0 oy
300 göst.
Diğer kategorisinde (84 puan) tarafından
Het akşamcarsiya cikiyor ,sonra gelince yanasiyor ama artik boyle yaptigi icin ben yanasmak istemiyorum,gunduz ise gidiyo aksam yemek yiyoz cikiyor hp boyle biktim wrtik cikma diyorum bewber cay icelim diyorm dinlemiyor beni 

7 Cevaplar

+2 oy
(6,161 puan) tarafından
günah diyebler var evet ama kimse kusura bakmasın benim gönlümü eğlemeyen adamın gönlünü ben eğleyemem. bana günah değil mi? 
(84 puan) tarafından
Aynen oyle bgun tavrimi koycam yeter artik
(6,161 puan) tarafından
yani ben şöyle düşünüyorum. o iyi bir eş olur, sorumluluklarını yerine getirir. eve para getirir, eşini mutlu eder, iki sohbet eder, çocuklarıyla ilgilenir sonra eşiyle yakınlaşmak isteyip eşi hayır derse bence günahsa o zaman günah. ama gelsin benimle ilgilenmesin, sevgi göstermesin iki sohbet etmesin, ailesiyle geçireceği vakti dışarda harcasın sonra hadi desin, oldu canım. mal mıyız biz ya
-Reklam-
0 oy
(6,461 puan) tarafından
Sen u durumda günahı sevabı bırak ona iyi bir ders vermeye bak. 
0 oy
(523 puan) tarafından
Niye günah olsun eşin seni ihmal edip yanlız bırakıyor onun yaptığı doğrumu karı koca demek sadece aynı yatağı paylaşmak değil bir ömrü İyisiyle kötüsüyle paylaşmak
0 oy
(87 puan) tarafından
Benimki de aynı sabah çocukla biz yatarken gidiyor çarşıya kahvaltısını orda yapıyor keyfi yetince geliyor yemek yiyip gene gidiyor ilgi alaka desen sıfır dün bir laf söyledi ondan beri bende tavır yapıyorum artık sevgisine inandığım insandı ama ona bile inanmiyorum bugün akşama kadar ağladım halada ağlıyorum beni adam yerine koymuyor önceden böyle bir insan değildi ama çok değişti Allah sonumuzu hayır etsin zor öyle insanla geçim yapmak 
0 oy
(7,851 puan) tarafından
Valla insan kendini değersiz hisseder öyle evlilikmi olur kullanilmis atılmış gibi
0 oy
(1,142 puan) tarafından
Günah olmaz hakkındır 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 168 göst.
9 Eylül 2023 Aile kategorisinde Alyadua1 (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 668 göst.
6 Mart 2023 Diğer kategorisinde Aysemm (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 1,589 göst.