0 oy
124 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (4,067 puan) tarafından
Ne bulsam yiyesim geliyo bu arlr çok kilolu değilm ama böyle devm edersem olucm kendinizi nasıl motive ediyosunz nasıl yapıyonz diyet önceden hç sorn olmadan yaptrdm diyet ama sabh başldm akşm bozuyorum snir olmaya başladım kendime

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben haftasonu dışarı çıkacakken giyecek kıyafet bulamadım hepsi dar geliyor sıkıyor. Sinirimden ağladım. 

Bugün diyete başladım inşallah devam ederim
-Reklam-
0 oy
(3,127 puan) tarafından
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Amaann can bogazdan gelir 

Ye gitsin ne diyeti☺️☺️
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Haydi kız yarın birlikte başlayalım 15 gün devam edelim :)) benide birinin durtmesi lazim
(4,067 puan) tarafından
Nasıl yapcz kız ne yiyp içcz
(3,419 puan) tarafından
Ahahaha bugün başladım valla 15 dk Leslie yaptım ekemk tuketmiycem hiç akşam 8 den sonra bişey yemiycem 3 kaşık yoğurt pul biber nane kekik çay kaşığı yarım limon karışımı yapcam yiycem 15 ine kadar böle devam edecem göbek içince exra spor yaparım bakalım kaç kg vercem :))
(4,067 puan) tarafından
Bende yarın başlıyım bari ya olmck böyle göbek içn hangi egzersiz i yapcn
0 oy
tarafından

Birde beniiiii:'(

0 oy
(2,974 puan) tarafından
Sabah kalk 2 bardak su iç karna arkasına kahveni iç saat 12 ye kadar sadece su ve kahve yada soda iç 12 de bol.yesillikli.bi kahvaltı hazırla kendine ekmeksiz ye hepsini 3 tane yumurta yiyebilirsin 14 ve 16 gibi ara öğünlerini de yap saat 8 de yoğurtlu şeyler yemeye çalış yogrutlu çorba gibi yoğurtlu patlıcan gibi mesela karnını şişiriyor yeme istegin gidiyor ilk 3 gün böyle devam et kendiliğinden diyete girmis olacaksin
(4,067 puan) tarafından
Tamm bnu denicm
0 oy
tarafından

Diyet yap cnm :) 

Cok ikna edici konustum yine :)
0 oy
(257 puan) tarafından
Aynı sorun bendede var diyetisyenede gittim yinede yapamıyorum bugün başlıyorum yarın bozuyorum
0 oy
(267 puan) tarafından
Hamileyim kilo aldım almaya devam edeceğim: ) bekle doğurunca beraber kilo veririz :))))))
0 oy
(1,191 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
☺kız yap işte gaza ne gerek var
0 oy
(3,457 puan) tarafından

Kebaplar börekler çörekler lahmacunlar ne diyeti ben yapamam ya:D

0 oy
tarafından
Dünyaya bir daha mı geleceksin boşver ye gitsin can boğazdan gelir ☺️
0 oy
(119,361 puan) tarafından
o nasi bi his 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 332 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 305 göst.
0 oy
4 cevap 83 göst.
17 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sibelhome (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
16 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu

380,376 soru

11,388,948 cevap

34,894 kullanıcı

...