0 oy
722 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (114 puan) tarafından
İse yeni girdim yaklaşık 15 gün oldu çok kısık sesleri duyamama problemim var onun dışında duyuyorum .işe girmeden önce test yaptırdı çalıştığım yer bişe çıkmadı ama bugün benimle çalışan bir kadın sen benim dediklerimi duymuosun kulağında problem var dedi herkesin ortasında halbuki duyuyorum kız çok kısık konuştuğu zman duyamiyorum aglicaktim çıkıp gelecektim kendisinden daha başarılıyim diye laf sokup duruyor dalga geçtiler güldüler inadıma daha kısık sesle konusuo dedim bende problem olsaydı en başta çıkardı zaten 

19 Cevaplar

+6 oy
(2,974 puan) tarafından
Teyze sende biraz yüksek sesle konuş duyayım menopaza girmiş kadınlar gibi titrek titrek konuşma deseydin
tarafından
Komikligine kız hele son cümleye
(2,016 puan) tarafından
Haha insallah gerek olmaz ;)
(2,974 puan) tarafından
Evet gülmek isteğini postun altına alıyoruz zbsjduekb
(114 puan) tarafından
Benimde o anda ne cevap vereceğim aklıma gelmiyor
(2,974 puan) tarafından
Bana ulaş ben cevap veririm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen dilinin altında mızıldadığından dolayı ola bilirmi deseydin
(114 puan) tarafından
Keşke öle deseydim dondum kaldim sinirden
tarafından
Oluyor işte. Bende duynuyorum bazen yıkatmam lazım diyorum. Eşim söyleyince çemkiriyom :)))
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Ne iş yapıyorsun ki işitme testi yaptılar? 
(114 puan) tarafından
Kimya mühendisi yim gurultulu ortamda çalışıyoruz neredeyse duymak imkansız
(3,491 puan) tarafından
Sağlığın için sakıncalı değil umarım, kulaklık filan takıyor musunuz. İnsanları fazla ciddiye alma, hep üstüne gelirler, sen umursamazsan pısarlar zamanla. Ne demişler ağzı torba değil ki büzesin.
(114 puan) tarafından
Ben içerde çalışıyorum girip çıkarken maruz kalıyorum sadece o.an işi bırakıp gidesim geldi ama.sonra dedim niye ona bırakayım
0 oy
tarafından
Kafayi yemis o herhlde
(114 puan) tarafından
Ya ben şok zaten çalıştığımız yer gürültülü inadıma daha da sessiz konusuo beni denio herkesin önünde duyuyor muyum diye
0 oy
tarafından
Sende laf sok bebeğim millete laf sokarak değil çalışarak belki benden daha başarılı olursun de kalsın öyle 
(114 puan) tarafından
Ya orda evli bir adamla sürtüyor bide kalkmış benimle dalga geçiyor işi birakim diye
tarafından
Allah ıslah etsin evli adamlara salça olanları
(114 puan) tarafından
Yemin ederim suratına tukuresim var öle nefret ediyorum
tarafından
Tükür kız hatta çağır beni beraber yolalim
(114 puan) tarafından
Ya nefret ediyorum böle kızlardan adamda evli yüz verio nasıl insanların arasında çalışıyorum diyorum bu kadar iğrençlik olmaz bekar adam mı kalmadı dünyada
0 oy
tarafından
Senin de beynin ve insanlığında bir problem var, böyle şeylerle uğraşmak yerine işini yapmanı tavsiye ederim deseydin...
(114 puan) tarafından
Yok ne işi evli bı adama yilisiyor sadece orda ben çalışıyorum diye cekemedi çıkım.diye ugrasio
tarafından
Sakın çıkma ya da ciddiye alma, sen onu rezil et dişli olduğunu görsün.
(114 puan) tarafından
Dün okadar kötü oldum ki ağlamamak için kendimi zor tuttum zaten bu durumu ben yeni ogrendim sindiremedim daha günlerdir uzuluodum .o an çıkıp gtmek istedim ama meydanı ona birakmicam
tarafından
Kesinlikle öyle. Sen işine bak, ama kendini de ezdirme. Haddini bildir üslubunca ki karşısında pasif biri olmadığını anlasın.
(114 puan) tarafından
Ya bildiririm normalde sessiz kalmam ama bu konu benim için çok hassas ondan cevap veremedim.
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Kız buarada ben dibimde eşimi duyamıyorum bazen ben nere gidem zbdukfnb
(114 puan) tarafından
Of nebilim evet çok az sesleri duyamıyorum kulaklık kullanman gerekmez dedi doktor ama çok zoruma gtti
