+1 oy
178 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hemen bezleniyormu kizlar bide kac gunde toparlaniyo cocuklar ayakli cocuk

Hemen duş aldirabirmiyim eve gecince

Hastanede kac saat beklemesi lazim

Evde kac gun beklemesi lazim 3 gun yeterlmi

Acmi olmali tokmu sunnete girerken

Idrar aliyolarmi?

2 yasinda

6 Cevaplar

0 oy
(3,437 puan) tarafından
1 yaşında sünnet ettirdik devlette pipi açık bezleyip verdiler oğlşmu sanırım 3   4 gün duş aldırın demişti yazdıkları merhemi ihmal etmeyin hastanedeyken içim gitmşti evde şükür hastanedeki gibi değildi merhem sürmem izn vermiodu bi tek 
tarafından
3  4 gun duş aldirmami dedi
(3,437 puan) tarafından
3  4 gün snra aldırın dedi cnm
-Reklam-
0 oy
(881 puan) tarafından
Salı günü sünnetimiz var bunları bende merak ediyorum post üste çıksın
(881 puan) tarafından
Yok Banu vermedi valla bide hala kırmızı orası şişmiş bi şekilde duruyor eşime dedim krem vermesi gerekiyordu diye o da gerek yok diyor gidip alsın bari eczaneden şimdiye kadar kuruması bile gerekiyordu ya ilk günkü gibi kaldı öyle
(12,874 puan) tarafından
Nasıl vermez ya bizim ki iyileşti bile canım şişliği kırmızılığı geçti kullanmanız şart
(881 puan) tarafından
Canım dünden beri kantaron yağı kullandık şişliği baya indi çok şükür biraz kızarıklık var ama o da geçer inşallah birkaç güne duş da almayınca ondan kızarmış biraz da. Dün ilk banyosunu yaptırdık babasıyla daha iyi oldu canım
(12,874 puan) tarafından
Bı sorun olmadığına çok sevindim canım kontrole gidince bu krem olayını doktora mutlaka sor neden vermemiş ya da unutmuş mu
(881 puan) tarafından
Sağol cnm tamam sorarım ama demek ki çok da gerekli görmemiş belki de kantaron yağı çok işimize yaradı
0 oy
(6,385 puan) tarafından
15 aylıkken sünnet ettirdik bizde gece 12 den sonra anne sütü dahi su bile içirmeyin demislerdi bizde öyle yaptık az da olsa narkoz aldi çünkü sabah hastaneye gittik yarım saat bile sürmedi sünnet odaya getirdiler bezini ben bağladım sargiliydi zaten 3 saat kadar fln hastanede kaldık sonra eve geldik 1 haftada iyilesmisti 3.gun banyo yaptırabilirsiniz demisti bize doktor evde pansumanini yapıp kremini sürdük sonra karton bardak kesip koyuyoduk beze yapışmasın diye hastanede narkozun etkisinden çıkana kadar çok ağlamıştı oğlum çişini de yapmaya korkuyodu bide eve geldikten sonra ilk çişini yaptiktan sonra hiç sünnet olmuş gibi degildi koşuyordu oynuyodu gülüyordu suzinki de rahat geçer inşallah
tarafından
Insallah canm bardagi nasil koyuyosunuz
(6,385 puan) tarafından
Kesip koyuyoruz cnm
0 oy
(5,942 puan) tarafından
4.5 aylık sünnet ettim bardak koyup bezledim doktor bardağı 3 gün sonra çıkar dedi ama ben 1 hafta bardak taktım bu şekilde çok rahat hareket ediyordu çünkü. 3. Gün duş aldırabildim hiç sıkıntı yaşamadık ağlamadı bile ilk günden sonra ağrı sızı ağlama vs olmadı çok şükür aç tok demediler bize idrar falanda almadılar 
tarafından
Cnm bardagi nasil koydun
(5,942 puan) tarafından
Karton bardağın altını kesiyorsun pipinin etrafına takıp üstüne bezi takıyorsun böylece hareketi kısıtlanmıyor yada bez değdi diye ağlamıyor
(5,942 puan) tarafından
Birde doktorun verdiği kremi 1 hafta kullandıktan sonra bırakın dedi ben kremden sonra sarı kantoron yağı sürmeye devm ettim hala sürüyorum
tarafından
Tmm canm saol
0 oy
(1,947 puan) tarafından
Oğluma 1 buçuk yaşındayken sunnet ettirdik bekleyip çıktık krem vermişlerdi onu kullandık pipi kenarlarına felan sürüyordum klipsiyli.2 3 gün dün aldırmadım doktor daha sonra aldır iyi gelir dedi.ilk 3 gün zorlandı agladi calpol verdim.Ilm gittiğimizde bi iğne vurdular uyusturdular 15 dakika sonra kestiler 5 dakikalık işlem ama biz hastanede yaptırmadı özel sunnetciydj hastanede olursa bekletiler bi kac saat 
tarafından
Anladim cbm saol
0 oy
(1,740 puan) tarafından
Hemen bezledik biz sargidaydi 

1 hafta banyo ettirme dedi doktorumuz

Yarım saat 40 dakika çıktık.

Evde kaç gün beklemesi derken onu anlamadım?

Farketmiyor tok olsa daha iyi olur.

İdrar almamislardi kan tahlili yaptılar sadece.

4 aylıkken yaptırdım.

Şimdi 5 aylık.
tarafından
Cok saol canmyani evde kac gun dinlenmesi lazim anlaminda dedim
(1,740 puan) tarafından
He tamam şimdi anladım :)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 149 göst.
24 Haziran 2021 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
17 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Tugce12. (614 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 404 göst.
27 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Catzzz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 148 göst.
1 Mart 2023 Diğer kategorisinde Aysemm (103 puan) tarafından soruldu

385,942 soru

11,538,127 cevap

35,209 kullanıcı