0 oy
254 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Annem gelinine çiçek toplar götürür giderken (bahçede çiçek ekili ) bn 1 tane aldım diye kızdı bana bende gelinine götürüyon bn 1 tane aldım diye mi zoruna gitti dedim al çiçeğin senin olsun dedim kaynanan getirsin sana dedi neyse anneannemgulin sarmalık (asma yaprağı)var bugün gelinine ve dunurlerine toplicakmis anennem de senin kızının da dalı yokmuş dedi (önceden demiştim anneme ve annennemle konuşurken dalım bitti demiştim) annemde başka zaman gidip toplasın o da dedi sizin anneniz de böyle davransa kırılır misiniz 

19 Cevaplar

0 oy
(1,186 puan) tarafından
Açıkçası alinirdim 
tarafından
Bnde alınıyorum anneme ama kendi yaptığını doğru görüyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay tabiki kuserim
tarafından
Bnde küsme derecesine geldim
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Annen geline yaranmaya çalışıyor heralde benim annem böle yapsa konuşmam bile sadece ileride olcaklari oturur izlerim başına bişey geldiğinde gelin yüzüne bakmadiginda bende lafları sokarım 
tarafından
Gelini ne yaranmak değil cnm bn annnem ne yaparsa yapsın affediyorum o yüzden rahat ne yapsam zaten affeder kafasında annnem ama kırılıyor um artık
0 oy
tarafından
Şahsen benim annem öyle yapa yapa konuşmuyoruz bende al gelinini başına çal dedim en sonunda 
tarafından
Bnde o yola doğru gidiyorum cnm
0 oy
tarafından
Küserim tabikide
0 oy
(119,340 puan) tarafından
annnemin gelini yok suanluk ama olsa ayrim yapmaz 
0 oy
(13,091 puan) tarafından
İlerde bize gelinim bakacak kafasının ürünü ne hikmetse iyice yaşlanınca seni doğurdum demek akıllarına geliyor 
0 oy
(4,983 puan) tarafından

Annen kızları karıştırmış heralde:angel:

0 oy
tarafından
Annemle konuşmazdım 
0 oy
(4,390 puan) tarafından
peki böyle bir kaynananın gelini nasıl 
0 oy
tarafından
Sende bana muhtaç olunca gelinin yapsın ana de
0 oy
tarafından
Kırılırdım tabiki 
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Bu ne ya benim annem elinde 1 tane olsun onu bile istediğimi anlasa  döner bana verir. Annende bir tuaf gelinine vermesi güzel ama insan kendi kızına da verir. 
0 oy
tarafından
O gelin yarın anneni istemediği zaman senin yanına gelir merak etme hiç seslenme canım otur izle 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Eee tabiki de kusurim 
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Bizim aramızdaki ilişki yakın arkadaş gibi, öyle bişey yapsa ne tepki veririm bilir yapmaz
0 oy
(5,864 puan) tarafından
Çok ağır hakaretler alınırım yani gelinine topluyabiliyo Bana toplayamıyorsa çok üzülürüm sonuçta ikinizde annenin evladısınız ha abin ha sen. 
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Gelini ona karşı nasıl peki boyle ilgiye karşılık veriyor mu
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Evet alınirim haklısın 

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 794 göst.
1 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 168 göst.
25 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miniktirtil (1,265 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 129 göst.
3 Eylül 2023 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,520 puan) tarafından soruldu

380,076 soru

11,377,757 cevap

34,864 kullanıcı

...