0 oy
112 göst.
Aile kategorisinde (38 puan) tarafından

Ek gıdaya geçiş yaptıkta simdi mat,kaşık, önlük gibi alışverişler yapıyorum. Mat kaşık tamam wee baby prime ürünlerden aldım da önlüğü daha sipariş vermedim lazım olur mu kullanışlı mı ?

8 Cevaplar

0 oy
(1,964 puan) tarafından
Günde 2 kez mama önlüğü kirletiyorum önlük olmazsa kıyafetini değiştiriyorum mutlaka yeni başladığı zaman devamlı ağzından çıkardığı için kirleniyor elini ağzına götürüyor sonra üzerine sürüyor derken kirleniyor o yüzden mama önlüğü kullanıyorum bazen kirlenmek güzeldir diyip kullanmıyorum ama ihtiyaç var onluge 
-Reklam-
0 oy
(2,310 puan) tarafından
Kesinlikle al çok kullanışlı yoksa sürekli üzerini değiştirirsin 
0 oy
tarafından
Benim ilk zamanlar takiyordum şimdi kesinlikle istemiyor çıkarıp atıyor 
0 oy
(40 puan) tarafından

canım kesinlikle bebeğin beslenirken üstüne basına etrafa dökmemesi için gerekli bence bende prime önlükten aldım cepli olmasından dolayı üzerine dökülecek yiyeceklerde içinde birikiyor en son temizliyorum. Elinin altında olması gereken bir ürün yani diğerlerini almışken alabilirsin ondan da memnun kalırsın.

0 oy
tarafından
silikon bpasız önlüklerden aldım ben çok işime yarıyor. yıka bitir. ama blw deneyeceksen giyilebilir önlük tercih et. 
0 oy
(119,364 puan) tarafından
kullandik bi donem
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Mama önlüğü çok faydalı oluyor yoksa her yemekte kıyafet değiştirmek gerekiyor mutlaka al
0 oy
tarafından
Canım mama önlüğü de kullanışlı evet kıyafete leke geçirmiyor fakat sık sık yıkamak gerekiyor ya da ağzından damlayan pantolonunu aşağıya damlıyabiliyor ben silikon altı kıvrımlı mama önlüğü almıştım hem hiç bir şekilde leke problemi olmuyor hem de suya tuttuğun anda temizlik derdi de kalkıyor tavsiye ederim 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 90 göst.
24 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 39 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mai (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 98 göst.
3 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 119 göst.
2 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu

380,399 soru

11,389,743 cevap

34,896 kullanıcı

...