0 oy
957 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Ben 2 ayda bir annemlere geliyorum bi kaç kuzenim var beni görmeye geliyolar ve her seferinde ayyyy bu ne zayıflık hiç kalmamışsın diyolar:angry: psikolojimi bozmuşlar resmen bende dedimki ne zaman buraya gelsem diyorsunuz zayıflamışsın eğer gerçekten o kadar zayıflasaydım şuan buhar olup yok olmuştum yani vücudumdan değilde yüzümden çok kilo almak istiyorum ya stresim yok yemek içmek desen herşey yiyip içiyorum niye alamıyorum bebeğim var 11 ayına girecek ve 14 haftalıkta hamileyim bi çözüm söyleyin yaw geçenlerde tartıldım sağlık ocağında 58 çıktı ama elbise bot falan vardı 56 diyelim kiloma:unsure:

13 Cevaplar

0 oy
(15,651 puan) tarafından
Benim annem kaynanam eşimin babaannesi hepsi diyor ben takmıyorum fitim gencim güzelim sanki hiç çocuk doğurmamış gibiyim :D 56 kiloyum 
tarafından
Aynen ya valla 100 kilo olsak diyecekler ne olmuş büyük kadınlar gibi olmuşsunuz
-Reklam-
0 oy
(320 puan) tarafından
Kilolu olsanda amannn bu ne kız diye diye bitirirler beynini boşver takma onların ne demek istediği çok belli eşin eziyet mi ediyor bu kadar zayıfsın demeye getiriyorlar takma:)) 
tarafından
Gıcıklaaaarrrrrrrrrrrrrrrr :))
(320 puan) tarafından
Boşver kuzum söylensin söylensin dursunlar
tarafından
Aslında takmıyorum ama babamların yanında diyolar babamda diyor sen rahat etmiyosun ondan böyle zayıflamışsın yahu daha 23 yaşındayım 100 kilo mu olayım
(320 puan) tarafından
Hııı işlerini iyi biliyorlar merak etme bendede var o kuzenlerden ama sen babanı inandır o yeter sana
0 oy
tarafından
Boşver kız kilolu olsan ona da laf söylerler 
tarafından
İnsanlar herşeui eleştirirler doğru :))
0 oy
tarafından
56 az bi kilo degil ki canim iyisin bence. Ben 57ydim 50 olayim diye uğraştım diyet yaptim
tarafından
Ben 50 olsam hohoo beni ölü diye gömerler heralde :))
tarafından
Aman kim ne derse desin boşver:)) onlar mı birleyecek kilomuzu
tarafından
Aynen kuzum :))
0 oy
(6,053 puan) tarafından

keske banada oyle deseler kiz bunu mu dert ediyon:D:D

tarafından
He kız her seferinde dediklerinde gıcık oluyom ha annemede ayreten demiş ayy mihribana söyle bal pekmez bişey mişey yesin yani dedim ammada abarttınız haa sanki 30 kiloyum
(6,053 puan) tarafından
benim görümcem 37 kilo alamıyor kuzumm cok ta güzel yiyor hatta oturdu mu iki tabak manti yer ama bunye meselesi yemeyle icmeyle alakası yk
tarafından
Bazılarıda su içse yarıyor :))
(6,053 puan) tarafından
o bennn☺☺
tarafından
Ayyy :))
0 oy
(466 puan) tarafından
Kilolu olsan bu sefer ah vah nssip kilolusun diye söyleneceklerdi :) boşver takma kimseyi herkesin vücudu bir degil sonucta
tarafından
Heryerime botoks yapacam göbek kalça yüz el kol bacak :)))
0 oy
tarafından

Kız boşver zayıf olmak çok güzel , onlar kesin senin gibi olamıyor o yüzden öyle diyor , 

Ne diye takıon kafaya ,

Seni seven beğenen böyle almış ne yapacaksın milletin lafını 

tarafından
He vala canm doğru diyon :))
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Kocam boyle seviyo de geç ya

Kilo alsan şişko olmussun derler

Sende onlarin kilolariyla dalga gec o zaman

Takma bu kadar

Keske bende o kiloda olsam
tarafından
Artık lafı diyecem zaten onlara :)
0 oy
(1,374 puan) tarafından
56 çok da az bi kilo değil ama çok mu uzunsun
tarafından
Yok kız 1 62 yim boyumla kilom ideal yani hani bazılarının kilosu güzel ama uzun olduğu için zayıf görünürlerya ben onlardan değilim boyum orta :)
(1,374 puan) tarafından
Saçmalamışlar canım o zmn gayet iyi boyuna göre kilon
0 oy
(535 puan) tarafından
Insanlara yaranamazsin bosver zayif olsan zayifsin derler kilolu olsan kilolu derler eger boyun 170 ustu degilse kilon tam ideal onlar kıskanıyordur
tarafından
Yok 1 62 yim çok uzunda değilim hani sırık gibi görüniyim ama doğru diyosun zayıfsan zayıf kiloluysan kilolu diylar
0 oy
tarafından
Kız ben 40 kgyim herkes bana zayıf diyor bırak desinler kulak arkası et 
tarafından
Takmiyacam artık zaten
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Bence kilon gayet iyi kuzum görümcem 50 nin altında 27 yaşında ama rahatsızlığı var bizim köyde hep eşi güzel bakmıyor heralde yemiyor bu diyolar onunda canı sıkılıyor alamıyor napsın 
tarafından
Ya bizimkiler öyle demiyorda diyolar oğlun durmuyor ondan zayıfsın ama oğlum akıllı yani ondan zayıflamıyorumda ne bilim insanlar konuşur her şeye :)
(5,436 puan) tarafından
Aynen cnm hep öyledir zaten boşver:)
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Kendileri tombik falan mı, kıskanıyorlar gibi seni :) 
tarafından
Kendisinin yaşı 43 falan torunuda var yani kızlarıda kiloları iyi yüzleri şişko ondan ben zayıf geliorum onlara :))

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 553 göst.
30 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 217 göst.
28 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Ayperisi (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 222 göst.
0 oy
13 cevap 277 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Fatmaaa43 (112 puan) tarafından soruldu

379,118 soru

11,348,623 cevap

34,813 kullanıcı

...