0 oy
507 göst.
Diğer kategorisinde (2,307 puan) tarafından

Gel cnm sen uyu Bn bakiyim dediği olyr mu ya yada siz deyip yattpınz olyr mu eşim hic demedi şimdiye kadar asla demz de neymş calşyr mş ya zaten öğlen gdyr işe e gecedir kızım ateşli sabah kadar baktımmdrdum dünde 5 de kalktı cocuk akşama kadar az az uyudu bnde uyumadım hic unuturum bakmayı havale gecerr die kendi de yattı durdu cok ama cok uykusuzum ya ona kalsa Bn yatyr mşm evde gercekten bu erkek ler Ne kadar anlyşsz düşğncesiz ici nasıl rahat edyr bilmym :angry:

33 Cevaplar

0 oy
(1,999 puan) tarafından
Benim eşim daha birkere gece bakmadı ben ateşler içinde yandım gene ben baktım çocuğuma sadece benim çocuğum muş gb davranıyor doğduğundan beri küçükken ilgilenirdi gece uyumayınca beraber dallardık falan ama şuan hiç bazen o uyutur ama o kadar 
(2,307 puan) tarafından
Uyutur mş bk o bzdede yok kuzum ya
(1,999 puan) tarafından
Valla böyle yapacağını bilseydim daha çocuk yapmazdım ona ama bilemedim hamileyken prenses gb baktı şimdide çok sever kızını oynar gündüz oyalar ama okadar
(2,307 puan) tarafından
Ya bnm kide sever ama Bi yere kadar
-Reklam-
0 oy
(4,152 puan) tarafından
senn esin cok vicdansizmis canm kusura bakmada

o demediyse sen dee alissin belki sen oyle aliatirmissindir hic ona minnet etmedigin icin.

benm esim sagolsun isten gelir tarlaya gider  bide aksam cocuga bakar gec sen uyu yada isin varsa yap bn uyuturum der gecer mis gibi uyurum. 
(2,307 puan) tarafından
Gercekten cnm Bn ona kıymym işe gdyr diye ama bigün olsn demedi
(4,152 puan) tarafından
hep boyle kiyamadiklarimiz bizi rezil edee zaten canm kiyacaksin aslinda o zamn daha kiymetli olursun inanki bn yasadim tecrubeyle sabit
(2,307 puan) tarafından
Saol cnm aynn öle ya bundan sonra bnde öle yapcm
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Eşin demiyorsa sen söyle eşine canım benim eşim Allah razı olsun der sen uyu ben bakarım diye ama sadece 2 defa bıraktım ona uyudum çünkü artık uykusuzluktan dayanamiyodum
(3,504 puan) tarafından
O zaman sende herşeye yetmeye çalışma biraz görsün canım yemeğini utusunu bırak kendi yapsın bakalım nasıl oluyomus
(2,307 puan) tarafından
Kız cnm etmesem neler der neler yani herşeyi söler annesine dahi der sonra olan yine Bna olur
(3,504 puan) tarafından
Kusura bakma ama senin koca tam dayaklikmis
(2,307 puan) tarafından
Gel döv kız :) ii sabır edym Bn herkes öle dyr
(3,504 puan) tarafından
Öyle tabi kız valla helal olsun Rabbim yardımcın olsun ne diyim
0 oy
(1,749 puan) tarafından
Eşin harbi vicdansız mış kusura bakma benimki bakar kendi der uyu ben burdayım diye dün ateşi vardı oglumun uyu ben bakarım dedi 
(2,307 puan) tarafından
Gercekten cnm ne kusuru ya dün Bnm kızda öle ydi bakmdı Bn baktım gece
(1,749 puan) tarafından
çocuk ikinizin çocugu
(2,307 puan) tarafından
Sözde ikimizin de işte işe gelince Bnm olyr
0 oy
tarafından
Daha 2 aylık ama uyumadığı zamanlar oda benimle birlikte ilgileniyor 
(2,307 puan) tarafından
En güzel cnm ya
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Hemen dünden örnek veriyim bnm oğlan uyumadı gece ben ayakta sallamayı bırakalı çok oldu yanına yatarım uyur ama dün sallanmak istedi ve bana demeye cesareti yok biliyo sallamam :))) babasına sarılıp babbaa nennneee dedi uyandırdı babasını o da kalkıp salladı ne zmn uyudular bilmiyorum ben gülerek arkamı dönüp uyudum :))) 
(2,307 puan) tarafından
Vay beee ne güzel ağlcmm
0 oy
(913 puan) tarafından
Benimki de oyle hiç uyutmaz gece kalkardı hep kızım hic umrunda olmazdi. O zaman kalkardi ki sinirli bir şekilde ay aman sesden uyuyamiyormus o zaman da dayanamaz kavga ederdim. 1-2 kere ver ben uyuturum dedi çocuk uyumayinca sinirlenip cocugu korkuttu diye bi daha guvenip bırakmadım 
(2,307 puan) tarafından
Kız bmmkide ağlatyrsun die kzyr Bn mama yapmaya gidip gelesiye ağlyr bana kızyr kalk bak o zmn değil mi
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Demedi cunki esim her gun sabah 6da işe gidiyo aksam ide geliyo çok yoruluyor 
(2,307 puan) tarafından
Bnm kide öle 16 saat calşıp bakan da var Bn ona nasıl kıyamayıp uyandır myrsam oda öle yapck yani
(6,681 puan) tarafından
Seninki ne iş yapiyo bilmiyorum ama benim eşim polis vaktinde işine getmeli ve işide zaten zor bir iş o kalksa bile ben kiymam
Zaten yorgunluktan nasil uyuyosa işe gitmek icin zor kaldiriyorum kaldi ki bana kalkip yardim edecek
(2,307 puan) tarafından
Aşcı cnm bnm kide
0 oy
tarafından
Doğduğundan beri geceleri benimle kalkar yani her zaman olmasa da bebeğimiz çok ağladığında hemen alır sakinleştirir hafif öksürse kalkıp hemen bakar bjçu konuda çok memnunum kendisinden sağolsun 
(2,307 puan) tarafından
Benimkide anca Bana kızar bazen mama yapmayagiderim Bn gelesiye ağlar ağlatyrsn die kızar madem kalk Bn gelesiye bak değil mi
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Kalkar bakar ben çok yorgun ya da hasta olduğumda sen rahatca uyu diye çocukla park beşiği alir salonda uyurlar 
(2,307 puan) tarafından
Allahım. Nie Bnm eş böle ya
0 oy
tarafından
Çok şükür eşim bazen gece bazen sabah erken gider ama kızım doğdu doğalı ıh dedikçe benden önce kalkti  bazen uyumadı sabah işe gidecek olurdu sabaha kadar ayağında sallardi öylece uyurlardi kızımla Allah ondan razı olsun ne Diyebilirim ki 
(2,307 puan) tarafından
Gercekten cok şanlısınz
0 oy
tarafından
Doğduğu günden beri Allah razı olsun bakar. Gece aglasa kalkar,  sen uyu ben uyuturum der, akşamları isten gelir ilgilenir.. 
(2,307 puan) tarafından
Oh valla ya kız ne güzel ağlcm ya
0 oy
tarafından
Normalde bakmadı. Ama hastalandığında bekledi baktı tabikide. Babamın evinden getirmedim sonuçta. Önceden emerek ve benim kucağımda uyuduğu için birşey yapamiyordu ama suan destek olduğu zamanlar oluyor.

Ama simdide zorluğu atlattım ben istemiyorum gerek kalmiyor. 
(2,307 puan) tarafından
Bnde öle atltım cok şükür ama hasta dişi ckyr baya ateş lendi gece 2 gündr uyuyamadık anneli kızlı oda gitti yattı sabaha kadar kalkıpbirazda sen uyu demdi
tarafından
Allah vicdan versin. Çok zor çok.
0 oy
(914 puan) tarafından
benmkide gece hic uyanmadi diyo o kadar uslu bi bebekmis Alllahim yaaa sınıra geldi mi kaldririm onun boynuna atarim milletin kocasi hem calisp hem bakiyo ama diyorum oyle yardim eder beyfendi
(2,307 puan) tarafından
Kız.  Bnde dym bir tek sen clşmyn senin görevin o dym hic yardımcı değil oysa kızını da pek sever
(914 puan) tarafından
sevmesinide inanmiyorum artk sanki ben tek basima yapmisim gb davraniyo
(2,307 puan) tarafından
Hım anldım cnm bnim ki sever sevecek de tabi
0 oy
(12 puan) tarafından
Bence eş seçerken bunları da düşünmek lazım. Üniversitede tanıştık biz. Baktığım ilk şey bana yardım ediyor mu yoksa annesine yaptığı gibi benden hizmet mi bekliyor oldu. Kusura bakmasın kimse. Her erkek babasının aslan yavrusu ise, ben de annemin prensesiyim. Hayat da müşterek. Ben sizin eşiniz gibi bir baba ile büyüdüm. Öyle bir eş istemedim özellikle. Ayrıca eşim polis olmayı seçti üniversiteden sonra. Dışarda sert, içerde kedi gibiyiz birbirimize karşı. Temizliğe, yemeğe, bulaşığa çocuk bakımına yardım eder. Evde iş paylaşımımız var. Ben çöpleri topluyorsam, o atar. Ben çamaşırları makineye atarım, o asar. Ben süpürüyorsam, o siler toz alır. Bu kılıbıklık değil kızlar. Bu eşini gerçekten EŞ olarak görmek. O benden daha kıymetli değil; eşitsiz. Nasıl yaşamak istiyorsan öyle bir eş seçmek lazım. Ayrıca okuldayken ayrılmıştık birkaç kez. Yemek yapmayı bilmiyor ve çabası da yok diye terketmiştim birinde. Dünya mutfakları eğitimine katıldı ve şuan benden iyi yemek yapar. Özellikle asya mutfağında çok iyi. Benim için çabalamayan insanı napıyım? Ben onun için çabalıyorsam o da yapmalı.
(2,307 puan) tarafından
Gercekten cok haklsın oda bana bazen yemek de yardım eder bazen blmym Bn yemekleri o bnden ii blyr cunki aşcı ev işinde sadece cöpleri atar o kadar bnde dyrm bazen bnde pek ailemde ilgi görmedim eşim öle olmsın die ama nasip işte ne dym yaşayıp görckmişim
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Ateş falan hastalığı varsa ve uyumuyorsa bebeğim eşimde benimle uyanık olur. Bir gece ateşimiz çıktı gece  3 de kalktık yapacaklarımızı yaptık hatta bebek rahat etsin diye battaniyede salladık uyuyup kendine geldiği zaman saat 6 falandı 7 de de ise gitti. Eşimden birşey istediğin sürece hemen yapar iyi huyu asla söylenmez uykusuz kaldım falan diye. Genelde aşı sonrası geceler benle kalkar oda düzenli bakmak için.Hastayken tek bakamaz çünkü baş edemez paniktir  ama beni yanlız bırakmaz.
(2,307 puan) tarafından
Ne güzel bizimde 2 gün önce gece ateşlenndi sadece o gün bnle uymdı baktı ii cocuk yattı ona kalsa Bn yatyr mşm Bn biraz uyusam adama batyr nefret ediyorum bu huyundan
0 oy
tarafından
benimki de keyfi bakmaz cunku 16 saat çalışıyor  bi kac gündür çocuklarımın ikisi de hasta küçük gece ağlıyor  wc falan gideceğimde uyandırırım 2dk bakarmisin diye bakar oda isim bitince alırım uyur bi hep böyleydi hasta olmayıp huysuz olduğu zamanlar da ayni
(2,307 puan) tarafından
Benm ki 10 saat calşyr 1 kere dedim bak sen ben uyuyam die hic umurunda olmdı bari sabah bakıver gidesiye değil mi acımasız
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Çok şükür benimki çok yardımcı olur valla daha bu gece bile ben uymusm  baktım bebek agliyo eşim gitmiş mamayı hazırlamış tam vericek dedim ben veririm yok sen uyu dedi sabah altıda da işe gider allahim bin kere razı olsun eşimden 
(2,307 puan) tarafından
Ne güzel ya ağlamak istiyorum
0 oy
(373 puan) tarafından
Esimde bende calisyiruz. Gece 5 e kadar uyandiginda ben baktim. 5 ten sonra esim bakti. Bu sekilde idare edyoz allah razi olsun hic terslemez hemen kalkar
(2,307 puan) tarafından
İşte Bn clşmym kac kere dedim clşm Hayr dedi
0 oy
tarafından
Hasta olsa asla uyumz direk hastnye giderz Norml de uyur çünkü kizmda uyur 3 aylık 
(2,307 puan) tarafından
Ne güzel ya

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 979 göst.
30 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu

379,890 soru

11,372,255 cevap

34,855 kullanıcı

...