0 oy
4,752 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından
Arkadaşlar ben sibel dilek arkadaşım 2 gün önce covidden vefat etti. Sanırım burda daha önce paylaşın yapmış 10 gündür oğlumu göremiyorum diye. Malesef arkadaşımı kaybettik. Herkes perişan oldu 7 aylık oğlu kaldı geriye öyle üzgünüm ki. RABBIM Sabir versin 

86 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Allah mekanını cennet eylesin 
tarafından
Noluyor kızlarrr ben anlamadım yaaa
(12,777 puan) tarafından
Bebetom kişi ölmemiş dilek diye şuan post açtı biri dalga geçmiş
tarafından
Hey Allah’ım ya nelerle uğraşıyor millet ya. Mübarek Cuma günü ağladım ben o kız için ya.
(12,777 puan) tarafından
Benimde gözüm doldu ağlamıştım Allah ıslah etsin
tarafından
Amin...
-Reklam-
+7 oy
(4,465 puan) tarafından
allahım allahım allahım

şu lanet olası misafirliğe gidenler misafir kabul edenler kurallara dikkat etmeyenler kalp kıramadık deyip hiçbirşeyden geri kalmayanlara okutun bu postları yazık kanım dondu çok yazık hangisine yanalım anneyemi bebeğine mi ?

yüce rabbim evladının yüzü suyu hürmetine günahlarını affetsin mekanını cennet eylesin=(((
(2,127 puan) tarafından
Ya iyide dilegin numarası var bende durum yapiyo nasıl oluyo anlamadın
tarafından
Belki eşi yapıyordur nasıl durumlar yapıyor
(4,465 puan) tarafından
nasıl yani eşide olsa şu durumda kimse durum yapmaz heralde
(16,503 puan) tarafından
Yaa rukıeye emin misin bu kadın olduğuna
tarafından
Bende durum at cnm
+2 oy
tarafından

İnanmıyorum ya :'( 

Çok üzüldüm yavrusuna kavuşamadan gitti o kayınvalidesi etmediğüni bırakmadı eşi de annesine destek çıktı 

Kadın kahırdan üzüntüden birtürlü iğleşemedi :'(

Allahım yarabbim yaaa 

Nur içinde yat canım benim mekanın cennet olsun 

Düylerim diken diken oldu :'(

tarafından
Evet ya o bebek şimdi kaynanaya kaldi yazık, oğlunun yüzü güler inşallah.
(549 puan) tarafından
Ayy Bnde cok kotu oldm yaa
(549 puan) tarafından
Eski postlara baktm ıcın parcalandı :(((
+2 oy
(3,276 puan) tarafından
Allahın belası kaynanası bu arkadaşım postlarına hiç denk gelmedim baktım postlarına rabbimde kaynanasın ciğerini yaksın kavursun gencecik güzelim kız or.uspu kaynanasının b.okuna vefat etti o minicik süt kuzusu ana kuzusu annesiz kaldı içim parçalandı çok üzüldüm kaynanasıda gün yüzü görmesin inşallah kurban olduğum Allah kızın moralini yüksek tutmak yerine zıkım olasıca kızın psikolojisini yerle bir etmiş 

Allah rahmet eylesin günahlarını bağışlasın inşallah oğlunu kızın annesi alır bakar o şer.efsiz kaynanasına kalmaz 
(3,276 puan) tarafından
Çıkmasın canım yaşına bile girmemiş bir bebek annesiz kaldı büyüdüğünde hatırlamayacak bile belki çok az sayılı resimleri var onu da cikarttırmayacaklar belki sabahtan beli çok üzüldüm çok düşünüyorum bebeği acaba ailesi ne yapıyor bebeği napıyor diye o kaynana nasıl vebalini verecek çok merak ediyorum
(7,193 puan) tarafından
Kız senin haberin yok mu yalan çıktı bu olay kadın yaşıyor
(3,276 puan) tarafından
Estagfurtovbe tövbe bismillah nerden öğrendiniz kim yok sabahtan belli girmiyorim
(7,193 puan) tarafından
Başkası yazmış haberi yokmuş burdan birisinde teli varmış o gördü bu kadın daha yeni durum paylaştı ölmesi mümkün değil dedi. Kadının kendisi de yazdı ama çok tepki aldı
(3,276 puan) tarafından
Evet baktım önceki postlara canım Allah akıl fikir versin ağladım be o kadar eşim kırk kere sordu artık söylemek zorunda kaldım oda çok üzüldü
+1 oy
(5,323 puan) tarafından
Ya lütfen bu paylaşım şaka olsun gerçek olmasın Allahım
tarafından
Aynn tek derdi oğluna kavuşmaktı yazık ya Allah mekanını cennet eylesin kaynanasıyla kocası da bundan sonra rahat yaşarlar mı bilmem  ikisi de hiç destek vermediler kadının stresten sütü kurudu resmen ya
(2,589 puan) tarafından
Burda adı ne kuzum
tarafından
Elifsu34  arama alanına yazarsanız çıkar hemen
(5,323 puan) tarafından
Bu postu paylaşan hesap aynı kişide. Arkadaşı girmiş yazmış bu postu da
(2,589 puan) tarafından
Kurban olurum yaa okudum içim param parca oldu ahhhh dünya ne kadar zalim
+1 oy
(1,785 puan) tarafından

