0 oy
524 göst.
Diğer kategorisinde (306 puan) tarafından
Nasıl yaptınız bebege bakabildiniz 2 taneye cok zormu 

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Kalmadım kalmayı da düşünmüyorum :D 28 aylık oğlum var teki bile çok zorken 2 taneyle kafayı yerim herhalde

tarafından
Ayni fikirdeyim kazaya kacipta hamile kalmadıkça doğuya gitmeyince yapmam yani 5 sene felan sonra
tarafından
Kaza olmaması için de önlemi almak gerekiyo :D
tarafından
Aynen oyle canimm ;))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Biri bir buçuk  diğeri 15 haftalık hanileyim  napican bilmiyom  
0 oy
tarafından
Cok zor cok .Annemden biliyorum.Kadinin psikolojisi cok bozulmus olacak ki, kizdigi zaman bize vururdu . Sakin bir anne degildi.Simdi surekli diyor arada zaman olmali diye .
0 oy
(4,538 puan) tarafından
Kızım 7 aylıkken 1 aylık hamile olduğumu öğrendim şimdi biri 19 biri 4 aylık 
tarafından
Vay  hiç zorlandinmi  bu süreç  nasıl geçti canim
(4,538 puan) tarafından
Tabiki zorlandığım zamanlar oldu mesela şuan bile zorlanıyorum küçük kızım yemek saati başlıyor mizmizlanmaya sürüm de yok tam doyuramiyorum aynı anda büyük kızıma da yedirmeye çalışıyorum bir yandan da yemeye çalışıyorum ay anlatırken yaşadım
tarafından
Ay benimkisi 19 aylık 15 haftalık hamileyim  bende bazen çok tedirgin  oluyirum  ya umarim çok zor olmaz ya
0 oy
(61 puan) tarafından
Ablamınki öyle oldu. Biri 3 yaşında diğeri 1 yaşında ama zor oluyor onun açısından. 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Kalmadim kalmayi da 10sene sonra dusunuyorum gencligime yazik edemem :D Biz biriyle cok cok iyiyiz
0 oy
(102 puan) tarafından
Cnm oğlum 11 aylık bende 9 aylık hamileyim doğurdum doğurcam prensesimi bekliyoruz
tarafından
Doğum yaptıktan iki ay sonramı  hamile kaldın canim
(102 puan) tarafından
Oğlum 3 bucuk aylıkken hamile oldugumu öğrendim 40 çıktı 2 kere regli gördüm dahada görmedim
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Şuan yok ama öyle yapmayı dusunuyorum
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Oğlum 7 aylıkken hamile kaldım. 16 aylıkken doğum yaptım. Şuan biri 22 aylık biri 6 aylık :) 
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Oğlum 8 aylik kaldım  ben şuan ikinci 6 aylik tabiki çok zor annem çoğu zaman destek bana teksen baya zor 
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Kızım 1 yaşındaydı tekrar hamile kaldım 20 ay var aralarında gerçekten çok zor oldu ama Allah yardım ediyor canım 
0 oy
tarafından
Komşum korunduğu halde arka arkaya üçüncü çocuğu oldu çok zor kadın deliriyor üç çocukla artık sinirsel olarak bagiri bagiriveriyor yinede çocuklar küçük oldugundan meram anlamiyorlar dovulselerde anlamıyorlar birde kıskançlık var çocuk arasında küçük oldukları için çok zor bakması arka arkaya oldu mu 
tarafından
Neyle korunmuş ki öyle peşpeşe olmuş
tarafından
Prezervatif ile şimdi kadın korkuyor prezervatife güveni kalmadı iğne atılacak bakalım 40 i çıkınca
tarafından
Prezf iyi koruyor aslında ben 28 aydır hamilelik yaşamadım yanlış yaptığı bir şeyler var demek ki ya da nasip
0 oy
tarafından
4 aylıkken hamile kalmıştım zor oluyor tabi ama düzen kurunca alışıyorsun 
0 oy
tarafından
22 aylık oğlum 3 buçuk aylık hamileyim. Doğurunca oğlum 27 aylık olacak inşallah. Bakalım yaşayıp görücez. Seninki kaç aylık 
(306 puan) tarafından
Benim bebegim 3 ay 1 hft , kayinvalidemler arayı açma diyo , hemde işe tekrar baslamadan 1 tane daha mı yapsam dedim sürekli izne ayrılmak istemiyorum
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Valla 1 tane yeter cnm bna..bundan sonra hayatim 3 kisilik ve hayirli huzurlu uzun yillarmiz olsun..tekrardan ayni seyleri yasayacak güc yok bnde:))
0 oy
tarafından
Çok zor büyüğüm 3 yaşında

Küçüğm 5.5 aylık 
0 oy
tarafından
Benm 3 tne var 5 yıl var aralarnda
0 oy
(339 puan) tarafından
Bence en güzeli hepsini bi arada yapıp kurtulmak kızım 7 yaşında oğlum 50 günlük şu an ama unutmuşum cocuk bakmayı zorsunuyorum
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Kizz deli canına yazıkk ay benimki 15 aylık yemin ederim kafayı yiyorum bazen iki tane olsa nasıl bakarım bakarım Allah bilir bi 8 9 yıl düşünmüyorum şimdilik 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 239 göst.
9 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde İremcan (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
21 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 391 göst.
9 Aralık 2019 Aile kategorisinde İnstructor (738 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 385 göst.

378,279 soru

11,322,234 cevap

34,768 kullanıcı

...