0 oy
554 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bu sabah evden çıkmıştım anneme gitmiştim akşama doğru eve geldiğimde çelik kapım 3 kez kitlenmişti ben hicbir zaman kapımı kitlemem kapatırım ama kitlemem geldiğimde şaşırdım ilk defa böyle kitliydi yedek anahtar kaynanam da var sordum evemi girdin kapı kitlenmiş diye bağırdı dedi yok girmemişim anahtarını getirim elim kırılsın neye uğradığımı şaşırdım dedim sadece sordum ama ben eminim kitlemediğime sonra ruh hastası oğlu geldi direk anasına çıktı anneci zaten evi otel gibi kullanıyor annesi beni kötülemiş yine galiba konuşmuyoruz zaten oğluyla eve hışımla geldi düşman yok bilmem ne annemden geldiğim saate kadar söylemiş 1 saattir bana söyleniyor dün çocuğumu korkuttu sesimi çıkarmıyorum ama susmak bilmiyor 

10 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Al tabi anahtarini ne bokaduruyo kaynananda onu anlamadim 
tarafından
mihrım benımde var kaynanamda kız anahtar :D ama ben ıkı defa anahtar unutup kapıda kaldıgımdan bıde bıkac kez ölü uykusuna yatıp mılletı korkuya saldıgımdan :D önlem alalım acıl bısı olursa dedık :D yatarım kalkamam neyım :D
tarafından
Ya kusum bunun kaynana sorunlu oyuzden dedim kocasida beter zaten
tarafından
Bir kere evde unutmuştuk kayınpeder yedek anahtar çıkardı evlerinde
tarafından
Al bence anahtarini disarda kalir cilingire actirirm genede vermem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hep görüyorum postunu,  görmeye de devam edicem sanırım Allah kurtarsın seni 
tarafından
Amin canım amin
0 oy
(2,974 puan) tarafından
İyide niye veriyorsun anahtarinj
tarafından
Evde unutmuştuk bir kere kapıda kaldık çilingir yerine balkondan ip sarkıtıp girdi eve o günden sonra bende korktum kayınpeder yedek çıkardı evlerinde
0 oy
(119,506 puan) tarafından
kilidi degistir anahtari alsan bjle coktan yedeklemislerdir
0 oy
(48,735 puan) tarafından
kilidi değiştir evde kimse yokken
(48,735 puan) tarafından
esindende değiştir çaktırmadan kimse anlamasin
0 oy
(2,555 puan) tarafından
İlk evlendiğim de benim de anahtarımın yedeği kayınvalidemdeydi ama ben pek hoşlanmıyordum bu durumdan kayınvalidem iyidir eve falan girmez ama ne gerek var yani sonra bir gün kendi anahtarım kayboldu diyip onda ki anahtarı almıştım bir daha da vermedim :))
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Kilidi değiştir
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Boşanmak ne büyük nimet. Ne diye devam ediyorsunuz bu evliliğe 
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Rabbim yuvaniza ferahlık versin ne diyeyim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 490 göst.