0 oy
266 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,682 puan) tarafından

Bekarken arada sürerdim evlenince olmuyormus dün gece mutfak dolabı sildim hepsi kırıldı çiziyor ojem bile yok alacaktim güya:) var ki aranızda böyle bakımlı hatunlar ?

3 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Tırnak kesmeye vakit bulunca bile bakımlı hissediyorum kendimi umut fakirin ekmeğiymis napak :D
tarafından
Bit düşmesinde savaşa razıyım
(1,682 puan) tarafından
Kız büyüdükçe rahat edersiniz bende sizin gibiydim yemek yemeğe bile vaktim yoktu çok şükür oğlum büyüdükçe daha rahatım darısı size olsun ♥️
tarafından
Hahhah benim saçlar gür bekarken kardeşlerimin saçına girerdi bir türlü benimkine girmezdi annem hep korkardı eğer seninkine girerse çıkmaz derdi ilk benim saçı arardı sjsjsjsj

Mavi beyaz 9 aylık şuan her sofra yere gelişinde durmaz bebekliginden beridir böyle bebekken gene ayağımda sallardim şimdi totosu durmuyor illa sofranın ortasına geçip ortalığı dağıtacak sjjsjs
tarafından
Biri büyüyor öteki çıkıyor valla ben tam rahat ederim derken üçüncü bebeği doğurdum :D büyük oğlum 3.sinif ortancam 4 yaşında bebeğimde 55 günlük canları sağ olsun üç çocukla bende büyüyorum işte bende küçüğüm daha :)))
tarafından
Maşallah kiz sana benim ilk bebem vefat etti Buda ikinci bebem daha anne olduğumu bilmiyorum 2.cocuguda rahata erişmeden yapmayacam sjsjjsjs
-Reklam-
0 oy
(17,767 puan) tarafından
:D tırnak bakımlısı değilim ama normaalde süslüyümdğr
(1,682 puan) tarafından
Vallahi halimi bir görsen hala üstümde gecelikle geziyorm saçlar dağınık:)
(17,767 puan) tarafından
:D değiş kız üstünü ne var sanki
(1,682 puan) tarafından
Hahahahah kuzu vallahi inan kim kalkacak giyecek akşama kadar böyleyim:)
(17,767 puan) tarafından
:D allah canına almaya kız
0 oy
(803 puan) tarafından
Bende oje severim uzatsak ne olcak dediğin gibi kiriliiyor
(1,682 puan) tarafından
Evet yaa bulaşık yıkamaktan ymnle ellerim mahvoldu az biraz değişiklik olsun istedim ama sürmeden kırıldı (⁠˘⁠・⁠_⁠・⁠˘⁠)

İlgili sorular

+1 oy
37 cevap 494 göst.
30 Mayıs 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,055 göst.
24 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
31 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Sevgim esmer (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 252 göst.
19 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu

379,904 soru

11,372,637 cevap

34,855 kullanıcı

...