0 oy
304 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Bebegim suan dusuyor 2 aylik kalp atisi hic duyulmadi ben okdr sanci cekiyorumki doguruyorum sanki şiddetli kanamam var kurtaj dediler bir ölü bebek dogurdum cok korkuyorum gidemiyorum hastaneye korse taksam koltuk kaldirsam dusermi aglayarak yaziyorum cok uzgunummm 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Parcasi kalirsa olursun bukadar net kanaman durmassa ölürsün baska ne diyim ben sana ben ölümden dondum kanamam durmadi sokgecirdim acil kurtaja alindim  kimse o duruma dussun istemem 
(237 puan) tarafından
Geçmiş olsun peki ne yaptılar kan serumu falan mı taktilar benimde hep korktuğum şeylerden biridir düşük yapmak ne bileyim kan kaybı falan
tarafından
Evet canim ilaclar serumlar anca toparladim agri sizi olmuyo ama kurtajdan sonra kalp acisi daha beter
-Reklam-
0 oy
(5,272 puan) tarafından
İlac vermedi mi canm doktor
tarafından
Hayr cnm
0 oy
(683 puan) tarafından
Hayır evde olmaz lütfen bir hastenye git 
0 oy
(866 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun doktora gitmen gerek kendine zarar verecek bişi yaparsan maazallah 
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcn olsun inşaallah tez zamanda yine nasip eder Rabbim ben de iki defa kürtaj oldum cok zor bir durum biliyorum ama hastaneye git evde olacak bir şey değil 
0 oy
tarafından
Lütfen hastaneye git canım 
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim sabır versin inşallah hastaneye git parça falan kalırsa tekrar kürtaj olursun 
0 oy
(237 puan) tarafından
Canım hastaneye git bildiğim kadarıyla kendin boyke yaparsan kanaman durmaz içeride parça oldukça kanama fazla oluyormuş kürtaja alsalar aslında daha rahat edeceksin agrinda azalacak hastaneye git Allah korusun kendi canına zarar gelir 
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Hastaneye git canım çok kan kaybedersin hayatını tehlikeye atma.
0 oy
tarafından
Canım kirtajda korkulacak bişey yok uyutuyorlar seni ben hiç bişey hissetmedim sornasinda adet ağrısı gibi hafif şeyler hissetmiştim korkma lütfen bende 2 aylık düşük yaptım zehirler seni içinde kürtaj olman en mantıklısı 
0 oy
(237 puan) tarafından
İçim rahat etmedi hastaneye git bak canım kendine eziyet etme binlerce kürtaj olan insanlar var yani düşünsene 20 li haftalardan sonra düşük yapanları seninki daha küçük ufak bir operasyonla bitti gitti korkmana hiç gerek yok burda kürtaj yapan çok anneler var onlarda zaten yazarlar şimdi hadi git sonra post ac merak etmeyelim ne oldu diye 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 912 göst.
6 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 912 göst.
30 Eylül 2020 Aile kategorisinde Acelyaalparslan (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,178 göst.
8 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,389 göst.