0 oy
350 göst.
Aile kategorisinde (327 puan) tarafından
Kizlar ben esime bugune kadar seimi bile yukseltmis insan degilim hep saygi duyarim alttan alirim hatalida olsam uzamasn araya sogukluk girmesin diye ozur diler konuyu kapatirim 2 gun once yine durduk yere olay cikardi bnmde artik canima tak dedi gidecem evden sana kalsn hersey dedi cikti gitti tamam dedim cik git yeter dondu dolasti geldi sinir krizi gecirdm resmen bugune kadar biriktrdgm ne varsa soyledim icimde olan ertesi gun bi kalktik adam bnm pesimde dolaniyo bugune kadar yalnis yapmisim ya ben isin ozu anladmki s.ican yaraniyor

4 Cevaplar

+1 oy
(948 puan) tarafından
Hay bunu bileydin fazla değer başını yere eğer derlerde inanmayızz
(327 puan) tarafından
Ay ne guzel sozmus o oyle cok dogru
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eee ne sandın öyle tabiii 

İyilik yaramıyor her zaman 
(327 puan) tarafından
Yaramiyomus anladim
0 oy
tarafından

Uyumasa yaptığının aynisini yapacamda lanet uyku girdi gözüne:D :D

(327 puan) tarafından
Yap kiz valla :)
tarafından
Bi uyansin :))
yeter çekemem daha fazla ya biktiroylar resmen
0 oy
tarafından
Aynen oyke cnm bende 4 sene sustum senın gıbı hatalı olmasamda özür diledim 4 seneden sonra simdi o susuyo ben konusuyorum agzına s.... yaranıyorsun cnm malesef ondan anlıyorlar ama kırdıkları kalp yerıne asla gelmıyor ben affedemıyorum affetmwm de
(327 puan) tarafından
Bnmde affedemeyecgim seyler oldu evet insan gibi gecnmek yerine bundan anliyosa valla ben bunu daha cok sevdim :)
tarafından
Bende sevıyorum cnm valla ben oyle olunca esimle simdş daha cok mutkuyum en azından saygı sevgı var deger verıyo susuyo ama kötü tarafı hiç olmadıgım bırıne dönüşmüş olmam sınırlı herseye parlayan bırı oldum ama benı bu hale o getırdı
(327 puan) tarafından
Evet insan ben ne yapmam derse yapiveriyo hayat bizi olmadigimiz insanlara donusturuyo
tarafından
Hakedıyorlar böyle olmaya devam

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 343 göst.
2 Eylül 2021 Aile kategorisinde Nihalinannesi (1,238 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (925 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 353 göst.
30 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Fadim (1,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 363 göst.
18 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu

381,204 soru

11,412,080 cevap

34,956 kullanıcı

...