0 oy
733 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Dhdjkd dhdjkdkd dhdjdkkd

22 Cevaplar

+8 oy
(11,217 puan) tarafından

Araniyor :)nokta.

(11,505 puan) tarafından
++++ canim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Günahını almak istemiyorum susuyorum 
tarafından
Bencede en mantiklisiii
+1 oy
tarafından
Yüz verme . Çok ciddi durum. Engelle gitsin
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Yorum yapamadim günahını almak istemem ama doğru birşey değil 
0 oy
(866 puan) tarafından
Hatırladım önceki postuna da anlatmılrn sırnaşık bir eltiydi sanırım, kız yol ver uzak dursun kocansan bellii niyeti iyi değil 
(301 puan) tarafından
Kadınla ben zaten zorunlu olmadıkça görüşmüyorum artık zaten hiçbir zaman samimiyetimiz olmadı, ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum
(866 puan) tarafından
Kocanı yerli yersiz saatte arıyor yeri geliyor anne babası o sette arıyor diye cinnet geçiriyoruz yenge bide ne alaka dimi canm eşinn telden engelle eşine de açıkça söyle rahatsız oluyorum durmadan benden habersizde görüşmenin istemiyorum açıkça belli et kararlı ol tavrından ki geri çeksin, o yemgeyede haddini bildir Bi dahakine de yeltenmesin bariz ağzına sıçç
0 oy
(482 puan) tarafından
Hatirliyorum ben aaa bu kadin da çocuğu da sikti artik ya. Cocuk ayni ortamda babasini aramiyo da niye senin kocani ariyor ne bu be
(482 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam kocami cok ciddi bir sekilde gorusmemesi icin uyarir kadini da kocamdan engeller kadini da kendi kocasiyla tehdit ederdim. Ve bunlari tam su anda yapardim. Yeter yengesine de cocuguna da
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bir b** kokusu alıyorum tatlım
0 oy
tarafından
Başlık benim tekerlemeler gibi olmuş hahahha 
(4,101 puan) tarafından
Sjsjsjsjsj
tarafından
Hahahahha ay kahkaha attım nedensiz
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Eşin yüz vermiş o da astar istiyor 
0 oy
(13,236 puan) tarafından
Git bacım  benim kocamdan sana iş çıkmaz de eğer koyanda bir kabahat yoksa valla eşine tavrını koy numarayı da engelle direkt meşgule düşsün 
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Bnce aralarında önceden biseyler olmuş olabilie. Ya da eşine aşılıyor eşinde dillendirmek istemiyor. Telefonu açmama sebebi bnce bu. Uyudun mu yengecim de mesajı sen görürsen anlama diye gibi sanki. Bnce kadini eve cagir. Hareketlerini izle. Sen bakmiyoeken napiyoelar. Yerinde olsam kamera koyup mutfağa gider yalnız birakirdim ne konuşuyorlar bakalım. İlk kez yazıyorum digerleirni de okudum ve yorum yapmamıştım ama bnce bu kadari fazla ve normal degil
(482 puan) tarafından
Kamera fikri cok iyi
(1,461 puan) tarafından
Bn bı kere bı arkadasimin bnm hakkında konuştuğunu düşündüğümden telefonumu ses kaydı açıp diğer odaya gitmiştim. 15 dakika sonra geldim. Ooo arkamdan neler demişler . Ama çantaya koyduğunda ses kaydı almıyor. Dikkatli sakla çok ortalıkta olmasın . Bnm fikrim hiç bişey yapamıyorsam bunu yap
(482 puan) tarafından
Bence de benim de aklima direkt uzun surcek bisey icin mutfaga gitmesi geldi. Mesela ben su borekleri kizartayim sicak sicak yiyelim diye kizartmamistim diyip gidebilir. Uzun surcegi icin rahat rahat konusurlar. Zaten boyle bir durumda normal kadin senle bir mutfaga geçer
(4,101 puan) tarafından
Haahahahbiz kadınlar neler düşunyorzzzz
0 oy
tarafından
Numarasını eşinin telefondan engelle bence 
0 oy
tarafından
Sen iyi dayanmışsin ben olsam gece mesaj atınca ben esiyim bir daha gece yarısı mesaj atma diye yazarım kıyameti koparirim eşin yüz vermesin mesajlarına dönmesin idam mı var sonunda huzurunuz herkesten önemli 
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Sen bayaga sikayetcisin bu kadından bence engelle eşine de rest cek ya ben ya o diye o ne öyle zmaanli zamansız aramalar bilmem neler çok samimiyet iyi değildir
0 oy
(119,442 puan) tarafından
niyeti bozuk
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Ben görüştürmem net
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Ohaaa diyorum mezhebi baya genişmiş
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Uzak dur derim niyeti belli

0 oy
(2,016 puan) tarafından
Allah korusun gozunu 4 ac diyorum ;)
0 oy
(628 puan) tarafından
Yengesinin eşinde ya gözü var yada yengesinin dışardaki tüm erkeklerde gözü var 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 195 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 179 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 393 göst.
24 Mart 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu

380,758 soru

11,400,011 cevap