+1 oy
392 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Dbdjdkd

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Pardon da onlara ne. Çocuk istemiyorlar sanki kendilerimi doguracaklar. Ben iyi niyet göremedim. 
tarafından
Canm yada Allah korusun sey diye mi düşünüyorlar "biz bunlari ayıralım çocuk olmadan" böyle düşünüyorlarsa ondan diyolardir yapma diye
(3,859 puan) tarafından
Sadehayat canım ne alakası var ayirmakla bazen çok saçma yorumlar yapiyorsunz
(301 puan) tarafından
Açık açık yapma demiyorlar da öyle olacağını sanmıyorum kayınvalidemle aram kötü değil aslında sadece hamilelik konusunda biraz “istemiyor gibi” geliyor diyorum. Ayırmaya çalıştıktan sonra çocuk olsa da her türlü çabalarlardı ayırmaya.
(301 puan) tarafından
Stres atmak için geliyoruz buraya bazen yorumlar daha da strese sokuyor cidden @seherdemir
tarafından
Ay kizlar alemsiniz ha ben öyle yazdım diye öyle olcak diye birşey yok. Postu okuyunca aklımdan geçeni yazdim. Ki öyle durumlarda çokça görülüyor. Ama Allah kimsesin yuvasini bozmasin tabi
-Reklam-
0 oy
tarafından

