+1 oy
525 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Merhaba arkadaşlar.sorum yukarıda.eski postlarımdan hatrlarsanız eşim eski sevgilisiyle yazışmalarını yakalamıştım.ben hamilelikten dolayı kendimi saldım biraz çok bakımsz oldum eşimde bakımlı kadını sever hep dilede getirir bakımlı olmamı ister.aileside öyle annesi ablası hep bakımlıdır.kendime bakmak istiyorum ama namazdan dolayı oje falan süremiyorum.günah diye.zaten hiç biyere gitdiğim yok annemlere ayda bir giderim kapıda arabaya biner kapıda inerim eşim çok kıskanç pazar market tanımam izn vermiyor giysilerimi bile telden seçerim alır getirir.bana akıl verin

37 Cevaplar

+1 oy
(7,677 puan) tarafından
Canım ojeli abdest olmazki hem bakım sadece oje ile olmaz.
tarafından
Evet canım doğru teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(14,100 puan) tarafından
Her abdest almanda ojeyi sileceksen sorun yok. Ben sadece adet döneminde sürüyordum. 
tarafından
Evet bende öyle yapıyodum ama şimdi hamilelikten adet olmadığım için hiç süremiyorum.anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(7,280 puan) tarafından
Namaz kilana ayri kilmayana ayri mi oluyor gunah? Oje sadece abdest gecirmedigi icin sorun oluyor diye biliyorum
(771 puan) tarafından
Her namazdan önce abdest alınması gerek
Ojeliyken alınan abdest kabul olmaz diye biliyorum ben cnm
0 oy
(2,887 puan) tarafından
Oje varken abdest geçmez 
0 oy
tarafından
Adet donemi sürüyorum yoksa her vakit silmek lazim 
tarafından
Bende öyle yapıyodum hamileyim adet dönemide yok.anladım teşekkür ederim
0 oy
(3,776 puan) tarafından
Her abdest aldığında cikaracaksin  ondan haric regl günlerinde surebilirsin  bakımlı olmak derken başka biseylerde yapablimisin sadece oje değil günah olarak makyaj zaten yapmamamız gerek
tarafından
Evet doğru teşekkür ederim
(3,776 puan) tarafından
Rica ederim cnm :)):
0 oy
(930 puan) tarafından
Oje abdest geçirmez canım  ama makyaj yapabilirsin üşenmezsen her abdest sonrası tazelersin
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(3,011 puan) tarafından
Bakımlı olmak oje sürmek değil bence abdest geçersiz oluyor oje varken 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ojeyle abdest alınmaz canım oje su geçirmez eşin gönlüne bakım yapsın sana değil aldatmış bide bakımmı istiyo o kendine yapsın bakımı
(7,768 puan) tarafından
Bu arada kocan kıskanç değil kendi pisliklerini görme diye sni eve hapsetmiş biraz aç gözünü
tarafından
Doğru dedin canım
0 oy
(1,947 puan) tarafından
Günah değil ama abdest geçmiyor ya sürekli silmen gerekiyor.sur namaz vakti yaklaşınca da silersin esin gelmeden önce de sürersin canim.Ben önceden ojesizdisari çıkmazdı ama 2 senedir 1 ya da 2 kere sürdüm oda özel gün için.Valla benim koca hiç bakıma felan bakmıyor çünkü hiç makyaj yapmam ole afilli giyinmem çünkü beni ole tanıdı ve sevdi.Swninki  ole seviyorsa yap evdeyken kokular sürün afilli giyin:)) 
tarafından
İşte evde olmuyorki öyle))))ev işi falan hamilelik
0 oy
tarafından
Günah değil sadece su geçirmiyor o yüzden mektubudur her abdest alışında sileceksen bir sorunu olmaz 
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Adet iken sür illa oje sürmende gerekmez ki oje ile bakım da olmaz anlaşılan eşin süslü istiyor saçlar yapılı evde pijama giyilsin istemiyor belli dışarda nasılsan evde makyajlı süslü olmanı istiyor anladığım kadarı ile
tarafından
Evet öyle istiyor.ama hamileyim adet dönemide yok.başkada saçlara boyada yaptıramıyorum bebeğe zarar diye
tarafından
Hmmmm yalnız eşinin anlamadığı şu sen namaz kılıyorsun ve sürekli abdest alıyorsun o makyaj yüzde nasıl duracak he bi anlasa giyimini değiştir evde göz kalemi kullan sadece namazda sorun olmuyor göz kalemi hatta sürme kullan o daha bi sevap
0 oy
(183 puan) tarafından
Bakımı kendin için yapmalısın zaten bir yere gitmek için değil:) ama namazını düzenli kılıyorsan oje sürmek zorunda değilsin, çok hafif bir makyajla yüzünü renklendirebilirsin. Hem sana da moral olur kendini daha iyi hissedersin. Hafif bir kökü sürebilirsin, saçlarını havalandırıp şekillendirebilirsin. Oje sürmeyi canın istiyorsa da abdestten önce çıkarırsın ya da yatsıdan sonra sürer sabah namazından önce çıkarırsın vs.
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Bakımla ojenin namazın ne alakası var. Yine kendin bakımını yap oje sürmekle bakımlı olunmuyor. Herşey oje değil . 
0 oy
(1,980 puan) tarafından
Hamile kaldın kendini saldın diye aldatacaksa estetikle kendini baştan yaratsan da yapacağını yapar. Sen ojeyi dert ediyorsun. Bence derdin bu olmamalı ama sen bilirsin. 
0 oy
(11,216 puan) tarafından
bakim deyince benim aklima ilk oje gelmez. ayrica ojesiz kadin bakimsiz mi oda ayri bir konu. 
0 oy
(291 puan) tarafından
Bakımlı olmak için illa oje sürmene gerek yokki saçlarını yap Bi rimel falan ruj sürersin hafif giysilerin dikkat et tamam işte. Cocuktan sonra herkes Bi dönem salıyo galiba. Allahtan eşim sevmez öyle makyajı falan karışmaz da öyle
0 oy
(873 puan) tarafından
En son su geçiren oje üretilmişti. Kapalılar fln kullanıyordu tabi içinin rahat edip etmemesi sana kalmış. Ben namaz kılmam ama su geçiren oje alacaktım fiyatına bakmıştım 70 tl flndı internette
0 oy
(2,666 puan) tarafından
Oje varken gusül abdesti de olmaz canım  bakım derken bence ojeyle makyajla bakım olmuyo giyimlede bakım olabilir benim eşim de bakımlı olmamı istiyo ben makyaj yapmam sadece düğünlerde hafif sürerim sürme az bişe. Zaten eşimde koymaz makyaj yapmaya zaten oje bu yaşıma kadar hiç sürmedim sürmem de  namaza gusule engel 
0 oy
tarafından
Adetken sürerim canım ben ayda 1 hafta o kadar ondan önce kişisel temizligimede dikkat ederim eşim tayt sever evde hatlarim belli olsun ister öyle şeyler giyerim yatsı namazını kıldıktan sonra hafif makyaj yaparım  saçlarımı yaparim  sende öyle yap istersen 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 267 göst.
31 Ekim 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Mavi-beyaz (1,726 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,142 göst.
24 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 301 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Alevimsi (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 170 göst.
9 Eylül 2023 Aile kategorisinde Alyadua1 (92 puan) tarafından soruldu

385,020 soru

11,515,346 cevap

35,175 kullanıcı

...