0 oy
1,129 göst.
Diğer kategorisinde (196 puan) tarafından

Olurda senden önce ben ölürsem :'(:'( bırakın ağlasın kizim sarılsın mezarıma bende ona sarılırım o hissetmez ama koklaşa koklaşa ağlarız :( ona hic bi zaman annesinin yoklugunu hissettirmeyin kimse annesi gibi davranmasını beni hep bilsin aklina düştüğümde kokumu ses tonunu merak etsin. Kimse benim yerime gecmesin ama kızıma hep iyi davranin hayatımda cok donum noktaları oldu bende canima kiymak istedim ama su videodan snr etkisinden çıkamıyorum :'(

https://vt.tiktok.com/ZSdqs2Bga/?k=1

22 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Videoyu acmamla kapatmam bir oldu hayattaki en büyük korkum kızımın bı yerlere geldiğini hayırlı insanlara emanet ettigimi görmeden ölmem çünkü ne kızımın benden başka ne benim kızımdan. Başka yalan Dünya'da kimsesi yok 
(196 puan) tarafından
Ayyyy cok kotu oldum yaa
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yooo acmicamm 

Cesaretli değilim
(196 puan) tarafından
Ac :/
tarafından
Açmam
Dayanamam benim çocuklarım bensiz yapamaz
0 oy
(3,059 puan) tarafından
Rabbim ayırmasın bu dünya da en büyük eksiklik ne diye sorarsan annelik eğer yoksa dünyaları sersen hep boş gelir rabbim evlatlarımızdan ayırmasın bizleri onlarıda bizden ayırmasın 
(196 puan) tarafından
Anne olmak cok farkli :(( hala agliyorum
(3,059 puan) tarafından
Annesizliği bilirim anneliğimi de gördüm rabbim onları hayırlı insanlarla karşılaştırsın
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Uygulama yok açılmadı iyi ki de açılmadı, bikere böyle kötü bişey izledim 2 gün sütüm gelmedi:/
0 oy
(386 puan) tarafından
Gece gece naptin bacim be aglattin moralim coktu ogluma bakip bakip gozlerimi siliyorum 
(196 puan) tarafından
Kıymetini bilelim çocuklarımızın her dakikanız cok kıymetli elimizden geldiğince kizmayalim bagirmayalim evlatlarımıza:(
0 oy
tarafından
Sorma benim de ödüm kopuyor
0 oy
tarafından
Ben bunu görmüştüm ya ana gibi varmı ana gibi Bağdat gibi diyar diye boşuna dememişlrr
0 oy
(6,260 puan) tarafından
Ay ben bu videoyu izlemiştim acmamla kapatmam bir oldu cesaret edemedim tekrar izlemeye :(
(196 puan) tarafından
Ah yavrum nasil cigeri aciyo benimkini bile acıttı:(((
0 oy
tarafından
Olumsuz dusunup bunu dile vurup belalari çağırmamalisin. İyi dusun iyi olsun. Allah kucuk yasta annesini kaybetmiş bütün bebeleri esirgesin. 
(196 puan) tarafından
Aminn kuzum
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Içim daraldı boğazım düğümlendi. Allahım sen hiçbi yavruyu Annesiz Bırakma. 
0 oy
(73 puan) tarafından
Keşke paylaşmasaydın içimizi yaktın rabbim hepizin hakkında herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallah 
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Benim de en büyük korkularımdan kızımın bensiz kalması. O bensiz yapamaz ki, bana sarılmadan öptürmeden duramaz. Rabbim bana ihtiyacı kalmayana kadar bizi ayırmasın inşallah
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Videoyu izlemedim ama sırf bu korku yüzünden ilaca başladım ben 
0 oy
(7,446 puan) tarafından
Ay hayır bunu yapmayın yaa :((
0 oy
(10,575 puan) tarafından

Çok ağladım çok :'(

0 oy
(841 puan) tarafından

1 ay sonra doğuma girecem hep bunu düşünüyordum şimdi psikolojim iyice bitik halde :'(

0 oy
(1,737 puan) tarafından
Benim annem yok. Sakın ha sakın intihar etmeyi düşünmeyin. Ben kabus gibi cocukluk gecrdim cocuk esirgemede buyudum ne babanne ne amcalar sahip cikmadi. Sirf bu sebepten canima kiymayi anne oldugumdan beri dusunmedim hep kizlarim benden sonra ne yapar ne hallere duser diye düşündüm . Video acinca icim ciz etti. Allahim korusun. 
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Acmadim videoyu ama tahmim ediyorum bi tane küçük kız var anne ölmedin diye aglayam o mu yoksa :(

(196 puan) tarafından
Annesinin mezarında agliyor anne ölme diye hıçkırarak agliyor 2 3 yaslarinda :( ah yavrum
(3,950 puan) tarafından
Ayy hamileyken ne izlemistim onu gozlerim sisene kadar aglamistim :(
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Yaaaaaaaaaaa hayırrr Allah'ım koru yarabbim çok korkuyorum bende bana birşey olursa kızım ne yapr diye bende bunun aynısına benzer videoyu görmüştüm akşam saatlerinde  şimdide bu yutkunamadim resmen Allah'ım kızıma böyle acı yaşatmasin ne onu bensiz ne beni onsuz bırakmasın hiçbir anneyi evlatsiz hiçbir evladı annesiz bırakmasın aglayacam şuan resmen zor tutuyorum sanki boğazıma ökuz oturdu 
0 oy
(277 puan) tarafından
Açmakla kalamam bir oldu benimde kuzum ya dünya fani zaten istemekte istemesek birgun bu olacak Rabbim sabrını verecektir şimdiden kendini üzmeye gerek yok

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 807 göst.
14 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
86 cevap 4,756 göst.
0 oy
3 cevap 66 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Defneakin (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 161 göst.
7 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bahar_6565 (93 puan) tarafından soruldu

381,745 soru

11,428,531 cevap

34,988 kullanıcı

...