:DEltilerin savaşı filmini hatırladım

0 oy
(2,314 puan) tarafından
Onlar çocuk istemiyor diye asla gerilmezdim. Bende ilk yıl istemiyordum ama eşim çok istediği için uzatmadım 5 aylık evliyken hamile kaldım. Kızım şuan 7 aylık, harika bir duygu. Onlar mutsuz olursa olsun, sen anne olduğunda diyeceksin ki diğer yarım tamamlanmış. Harika bir şey evlat. 
(301 puan) tarafından
Benim eşimde istiyor canım, ben biraz daha bekleyelim diyorum  ama şuan olsa yine sevinirim tabii ki eminim çok güzel bir duygudur sadece üzülüyorum neden böyle yapıyorlar diye
(2,314 puan) tarafından
Hiç takma o gereksizleri, benimkide ilk torun diye yanıp tutuşuyordu. Eltimin olmuyordu, ben hamile kaldım. Söyledi eşim onlara biz diğerlerinden bekliyorduk sizden haber geldi dedi düşün:)) benden 1 buçuk ay sonrada eltim hamile kaldı 6 yıl sonra. Şimdi Ben küstüm. Benim çocuğumu umursamiyor umrumdamı değil. Onlara doğurmadım ya :) Rabbım inşallah gönlüne göre verir. Eminim çok güzel bir anne olursun
(301 puan) tarafından
Kayınvalidenin yaptığı terbiyezlikten başka bir şey değilmiş cidden senin ve eşinin sevgisi evladına yeter hiç üzülme canım, çok teşekkür ediyorum sende çok güzel bir annesindir eminim ❤️
0 oy
(119,441 puan) tarafından
neden nevri donuyo bi art niyet var gibi
(301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hiç bilmiyorum kendi kendine triplere gidiyor
0 oy
tarafından
Sabaha kadar istemiyorum desinler sen istedikten sonra onlara halt yemek duser
(301 puan) tarafından
Kesinlikle öyle de eminim şuan hamile kalsam hiçte sevinmezler gibi geliyor
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Onlara ne ister doğururum ister doğurmam. 
(301 puan) tarafından
Millet torunu olsun diye ölüp bitiyor özeniyorum cidden
(1,361 puan) tarafından
Ay boşver sen istiyorsan yap. İster özensin ister ozenmesin
0 oy
tarafından
Onlar canım şimdi sende hamile kalırsan millet onunkine daha az bir şeyler alır ya sırada sende varsın diye ondan diyordur 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Sen ve eşinin isyemesi önemli ne zaman isterseniz o zaman olur. Başkalarının ay gencim ay geç kaldınız laflarına takılma. 
(301 puan) tarafından
Asla takılmam başkalarının dediklerine de yani ben istersem kimse umrumda olmaz zoruma gidiyor işte üzülüyorum tavırlarına
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Bende 2 sene düşünmüyodum esim evlendiktem 1 ay sonra askere gitti 6 ay sonra geldi gelince 1 ay icinde hamile kaldim ve iyikide dogmus bebegimiz cok güzel bi duyhu simdi 5 aylik
(301 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım demek ki hayırlı zamanı o zamanmış zaten ben istedikten sonra kimseyi takmam da zoruma gidiyor tavırları
(1,048 puan) tarafından
Inat olsun diye degil ama.yinede yapardim kime ne benim çocuğumdan ben bakip buyutcem sonuçta boyle demeleride ayri saçmalık
0 oy
(453 puan) tarafından
İnadına doğururdum valla :) 
(301 puan) tarafından
Benimde öyle yapasım var biraz da geçtiğimiz iki üç ay boyunca korunmadık bir şey çıkmadı
(453 puan) tarafından
Strestendir canım ama sen kaynananı bir kandır hamileyim diye eğlenirsin biraz :)
(301 puan) tarafından
Dur bakalım aynen nabzını yoklayayım eğlenceli olur diye umuyorum bende :)
0 oy
(907 puan) tarafından
Yani tabiki dogacak yigenlerine bir seyler alacak heves edecek gosterecek bunun seni rahatsiz etmesi garip, ama senin icin erken yada gec olmasina onlar neden karar veriyor anlamqdim.
(301 puan) tarafından
Rahatsız ediyor diye bir cümle yok orada canım sadece nispet yapar gibi geliyor dedim, bize daha erken dediği için
(301 puan) tarafından
Ve bu durumda bizim çocuğumuz olması için de heves edebilir o zaman değil mi?
(907 puan) tarafından
Ay pardon cnm, yani hem hevesli gozukecekain diger gelinlerin hamileligine, sana gelincede erken diyecekler garipler ya , bu insanlari anlamqk biraz zor canim ama uzme kendini bu hayat senin onlarin konusmasi seni etkilemeain
(301 puan) tarafından
Bende o yüzden üzülüyorum canım zaten ben ve eşim istedikten sonra onların istememesi beni etkilemez de
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Wiii ne zamn yaoicakmissiniz peki size bı tarih verdimi bari deli garı 
0 oy
(3,094 puan) tarafından
Oğluna çok düşkün mu acaba? Belki ilgi azalacak diye istemiyordur başta bizde öyle olmuştu eşim hamile olduğumu soyleyincz kayinvalidem şok olmuştu beklemiyordum demişti hatta. 
0 oy
(611 puan) tarafından
Oğlunu da evlendirmeseymis o zman takma onları ağzı olan konuşuyor.ister yaparsın ister yapmazsin. Bı daha derse olunca alışırsın de geç 
(301 puan) tarafından
Kesinlikle bir daha bir şey derse bu konuyla alakalı lafımı esirgemeyeceğim zaten
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Çocuk için eşin tavrı önemli olan, geçinebiliyor musunuz sana değer veriyor mu, iyi bi baba olma potansiyeli var mı, annesiyle ilişkisi nasıl?  Çocuk olduktan sonra işin rengi değişiyor. Kaynana görümce vs bunlar ailenizin huzurunu bozacaksa problem. 
(301 puan) tarafından
Eşimle yaklaşık 4 sene sevgililik dönemimiz oldu severek evlendik bana karşı ve ailesine karşı tavırları çok şükür güzel, zaten aksi takdirde evlenmezdik kayınvalidem ve görümcem bazen onlara düşmeyen konularda kendilerinde yorum yapabilme hakkını buluyorlar bu canımı çok sıkıyor sadece

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 314 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 195 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 178 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 733 göst.