben uzun boylu esmer alıcak tim oglum senı aldı esımde senın bulduğunda senın gıbı olur dedi sustu
tarafından
Kuzum senin kaynanandan mi bahsediyorsun? O cadı kadın gerçekten bunları mı söylüyor ?
tarafından
Onu benden başkası çekemez bunu biliyor ondan kuzum yoksa beni sevdiğinden değil hahahah
(1,629 puan) tarafından
;)) Hee ondan yagcılık bacım anladım benım kı ne benı ne oglunu sewer
0 oy
tarafından
Sarılır falan ama hiç laf olarak demedi denk gelmedi galiba yoksa söyler benimki çekinmez 
(791 puan) tarafından
Asla sarilmazda ama İlk defa soyeldi şok oldm
0 oy
(2,870 puan) tarafından
Hah tek iken bile nadir söylüyor kaldı ki anasının önünde 
(791 puan) tarafından
Tek iken çok söyler
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Evet normal sarılır öper seni seviyorum der :) saygı olsun diye iki arkadaş gibi oturmayız
0 oy
tarafından
Yok demez bizde ayıp falan değil ama saygıdan demez 
0 oy
tarafından
Uçak uçak iki kanatlı içindeki kizlar elma yanaklı erkeklere gelince koca kafalı li li li koca kafalı 
(791 puan) tarafından
Bune kz
tarafından
İp atlama tekerlemesi kız
0 oy
tarafından
Biz kaçarak evlendik evlnnce kaynnm kizm oğlan kafayı yedi ne yati ne yemk yedi gözüne uyku girmdi aysem de aysrm dedi demişti 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Yok canım o kendi anne babasının yanında ismimle bile seslenmiyor onlarda yok öyle ama abilerinin yanında falan söyler aşkım seni seviyorum falan benim annnemlerde de söyler annem nasıl davrandığını gorunca daha mutlu oluyor arada annesin yanında aşkım diyor ama sonra utanıyor 
0 oy
tarafından
 Demez yani sözlü olarak beyan etmez 

Ama  gelir sarilir oper 

Annesinin babasinin yaninda yavrum diye hitap eder 

Askim der devamli sogukta davranmaz yani demek istediğim o 

Ama benm ailemin yaninda arkadasmisiz gibi davranir babamdan cok cekinir
0 oy
tarafından
Eşim bana birileri var site öyle şeyler söylemezlik yapmaz. Seviyorm da der sarılır öper oyun oynar. Hatta öyle şeyler yapmazsa kayinvalidem kayinbabam hemen eşime kızar bağırır.  Git kadınla ilgilen diye
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Bana gösterdiği değer ilgi seviyorum kelimesinden dahada kıymetli ❤️❤️
0 oy
(12,818 puan) tarafından
Ben demesinden hoşlanmıyorum. Ama eşim ve ailesi rahat annesinin yanında hamile iken karnımı okşamışlığı var kayinvalim aşkım canım deyin çekinmeyin demişti ilk evlendiğimiz zaman. Ben de bazı şeyler bizim ozelimize kalsın bırakın da nasıl hitap edeceğimizi kendimiz düşünelim demiştim ama belli eder sevgisi takılmaz benim eşim öyle şeylere 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Kaynanam gıbı babanın yanında yemek yeme saygısızlık olur ne alaka senı sewıyorum demek te utanılacak bısey degıl gayet normal 
0 oy
(6,954 puan) tarafından
Hayır bende hoşlanmam zaten. 
0 oy
(628 puan) tarafından
Sarılıp öper. Bizde saygısızlık olarak görülmez bu. Zaten saygısızlık da değildir.  Kendi ailesinin yanında da benim ailemin yanında da  sevdiğini söyler , söylerim. 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Yok eşim büyüklerin yanında sesli olarak demez. Sadece ismim ile hitap eder ama günde 50 kere seni seviyorum mesajı atar. 

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 611 göst.
+1 oy
38 cevap 476 göst.
1 Kasım 2021 Aile kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,119 göst.
17 Kasım 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 390 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu