0 oy
641 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ilk kızımda hastane alışveriş kızımı paylaşamama dinlenme vs.  Herşey sorun oldu o yüzden sütun bile hemen kesildi erken doğum yaptın . Herşeyin sorunu oldu anneliğim bile sorgulandı.ikinciyi hamile kaldım o dış gebelik oldu . Kurtajima kadar sorun oldu .hatta kocam ben seni zırt pırt hastaneye götürmek dedi.Simdi ikinci olsun diyor bende bana yapılanları saydım beyefendinin zoruna gitti vay ben doğurmak istemiyormus rahat yaşamak istiyormusum vay telefona bakmak istiyormusum bilmem ne bilmem ne? Kızlar şimdi kardeşim düğünü var annesine soruyor kizimida götürmek için? İstemiyorum ikinciyi yav bu yuzden

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kusura bakma kocan anasindan tam cikamamis kizimi goturuyummu diye izin almak nedir yahu bebenin kendi anası varken hatta koca adam izin almak nedir 
(1,021 puan) tarafından
Binlerce +++++++ çok güldüm bu halimle anasından tam çıkamamış :) bi tanede bende var
tarafından
Puhahahah:)))
tarafından
Ay uyuzz oluyimya iyle tiplere evlenmesinler ozaman
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy canım çok bunaltıyorlarmış seni çok normal böyle bir tepki vermen yine de yıpratma kendini ❤
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Haklısın ne diyim
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Ben neredeysem evladımda oradadır. Feriştahı gelse de beni. Evladımla ayıramaz ve ikinci. Çocuk istememen gayet normal ben olsam bende istemezdim
0 oy
tarafından
Çok normal valla böyle bir durumda ikinciyi istememen.yani rahat yaşamakta isteyebilirsin 
0 oy
tarafından
Çok haklısınız.  Annesine neden soruyor ki ondan mı izin alacaksınız. Bu erkekler ne kadar tuaf
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Sen çok bunalmissin canm yaa seni çok iyi anlıyorum.. tam olgunluğa erisememis bir eş ve sürekli annesinden onay ve izin alması cidden çok zor

Evlat senin evladın kimse senden izinsiz hiç Bir yere götüremez.

Ağırlığını koy canım anası benim kimden izin alıyorsun falan gibi
0 oy
(490 puan) tarafından
İsteme bencede cok haklisin ugrasilmaz oylele yapicaklarsa tekrar basinn agriycak hersey don basa yeniden yasican
0 oy
(17,937 puan) tarafından
O kadar haklısınki bencede yapma canım 
0 oy
(2 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun çok zor bir durum 2. Konusunda da haklısın ne diyebilirim ki
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Evet doğurmak istemiyorum,rahat yasamak istiyorum bir tane yeterli benim için deseydin.  Cocuk bakmak kolay mi keyfini düşünmek suçmuymuş l. Bir tane bile fazla senin kocan gibi zihniyete 
0 oy
(665 puan) tarafından
Yani öyle kocaya bir çocuk bile çok ama bana dayanamayip ikinciyi yaparsın gibi geliyor 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Neden bu kadar üstüne geliyorlar kıyamam sana 
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Çok haklısın canım böyle adamlar çocuk hak etmiyorlar
0 oy
(427 puan) tarafından
Ikinci çocuk bence çok ekonomi iyi değilse ve aileler ilgili düzgün değilse yapılmamalı canim maalesef kardeşlik diyorlar ama herkes kardeste olamiyor yedi kat el bazen kardeşten iyi oluyor yapma derim
0 oy
tarafından
Buna sadece eşinle sen karar verebilirsin kimsenin karışmaya hakkı yok
0 oy
(119,629 puan) tarafından
cok fazla ustune gelmusler
0 oy
tarafından
Valla ben tek başima buyutuyorum oglumu ne kendi ailem ne eşimin ailesi 1 gun olsun gelip bakmazlar cocuguma ama ben oğlum yalniz kalmasin yoldaşi olsun diye kardeş istedim ona kimse icin degil oglum icin kendini yalniz hissetmesin diye
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Bazı adamlar evlenmesin sen ikinciyi haketmiyorsun de direk boşver katil ederler bu kocalar insanı benim kızım ateşlenmiş sabaha kadar uyumamışım doktora gidiyoruz tutmuş beyefendi anasına götürecekmiş doktordan sonra dedim sen nereye hangi cehenneme gidiyorsan git gitmemde kızımıda götürmem gerçekten sinir ediyorlar benim zaten olma sansı yok ama olsaydı bende düşünürdüm heralde 
0 oy
(2,975 puan) tarafından
Kaynanana şöyle eşini tekrar bir doguruversjn gelsin olmamış o 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 538 göst.
0 oy
15 cevap 546 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 960 göst.
26 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 451 göst.
20 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,948 soru

11,434,887 cevap

35,002 kullanıcı

...