0 oy
504 göst.
Aile kategorisinde (483 puan) tarafından
Tesettürlü bir bayanım elimden geldiğince de dikkat ederim bugün boş damacana şişesini koymak için kapıyı açtım karşı komşum olan ablayla karşılaştım konuştuk biraz bende kisa kol vardı ve malesef ki başım acıktı ev haliyle ordan eşi geldi dışarıdan ses falan da duymadık çünkü ablada tesettürüne önem veren biri bana bakıp iyi akşamlar dedi bir utandım kapıyı hemen kapattım bende iyi akşamlar diyip abi 55 yaşlarında falan ama çok utandım Rabbim affetsin inşallah bundan sonra daha fazla dikkat edeceğim inşallah 

7 Cevaplar

+1 oy
(2,165 puan) tarafından
Bunda bişey yok ki canm olabilir böyle şeyler hem ses etmemiş gelirken senin suçun yok evde ferace giyecek değilsin dimi 
(483 puan) tarafından
Öyle gerçi zaten beni görünce adamcağız napsın yüzünü çevirdi hemen
(7,212 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Temkinli olmak her müslümanın üzerine farzdir maalesef bu durumlar tamamen bizim suçumuz muhabbet açılınca abla bir örtümu alıp geleyim diyebilirdi ya da en başta koyarken başını kapatıp koymaliydi
(483 puan) tarafından
Haklisin bundan sonra inşallah
-Reklam-
+1 oy
(741 puan) tarafından
Bende tesetturluyum geçen sen yazın mini şort askılı vardı kapı çaldı kim o dedim gorumcemin kızı ben dedi anam bir açtım kaynimin kucağında avanak herif hiç seste vermedi o şekilde gördü beni nasıl şok oldum anında yüzüne kapattım birde ne oluyor diyor ay halen unutamıyorum ya :( kötü olmuş daha dikkatli olmamız lazım 
(483 puan) tarafından
Aynen seninki de kötü olmuş Rabbim afetsin
(741 puan) tarafından
Ay amin canım kaç gün üzerinden atamadim Rabbimden af diledim ama anlamıyorlar inan hiç saygıları yok kaynanam bile doğum yaptım kaynım musaitmi anne diyor gel müsait diyor açığım çarşafı nasıl üzerine çektim abi çık diye vallahi bu insanlar enteresan
(483 puan) tarafından
Valla hele bizimkilerin tesettürün t sinden anladıkları yok çok turistik bur yerde oturuyoruz ve ailemde hiç tesettürlü kimse yok
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Çift daire olunca bi kat daha dikkat etmek gerek tabiki, benimde kapımın onu bina kapısına yakın önce delikten bakarim, sonra aralar bakarım  en son emin olunca tam acarım  çöpü bırakır hızlıca örterim ☺️ tülbent taksam bu kadar heyecana gerek de kalmaz ama anlık işte 
(483 puan) tarafından
Malesef işte
0 oy
(2,975 puan) tarafından
Bundan sonra daha dikkat edersin canım 
0 oy
tarafından
Ah canım benim ne güzel mahcubiyet bunlar için rahat olsun üzme kendini 

Ben bir defa deprem oldu baya siddetliydi 6.7 ev nasıl sallandı oğluma mama yediriyordum oğlumu aldigim gibi kapının önüne çıktım karşı komşumuz ev sahibimizdi eşi evde yokmuş benim ağlama sesime gelmisti sağolsun sakinleştirdi eşimi aradı çağırdı kafam açıktı üzerim uygundu ama o anlık gözüm görmedi
0 oy
tarafından

Belkide seni farklı bi kadın sanmıştır ben kapalıları açıkken görünce tanımıyorum mesela :D

(563 puan) tarafından
:)))aynen
0 oy
(7,212 puan) tarafından
Göz bedenden hızlıdır diye bir söz var maalesef daha dikkatli olmak gerekiyor. İnsana çok koyuyor dimi (◕ᴗ◕✿) ne olursa olsun bu duyguyu veren Rabbime şükürler olsun
(483 puan) tarafından
Aynen Canım çok şükür

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 753 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 2 boys mommy (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 710 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nisan89 (896 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 162 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Antikor (94 puan) tarafından soruldu