tarafından
aynen bende. bazen kulağımı yıkatsam iyi olur diye düşünüyorum da. Eşim söyleyince çemkiriyom mızldanıyorsun diye:D
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Alttan alma canim laf söyleyene cevabını ver ilerde daha cok üstüne gelmelerine fırsat verme
(114 puan) tarafından
Ya şok oldum o an cevap veremedim bile
0 oy
tarafından
Çekememiş dengesiz 
(114 puan) tarafından
Cekemedi zaten kendisinden daha üst seviyeye gelirim diye
0 oy
(225 puan) tarafından
Hemen orda derdim.miymiy konuşursan kimse duymaz diye
(114 puan) tarafından
Aklıma.gelmedi ya dondum.kaldim
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Kulagımda degıl sorun sen içine içine konuusyosun özgüvenınmı düşük arkadasım derım. 
(114 puan) tarafından
Kız kendini bişey sanio nasıl özgüven tavırlar görsen ama bana gelince inadıma kısık sesle konusuo
0 oy
(10,339 puan) tarafından
Normal insanları duyuyorum ağzının içinde konuşup kendine güvenmeden vızıldayanları duymuyorum ben deseydin *******. Duymayabilirsin de ablam ne üzülüyorsun bu bir rahatsızlık sonuçta kimlerde ne rahatsızlıklar var açıp gö.tlerine gülsün onlar 
(114 puan) tarafından
Ya işte herkesin ortasında şok oldum kalabalıktı
0 oy
(17,737 puan) tarafından
Ayrıca kıskanıyosa salla gitsin yaaa
(114 puan) tarafından
Evet kıskançlık yapio herşeyi elestriio bı üst düzeyimde calisio
0 oy
tarafından
Okurken gözlerim doldu, bende de aynı sıkıntı var kısık sesleri duymam anlamam. Hele bazı insanlar ağızlarının içinde konuşuyorlar, dillerini tutup dışarı çıkarasım geliyor. Çok kötü bir durum seni en iyi ben anlıyorum ve bende çook kez (sen beni duymuyor musun, kulaklarında bir sıkıntı mı var) dediler. Ortamlarda hep çok gerginimdir bu yüzden. He bide bazen sırf duyöayayım diye kısık sesle konuşuyorlar, nasıl olsa duymuyorum ya 
(114 puan) tarafından
En iyi sen beni anladın ben daha yeni ogrendim var gibiydi ama doktora gtmedim hiç ben daha bunun. Şokunu yaşarken böle demesi oturup aglayasim geldi o an istenncikip gidesim geldi .zaten girerken bile tereddutteydim ya duyamazsam diye
0 oy
(913 puan) tarafından
Canım öyle ortamlarda genellikle kıskançlıktan yapılır böyle şeyler ya daha başarılı ya daha dikkat çekici ya daha güzelsindir. Bunun bi tedavisi cihazi varsa onu kullan doktora git çözümüne bak ve onlara firsat verme laflarini da ver öyle konuşup çokluğunda çocuğunda çıkan çok gördüm çıksın demiyorum ama bi insanin ah ini almak bu kadar basit bişey değil takma kafana o onlarin kusurlu karakteri senin kusurun yok 
(114 puan) tarafından
Kulaklık çok gerekli deil dedi takarsanda olur dedi ama orda tâkamam belli olur saçım topli olmak zorunda tedavisi yok bende daha yeni ogrendim daha zaten sindirememisim böle demesiyle bütün çalışma hevesim kırıldı
(913 puan) tarafından
Canım güçlü ol böyle kötü insanlar heryerde var maalesef sende lafini ver sende onu rezil et bi sekilde. Birde yeni olmanin verdiği sıkıntı vardır sende zamanla üstesinden gelirsin o pisliğin
0 oy
tarafından
Kız deseydin işime gelmiyor ondan
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Sorun onun dilinde olunca kulak napsin.

0 oy
(873 puan) tarafından
Hiç utanma cnm olabilir insanın başına ne geleceği belli olmaz bir daha milletin içinde senı kötü hissettirmeye çalışırsa sen de şöyle söyle. "Olabilir, bu benım elimde olmayan bir şey ama zeka geliştirilebilir bir  dene" de. İnsanın özel durumuyla (halk arasında kusuruyla diyicem ama kusur demek de istemiyorum) dalga geçenin zekasından ne beklenir
0 oy
(119,282 puan) tarafından
ezdirme kendini

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 558 göst.
11 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,027 göst.
4 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 272 göst.