0 oy
386 göst.
Diğer kategorisinde (273 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
2 ay oldu çocuk öfkem sinirim geçmiyor ne zamn koye gitsek sevmediğim 2.ci ismi kullansalar çocuktanda migdem bulanıyor o derece eşime dedim yapma etme kotu davrandı olmadı ağladı sızladı vicdan yaptirtti bana mecbur koydum .mutlu değilim

21 Cevaplar

+5 oy
(6,681 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sizinde yazdiklarinizi okuyunca benim midem bulundu..
-Reklam-
0 oy
(13,705 puan) tarafından
Geçmiş olsun yapacak bişey yok da çocuktan da miden bulanmsin yani altı üstü isim
(13,705 puan) tarafından
Daha iyiyim cnm şükürler olsun annemdeyim 1 haftadır daha çabuk toparlanmak icin
(2,573 puan) tarafından
Haa iyi bari.Çocuklarda yanında mi
(13,705 puan) tarafından
Zaten onlara baksınlar diye geldik cnm, çocukları kucağıma almam falan yasak o yüzden
(2,573 puan) tarafından
Hmm anladım canım.Sevindim iyi olduğuna.Gecmis olsun tekrardan
(13,705 puan) tarafından
Çok çok teşekkür ederim kuzum :)
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Tedavi şart 
(273 puan) tarafından
Senin tedaviye ihtiyacın var ne kadr kötü kalplisin belliki ağlarken üzüntüyle sinirle yazmisim çocuktan niye migddm bulansin burda zorakindaratmadan bahsediyoruz
(6,047 puan) tarafından
Yahuu sinirle bile çocuktan midem bulaniyor denmez ki??? Sen böyle yazarsan ben seni her türlü elestiririm
0 oy
(913 puan) tarafından
Çok merak ettim ikinci ismi
(273 puan) tarafından
İnci emine
Kemal sunalım filmi vardiya emineee diye seslendirdi o da neyyy derdi aklima o geliyo hep
Bide koxa kadın ismi küçücük çocuğa hiç gitmiyor
Millete ismini söylerken suan bile emine mi diye alaycı tavır var bu çocuk büyüdüğünde n sıkıntılar cwkecektir
tarafından
iyimisin kiz emine ismi cok guzel bir isim etrafımda da var küçük cocuklarda genc kızlarda  rahime kadar olamaz emine ismi
(273 puan) tarafından
Tek olumlu yaklaşan oldun yüzümü guldurdun teşekkür ederm
(27 puan) tarafından
Eşimin babasının ismi Sagup inan ismi uydurup koymuşlar anlamı bile yok normalde koymazdım ama saygımdan yanına yakışan bi isim bulup koyarım yani neler neler var emine neki
(9,247 puan) tarafından
Sana tavsiye  Amine isminin türkcelesmiş hali emine dir bence öyle düşün
0 oy
tarafından
Tamam kızıyor olabilirsiniz ama midem bulanıyor çocuktan demeyin bir anneye yakışmıyor 
(273 puan) tarafından
Koca kadın ismi emine küçücük çocuğa dediklerinde çocuğun yüzüne bakıp sinir oluuorumtabiki migdem bulnmaz onu aglarkn yazmstm
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Eşine dava acbiliyorsun benim rizam olmadan isim koydu diye benim kuzen oyle yapti anasini da sahit yapti 
(273 puan) tarafından
Bana o kdr vicdan yaotirtti ki ben tm dedim doğuma girerken bin pişmanım öncesinde kavgasını çok yaptık arrik dermanım kalmadı o anda
0 oy
(183 puan) tarafından

Saçmalamasan mı? İsim yüzünden çocuğundan miden bulanması ne demek yani?:getlost:

0 oy
(833 puan) tarafından
Çocugun ismi emineymişde küçük kıza yakısmıyırmus. Cahilmisin arkadasım sen asudə koysaydın yaslanınca da değiştirirdin asude yaslı ya yakısmaz
(273 puan) tarafından
Bu devirde yeni doğmuş emine ismi mi var Allah aşkına başınıza gelmeden ne de güzel suclamissiniz insallah başınıza gelmesinde hiç sevmediğin bir isim dusun çocuğuna koydun napardin
0 oy
(237 puan) tarafından
Boşver zaten köye gidince köydekiler diyormuş canım normalde siz zaten inci dediğiniz için çokta sorun olmaz benim esimede herkes arkadaşları burda Samet der ama köye gidince Ahmet diyorlar o da Ahmeti sevmiyor alışkın olmadığı için Ahmet denilince bakmıyor bile :))
0 oy
tarafından
Bebekten ninmiden bulandı daha ne duyacamya
0 oy
tarafından
Nasil bir isim ki mide bulandırıyor 
tarafından
Emineymiş. Bilmiyorum sonumuz nereye gidiyor annebabaların da midesi bulanır bu çocuklardan insanlık nereye doğru gidecek daha neler duycaz bilmiyorum
0 oy
tarafından
İsmi isterse Tennure olsun ne olursa olsun bir annenin midesi nasıl bulanır ya deme böyle şeyler yavruna hissettirme ona 
tarafından
Kiz tennure neydi :)
tarafından
Var öyle garip isimler örnek vermek için söyledim:)))
0 oy
tarafından
Çocuktan miden bılandıysa bende sende midem bulandı şuan Allah akıl fikir versin 
0 oy
tarafından
Miğdem bulanıyo çocuktan nedir ya 
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Çocuğum b.ok kuyusuna düşse midem bulanmaz .. ne var yani köyde de söylensin ikinci isim sende tek isim soyle çocuktan insanin midesi bulanır mi nasıl bir mantiginiz var ya off 
0 oy
tarafından
Kafayı mı yediniz?
0 oy
tarafından
İşim yüzünden çocuğundan mi miden bulaniyor şaka misiniz siz ya 
0 oy
tarafından
Kusda kurtul o zmn 

Töbe yarebbim tövbe 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kuruma haber verelimde o melek senden kurtulsun
0 oy
tarafından
Sen iyi misin okudum da aşağılarda inci emineymiş ne güzel isim benim kızımın ismide sena şerife şerife babannesinin ismi babannesi vefat etti 16 yıl önce isteyen şerife diyor desinde ben gurur duyarım

İlgili sorular

+1 oy
20 cevap 594 göst.
15 Kasım 2021 Aile kategorisinde Nagihannnnn (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 576 göst.
20 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 292 göst.
7 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Evaa (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 667 göst.