0 oy
910 göst.
Aile kategorisinde (394 puan) tarafından

Annem babanı silersen bizide silersin baban senle gorusturmez bizi dedi oyleyse Allaha emanet olun dedim :'(bunun uzerne WhatsApp durumlrma sureklı yazıyor annem noldu fln dıye bnde sanane dedim demek şimdi sanane oldu öylemi diyo Bn cıldrcam artık babamı asla asla affetmem bir kere savunmadi beni bir kere kızım böyle istiyorsa düşünüyorsa bildgi var demedi evlenmesm coluk cocga karısmışm kufurler yagdrdı bna tehditler etti seni döverim oldrrm gibi bu adam babami şimdi Siz soleyin bogazmi sıktı ya hamile halimle nefssz kala kaldım babami bu adamm :'(

7 Cevaplar

0 oy
(2,705 puan) tarafından

Elleri kırılsın, iyi yapmışsın sakın affetme babanı

(394 puan) tarafından
Bitti benden bu saatten sonra kıble olsa dönmem
-Reklam-
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Pislik elleri kopsun inşallah konuşma hak etmiyo ailene yuvana sımsıkı saril 
(394 puan) tarafından
Oyle yaptım bende cnm onlardan Baska kimsem yok artık
0 oy
(295 puan) tarafından
Ah ah kimse kimsenin derdini bilemez 

Benim babam çocuklugumu elimden aldi 10 yaşindaydim arkadaşlarim sokakta oyun oynarken ben babamdan dayak yiyodum sırf yemek yapmamişim diye

Staja giderdim hergun arardi o.rusbu sen kimle geziyon derdi ( kimseye bakmazdim oysaki kapaliydim ve bâya kiloluydum kimsede bana bakmazdi zaten )

Ben 45 dk yol yururdum staja gidebilmek icin baba beni almaya gelirmisin dedigimde ben yorgunum derdi arabasi vardi ve kendi işiydi her zaman yorgunum diyodu saat 4 te eve geliyodu daha ilkindi okunmadan benim eve gelmem 8i buluyodu cunku cok uzakti

Sözümün takilacagi gün annemi hastanelik etti neymiş beni rezil edecekmiş sözü bozacakmiş oysaki gorucu usulu oldu yine kendi istedigi kisiyle oldu

Cok dengesiz bi adamdi bende ne gelirim ne giderim ayda 1 giderim 2 saat durup eşime hadi gidelim derim gidesim hic gelmiyo oraya
(394 puan) tarafından
Ah canım benim ya :(((rabbim yuzunu esinden yana guldrsun inşallah :(
tarafından
Öz baba bunları nasıl yapar?Bir insan nasil bunlari yapar.Dengesiz insanlar evleniyor olan cocuklara oluyor diye bosuna demiyorum:(Icim burkuldu okurken.Kendimi koydum yerine canım yandı.Rabbimden dilegim çocuklarından esinden hayır görürsün insallah
(295 puan) tarafından
Bu dHa anlattigimin 3te 1i nelee cektirdi bize cocukluk yasamadim şimdi yaştilarim daha yeni nisanlaniyo benimse cocguum var erken evlendim yani
0 oy
(1,939 puan) tarafından
valla babam el kaldırmadı ama ağza alınmayacak her küfürü de saydi herkesin içinde evliyim hala sayar annem için susuyorum eger Allah korusun anneme bisey olsun asla gitmem o adamın yanına ölse sadece olduğu gün üzülürüm yani o kadar 
0 oy
tarafından
Nasıl yapar bir baba bunları ya affetme canım boşver onu
0 oy
(235 puan) tarafından
Babanı neden sildin 
0 oy
(56 puan) tarafından
Pişmanlığını tez zamanda dolu dolu yaşar inşallah

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 304 göst.
30 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 715 göst.
0 oy
39 cevap 1,154 göst.
23 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
23 Haziran 2022 Diğer kategorisinde toprakerdininannesi (114 puan) tarafından soruldu

377,935 soru

11,312,389 cevap

34,745 kullanıcı

...