0 oy
352 göst.
Diğer kategorisinde (1,013 puan) tarafından
Arkadaşlar nasıl oluyor ne yapmak gerek bilgi verirmisiniz

17 Cevaplar

0 oy
(1,013 puan) tarafından

En İyi Cevap
Çok sağolun kızlar Allah razı olsun hepinizden şimdi hastanede bekliyorum dua edin 
-Reklam-
+1 oy
(933 puan) tarafından
Zorunlu kürtaj mı canım
(1,013 puan) tarafından
Evet cnm düzensiz bi kese olusmus sadece bebek olusmamis
(933 puan) tarafından
2 kez kürtaj oldum narkoz veriyorlar uyuyorsun 15 dakika sürüyor işlem vakumla alıyorlar . Özelde vakumla oldum devlet kazıma işlemi yapıyormuş uyutmadan  . 2 hafta ilişki yasak 1 yada 2 ay korunup sonrasında gebelik planlaması yapabilirsin canım tabi düşük sebebini araştır
+1 oy
(15,823 puan) tarafından
Bayıltıp yaparlar canim çok geçmiş olsun Rabbim şifalar versin inşallah 
(1,013 puan) tarafından
Kaç gün durulur ki cnm bide küçük çocuğum var düzensiz bi kese olusmus sadece o alincakmis
(15,823 puan) tarafından
Ben hastanede yatarken biri olmuştu bı kaç saat durdu çıktı orda nasıl olur bilmiyorum canim
+1 oy
(1,296 puan) tarafından
Bişey olmuyor gittim oldum biraz yattım hastanede 1 kaç saat kadar sonra evime geldim dinlendim 5 gün falan kanama sürdü ama çok degil bi de uyusturdular zaten hissetmiyorsun bile aç karnına gitmen gerekiyor o kadar 
0 oy
tarafından
Senin bişey yapmama gerek yok doktor sana yapılması gerekeni yapıyor neden dolayı kürtaj 
(1,013 puan) tarafından
İlk defa böyle bisey basima geldi canim çok sıkıldı ne yapcam ne olcak bilemedim
0 oy
(2,612 puan) tarafından
Canim ben kürtaj olmuştum ama ben ayık bir şekilde oldum çatala çıkıyorsun vajinadan iğne vuruyorlar ama ayık ollursan kendini kasmaman lazım iğne vurulurken ben kendimi kastım iğne çıktı doktor ikinci iğneyi yaptı karın altında sadece ağrı oluyo hepsi bu ama beni sürekli kürtaj odasına aldılar zorlu bı gündü 
0 oy
(87 puan) tarafından
Basit bi işlem canım merak etme 1 2 saat sonra çıkarsın hastaneden çok geçmiş olsun 
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Bende oldum kürtaj 11 haftalıkti 

İki tane fitil verdiler alttan rahim yumuşamasi için birde dil altı kanama olmasını beklettiler 

Kanama başlayınca çatala aldılar direkt bayilttilar Hiç bişey hissetmedim kürtaj sonrasi 3 saate yakın oda da beklettiler ağrı sızı olmadı pek fazla regl ağrısı gibi ağrı vardı karnimda sadece Allah yardımcın olsun çok geçmiş olsun ❤️ 
0 oy
(2,593 puan) tarafından
ilk önce yatış yapılmıştı vajinadan bir fitil gibi birşey verdiler rahmin ağzını yumuşatmak için 2 saat sonra kürtaja aldılar genel anestezi ile olmuştum çatala çıkartıyorlar bayıltıyorlar ayıldıktan birkaç saat sonra da eve gidebiliyorsun normal günlük hayatına devam edebilirsin biraz ağrın oluyor 
0 oy
(119,326 puan) tarafından
gecmis olsun bilgim yok
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Bayıltıp yapıyorlar canım. Uyandıktan 1 2 saat sonra da çıkıyorsun hastaneden 
0 oy
(563 puan) tarafından
Hemen olup bitiyor yatırmıyorlar dogum gibi degil yani uyutuyorlar zaten sonra normal işine gücüne bakıyorsun 
0 oy
tarafından
2 kez kürtaj oldum 1. Canlı kürtaj dı yaşanlarının hepsine hakim kaldım çatala çıkartıyorlar vajınanı açıp geniş uzun demir gibi bir şey sokuyorlar rahime kadar vakumla temizliyorlar en son içini kazıyor ve demiri çıkarıp işlemi bitiyor uyuduğunda birşey hissetmiyorsun hemen bitiyor zaten 2. Narkozluydum çataldan indim 2 saat yatmam gerekti ben direk çıktım gittim izin vermedilee kapıdan çıkmadan bayılırsın dediler herkes öyle oldu dedi bende bak bakalım ben herkese benziyormuyum dedim çıktım gittim bünyem kuvvetlidir 
0 oy
tarafından
Yaaa sonuç kürtaj mı cok üzüldüm valla beni narkoza bayiltiklar uyandım 15 dakka sonra çıktım 
0 oy
(812 puan) tarafından
Dua edin doktora gideceğim diyordun az önce üzüldüm şimdi Rabb'im herşeyin hayırlısını kolayını sağlıklısını nasip etsin Aminn geçmiş olsun kuzu
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ozeldemi olacaksın devletemi cnm 
0 oy
tarafından
Bana dil altı hapı verdiler yarım saatte çocuk düştü sonra eşini almak için uyuttular 15 dk sürüyor 1 gün sonra taburcu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 90 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 354 göst.
18 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 350 göst.
2 Ağustos 2020 Aile kategorisinde busraerpolat (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 161 göst.
1 Mart 2023 Diğer kategorisinde Zeynep63 (194 puan) tarafından soruldu

379,890 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...