0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (281 puan) tarafından
tarafından kapalı

Merhaba güzel anneler kızım 7 buçuk aylık çok huysuz ya dişleri mi geliyor acaba ben anlamıyorum anlayan tecrübeli anneler varsa bakabilirler mi? 

image

image

image

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Coook az kalmış Alttan iki tane buradayım diyor bugün yarın patlar kuzum 

(281 puan) tarafından
Ay hadi İnşallah canm ya çıksa da bende rahatlasam bir haftadır bişey de yemiyor ya
tarafından
Ahhhh kuzum bundan sonra rahat yok çünkü patır patır gelecek hepsi. 20 aylığız her ay dis çıktı daha oh denedim :) şuan azı dişleri çıktı bi tanesinin ucu kaldı ama ben bittim :D
(281 puan) tarafından
Rabbim bağışlasın inşallah ya beni çok zorluyor bu cadı çok huysuz hareketli bende 5 buçuk aylık hamileyim tüm gün kosturmakla geçiyor
tarafından
Ahh bebeğim çok erken hamile kalmışsın Rabbim kucağına almayı nasip etsin işin çok zor Allah kolaylık versin inşallah
-Reklam-
0 oy
(4,391 puan) tarafından
evet geliyo. hiç bitmiyo bu huysuzluklari

Allah bagislasin
(281 puan) tarafından
Amin inşallah canm saolasın çok sürer mi çıkması
(4,391 puan) tarafından
altta cok sürmez heralde ama dis cikma olayi uzun suruyo. biz daha 3 aylikken başlamıştı huzursuzlugu, huysuzluğu 7gibi cikardi alttaki iki dişini. 10 gun sonrada 9 aylik olcaz
0 oy
tarafından

O degilde ben seni niye favorilemisim gı :D

(281 puan) tarafından
Ben sana cinsiyet tahmini yapmıştım galiba ondan :)
(281 puan) tarafından
Hem sana hemde arkadasin vardi
tarafından
Heee olabiler ne demistinki daha belli de degil yaa:))
(281 puan) tarafından
Ultrason kağıdını hatırlamıyorum canm burdan 100 sen fazla kişiye yaptım ya çoğu da doğru çıkıyor mu diye cinsiyeti belli olmuş yada doğmuş çocuklarının ultrason görüntüsünü atmıştı hepsi de doğru çıkmıştı :)))
tarafından
Aaa anladimdemek ondan favoriledim djdhd

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 191 göst.
+1 oy
9 cevap 188 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde gizemogek (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 203 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Devran.Aras (224 puan) tarafından soruldu
0 oy