Bu hesap arkadaşının dimi eski postlarina baktim ve yikildim kadincagiz evladina doyamadan gitti vayy beeeee:'(şimdi kaynanasi olacak o mikrop bir ömür anasi gibi bakabilecek miymiş o cocugaa?? biyerine kına yaksin offf yaaa çook üzüldüm cookk:'(

0 oy
(136 puan) tarafından
Başınız sağolsun canım çok üzüldüm:(
0 oy
tarafından
Başınız sağolsun Rabb'im mekenini cennet eylesin coook üzüldüm
0 oy
tarafından
Başınız sağolsun mekanı cennet olsun inşallah 
0 oy
(405 puan) tarafından
Aaa ne diyosun yaa tüylerim diken diken oldu çok üzüldum yaaa offff Allahım ailesine sabır versin bebeği orta da mı kaldı şimdi =((((((((((mekânı cennet olsun yaa =((((((((
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Çok üzüldüm ya:((sanki hatırlıyorum gibi Allah rahmet eylesin kullanıcı adı neydi 
(992 puan) tarafından
Ayyy insallah benimde hatırladım değildir  :(
(2,714 puan) tarafından
Canim hesap  arkadasin zaten  son sorulara bakin
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Rabbim sabırlar versin.. mekanı cennet olsun ..oo bebeğide merhametli vicdanlı insanlarla karşılaştırsın inşalllah...
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Yaaa :(((( Başınız sağolsun Allah rahmet eylesin

0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bu arkadaşının hesabını mı Rabb'im rahmet eylesin inşaallah
0 oy
(372 puan) tarafından
Allahımmm sen yardm ettt cennet olsun mekanı
0 oy
tarafından
Bu kaynanası saçma sapan konuşan kadın mı oğlum bize alıştı seni aramıyor falan diyordu o mu yoksa 
tarafından
Ölmemiş mı ne olmuş ya
(27,351 puan) tarafından
Hiç bişi gayette saglqm şekilde evine dönmüş yalanmış herşey
(992 puan) tarafından
Yok bacım yokkk
tarafından
Ne diyim ki ölmeden bi sürü dua aldı hastayla  bu kadar dua almamıştı herhalde ") sinirlerim bozuldu ama ben yazmıştım oyunsa bile zerre kızmam diye kızmadım gülüp geçiyorum demekki ney mis öyle herkesi benimsemeyecekmişsin
(27,351 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından
Allah kaynanasının kalbine İyilik versin çok çektirmiş kıza Günahı kaynanasının boynuna olsun şimdi mutlu mu acaba kız öldü gitti kıza moral vermek varken.... Allah'ım onun eline o yavruyu bırakmasın , Mekanı cennet olsun
tarafından
Boyle kadinlar ogullarini evlendirmesin oturtsun dizinin dibinde pislik kadin
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Yaaaaa inanamıyorummm o yavrucak annesiz mi mi kaldı :( post paylaşmışti hatırlıyorum :((( Rabbim mekanını cennet eylesin kalana sabır versin o yavru da merhamet sahibi insanların elinde büyüsün inşallah. Ve covidin yayılmasında kimin parmağı varsa hakkımız helal değildir!!!!!!!
0 oy
tarafından
Ay çok üzüldüm başınız sağolsun mekanı cennet olsun inşallah 

Hesabı hala duruyor mu 
(14,030 puan) tarafından
Bu hesap zaten vefat eden arkadaşın
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Rabbim merhameti ile muamele etsin çocuğu için çok üzüldüm artık kaynanası olacak o şirret kadın zil takıp oynasın !

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,065 göst.
0 oy
10 cevap 161 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde kusozlem (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu

379,679 soru

11,365,544 cevap

34,845 kullanıcı