0 oy
189 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Lazer epilasyon ilk seansımdan hemen 2 hafta sonra bugün fark ettim ki koltuk altı tüylerim dökülmüş ve baya tüyler ince diğer yerlerimde o kadar fark yok ama hemen böyle sonuç almaya çok şaşırdım ve mutlu oldum kızlar siz ne zaman sonuç almaya başlamıştınız ?

8 Cevaplar

+1 oy
(473 puan) tarafından
Onların çoğu dökülecek ve bir süre sonra hepsi geri çıkacak sonra lazer yapılınca yine 2 hafta sonra dökülecekler. Derken seansların bitecek ama kılların bitmeyecek. Sonra sana ek seans yazacaklar tüm bunlar birkaç yıl sürecek ta ki artık aylarca kıl çıkmayana dek. Sonra tamam diyeceksin artık yok sonlansın seanslar. Aradan 6 ayla 1 yıl kadar geçecek kılların %60-70 kadarı yeniden gelecek ve boyları aşırı uzun olacak ancak ince sarı siyah arası olacaklar. Alsan alamazsın yeniden lazere yazılsan paraya acırsın. Lazer olayı güzel ama bir kısır döngü malesef. Ben 2 yıl gittikten sonra bıraktım. 
(1,964 puan) tarafından
Vallahi yazacaklarımi yazmışsın canım hele doğumda yapınca özellikle genital ve koltuk altı tamamen ilk haline dönüyor
tarafından
Aslında çevremde iki kişi gördüm lazer olalı yıllar oldu ama tüyleri hiç yok birkaç tane sarı var ancak
-Reklam-
0 oy
(690 puan) tarafından
Post yukarı  çıksın 
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Canım çıkıyor sonra sevinme derim bende çok şaşırdım 2 ay dolmadan cikiyor yine haberin olsun 
tarafından
Canım zaten 1 yıl boyunca falan hep çıkıyor evet
0 oy
tarafından
Ne güzel canım bende istiyorum yaa 
0 oy
(119,375 puan) tarafından
bende basliycam yakinda
0 oy
tarafından
Yaptırmadım  keşke bende yaptirsam 
0 oy
(163 puan) tarafından
4 5 gün sonra kollarım dökülmeye başlamıştı elimle tüylerimi çektikçe kopuyodu ama kesinlikle düzenli gitmen gerek beb düzensiz gitmiş olmama rağmen yinede seyrek çıkıyor tüylerim 
0 oy
(873 puan) tarafından
Zaten öyle olacak ki dökülecek incelecek ama o öyle devam ediyor malesef.. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 340 göst.
0 oy
3 cevap 58 göst.
12 Mayıs 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 431 göst.
16 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,442 soru

11,390,615 cevap

34,899 kullanıcı

...