0 oy
106 göst.
Aile kategorisinde (293 puan) tarafından
Çocuğu yemek konusunda çok seçici olup değişen  var mı ne yapmak lazım artık psikolojim bozuldu oğlum 4 yaşında mantı dışında hiçbirşey yemek istemiyor başka tek tük şeyler yediriyorum ama hep tv karşısında  ben  yediriyorum aç kalsa da kuru ekmek yiyp yatıyor 5 günde geçse bu aynı öğle ve akşam yemeklerimz hep stres hep tv karşısında bnm yedirmemle dediğim gibi aç kalsa da sade kuru ekmek yiyip yatıyor

6 Cevaplar

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla yeter ki yesin istediğini yesin derdindeyim 0 iştah kuru ekmek yese şükrediyorum
-Reklam-
0 oy
(267 puan) tarafından
8 yaşında hala bisey yemiyor. Çorba sucuk yumurta hep aynı şeyler yiyor doğru düzgün bi yemek yediremiyorum
(293 puan) tarafından
Canm peki gelişimi nasıl kilodan öte boyu kısa kalır diye korkuyorum
(267 puan) tarafından
Ha bide bebek gibi ac kaldıkça süte sarıyor. O yüzden boyu yaşıtlarından daha iyi , kilosu çok yok. bi sorun yok Şu anda o yüzden bende çok takılmıyorum
0 oy
tarafından
Eskiden herşeyi yerdi iki buçuk yaşına geldi çocuk çorba çeşitleri, patates kızartması, et tavuk köfte sulu köfte başka da aklıma gelmiyor bunları yiyor . Hele bu sıra hiç yemiyor sabah iki dilim kızarmış peynir yedi bide akşamüstü patates kızartması. Bende sinirleniyorum bu ara bakalım nereye kadar gidecek. 

Afrikalı aç cocuklar gibi oldu ya 
tarafından
Yarıldım ya :D senin yorumunu okurken karşımda oturuyordu oğlan masum masum klip gibi yaptım zihnimde jsjsjsjssj
(1,733 puan) tarafından
Ne kadar üzücü Afrikalı aç çocuklar benzetmesi ıle dalga geçmeniz
tarafından
Dalga mı ? Benzetme yapmak dalga geçmek mi oluyor
(22,070 puan) tarafından
Üfff burdada valla bisi konusulmuyo yaaa herkes ne kadar ciddi
tarafından
Yok gerçekten konuşulmuyor ya
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bizimkinde iştah diye bisi yok deliriyom valla artik
0 oy
(2,920 puan) tarafından
Benim kızım da yemiyordu,ben 4.5 yaşında kreşe vermiştim sonra herşeyi yemeğe başladı 
0 oy
(119,533 puan) tarafından
ben bile duzelmedim secicilikde cocuklardan bekleme ☺️

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 148 göst.
13 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Irmakkkk (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 59 göst.
30 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gozdekumsal (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 79 göst.
30 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gozdekumsal (1,037 puan) tarafından soruldu

381,494 soru

11,421,684 cevap

34,977 kullanıcı

...