0 oy
301 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (796 puan) tarafından

:ermm:Ikı hafta once ggttım sadece bi kılo vermştim bir ayda neyse doktor bu sefer yedıklerını yaz ölçüp yaz dedi bende yazdım ıkı haftam tam oldu gttim ve cok dkkat ettım iki hafta ıcınde gttım doktora kilomu ölçtü 600 gram kadr almısım doktor yagdan 1 kılo verdiğimi ama kılo artışının ödemden kaynaklandgını söyledi cok morelım bozuldu gercekten okdr dıkkat etmeme rağmen butun motivasyonum bozuldu neyse doktor detoks yapmamı önerdi 

9 Cevaplar

0 oy
(195 puan) tarafından
Asla pes etme yediklerine nasıl dikkat ettiysen o şekilde dikkat et 6 dan sonra hiç bişey yeme bende yapıyorum ara ara yükseliş oluyor ama vermeye devam 2 3 aydır yapıyorum çok şükür haftalık 1 kilo veriyorum ama ben diyetisyene hiç gitmedim 
(796 puan) tarafından
Vala bn dyetısyene gtmeden önce 6 kılo verdim bu bı bucuk aydır dyetısyene gdıyırım sadece 2 kılo kdr gttı pes etmıcem dyetısyene gtmeden once bozuyordum hele ramazanda ıftarda cok yiyordum o bı ay ıcınde bı bucuk kdr kılo aldım ama gerçekten yoruluyorum yuruyus dyet egzersiz arada yapıyorum
(195 puan) tarafından
Kendin için eğlenceli hale getirebilirsin mesela kahvaltıda sevdiğim bir şey ye ekmek yemiyor böyle hafif olacak şeyler ya arada bir kaçamak yapabilirsin mesela büyük bir kaçamak yaptığında akşam yemeğini yemeye bilirsin ya da sabah kahvaltısını yapma sadece akşam yemeği yiyebilirsin yani sevdiğin şeyleri kendi formunu düzenleyip yapabilirsin bence
-Reklam-
0 oy
(2,202 puan) tarafından
Herkesin vücudu çok farklı, birde su tüketimi çok önemli en az 3litre icmelisin günlük. Ben şubattan beri diyetteyim 102 ile başladım şuan 74 kiloyum ki alıp veriyorum yaz başından beri tatilde bozuyorum çünkü bayramda 10 gün toplam tatil yaptık 75 ile gidip 80 ile geldim 18 günde 6 kilo verdim. Ama işte biraz dikkat ve özveri istiyor. 
(155 puan) tarafından
Maşallah canım spor yaptın mı neye dikat ettin
(796 puan) tarafından
Snde cok guzel vermıssın bn 95le basladım suan 87yım
(318 puan) tarafından
Nasıl verdin kız o kadar kiloyu ne yedin ne içtin maşallah gerçekten
(2,049 puan) tarafından
Ne güzel vermişsin kiz maşaallah
(2,587 puan) tarafından
Benim başlangıç kilom da 104. Şu an 79.um 76 ya kadar inmsitim geri alıyorum maalesef.  Sen nasıl verdin peki kuzu
0 oy
(155 puan) tarafından

:((( diyet demeee kendimi bogazlıyasım geliyor:'(

(796 puan) tarafından
Niden gıı vala alıstım artık sekerszliğe ekmekszlığe :)(((
(155 puan) tarafından
Kilo vermeye çalıştıkça alıyorum yaa
(796 puan) tarafından
Ödemdir kz :))
0 oy
(2,049 puan) tarafından
Diyet deme bana 81 bucuk kiloyum emzirdigim halde dikkat etmeme rağmen veremiyorum bol bol suda içiyorum en az 3 litre içiyorum biraz spor hareketleri de yapıyorum evde gitmiyor 
(796 puan) tarafından
Suan bebegıne odaklan cnm sonucta emzirıyosun
0 oy
tarafından
Bende bi diyet yapmak istiyorum da bakalım 
(6,201 puan) tarafından
Kaç kilosun abla
(796 puan) tarafından
Doktor kontrolünde oldugunda daha iyi olur
tarafından
Yeni kıracimiz diyetisyen anlaşırsak bakalım
tarafından
74 oldum
0 oy
tarafından
1 aydan fazladır diyete girdim 6 kilo vermişim çok şükür son 4 kilo inşallah onu da veririm ☺
(796 puan) tarafından
Ay neler yaptınız bravo bu arada :)
tarafından
Teşekkür ederim canım öncelikle ekmeği kestim hiç yemiyorum pilav makarna abur cubur tatlı bunları da kestim günde 3 litre su içiyorum suyuma da çubuk tarçın ekliyorum onun dışında da dükkan birası yapıyorum ödem için süper çok iyi oluyor bir de bir kahve aldim 1 ay tek içtim ama onun da azcık faydası oldu iştahımı çok kesiyordu aşırı da susatiyordu onu kestim içmiyorum artık sanırım benim midem de küçüldü zaten artık eskisi gibi çok yiyemiyorum ☺ bol salata limonlu zeytinyağli çok iyi oluyor akşam 5 ten sonra da hiç bir şey yemiyorum su kahve soda kefir falan içiyorum çok acikirsam da bir meyve ya da bir avuç kuruyemiş yerim bu kadar☺
(796 puan) tarafından
En önemlisi saglıklı beslenerek kılo vermek tabıkı doktorum hep bunu der onemlı olan hzlı kılo vermek deıl sglıklı beslenerek ayda en fazla 4 kılo verebilmek en sağlıklısı dedi :)) ama szde dengeli beslenin dyeti braktıktan sonra tekrar kılo alımı oluyor darısı basıma 6 kılo gttı cok kaldı ama basarıcam inşallah:))
tarafından
Bende 1 ayda ancak 4 kilo verdim zaten bir Aydan fazladır diyetteyim ☺ inşallah sende istediğin hedefe ulaşırsin bol şans ☺
(796 puan) tarafından
Ayy bı ayda 4 kılo versem sımdıye ıstedgım kıloya gelmıstım ble Allahım bna da nasıp etsın
0 oy
(1,863 puan) tarafından
Canım bu iş sabır işi öyle düşün sen devam et dikkat et. Tuz tüketimin nasıl onu biraz azaltabilirsin
(796 puan) tarafından
Yani okdr tuzlu yemiyorum suyu cok tuketıyorum ondan da olabilir yürüyüş neredeyse hergün yapıyorum
(1,863 puan) tarafından
Sen devam et canım ben de 1 haftadır başladım sabrın sonu güzel olacak
(796 puan) tarafından
Evet inşallah canım
0 oy
(886 puan) tarafından
Ben dukan diyetiyle 2 bucuk ayda 17 kilo verdim arkadaşımda aynı sürede 22 kilo verdi bırakınca 2 kilosunu geri aldım bazı riskleri var ömürde 1 kez yapılabiliyor iyice araştır derim 
(796 puan) tarafından
Kz bn oyle seylere korkarım
0 oy
(679 puan) tarafından
Kilo düşüş önemli değil yağdan gitmesi önemli 2 insan düşün aynı kiloda biri zayf gorunur biri kilolu işte biri kas biri yağ önemli olan yağdan verebilmek ozaman vucut sekıllenıyor yağdan verdıgınde üzülme çoğu zaman yağdan verırsn bazen kilodan 
(796 puan) tarafından
Ay gelsın eksiler gercekten sabırsızlanıyorum:(

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 81 göst.
17 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sibelhome (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 409 göst.
14 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sibelhome (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 124 göst.
30 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.

378,461 soru

11,328,340 cevap

34,784 kullanıcı

...