0 oy
1,144 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar dün gece bizde uyudu bende seninle uyuyunl dedim hem sohbet ederim dedim kurabiye aldırdım eşime baklava indirdim sonra kızim hastaydı diye acile gittik onunda goturduk nisalisıyla sohbet ettler hastanede gece 1,

kadar  eve geldik yine aradı bende ona baklava indirdim yemicem dedi ben baktım 2:30 kadar konuşuyor guluyor gittim yatakta uyudum sabah erken kalktım kahvaltı hazırladım oda makyaj yapıyordu birşey yemeden kendini süsledi saatlerce sinir oldum 

19 Cevaplar

+6 oy
(650 puan) tarafından
Sen neye sinir oldun ben onu anlamadım
tarafından
Cnm sonuçta onun için yanuanda uyuyum yanlız kalmasın dedim ve saatlerce başında konuştu
(852 puan) tarafından
Nisanlısiyla konuşmuş sonuçta
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bir bana mı enteresan geliyor; yıllardır halamın kızı ama ben kalkıp eltim diye bahsediyorum filan. 
(3,162 puan) tarafından
Hala kızımıymış bir de.. Durumun neyini garipsediğini anlamadım zaten vatandaşın. Bir de hala kızıysa hiç anlayamam sanırım.  E çok normal değil mi kızın yaptıkları. Sen nişanlıyken aynı şeyleri yaşamadın mı post sahibi  kardeşim
tarafından
Ne kadar abartin kardesin ben gece uyuya kaldım gece saat namazına kadar başında yüksek sesle gülüyor
(3,162 puan) tarafından
Hangimiz sevmedik dicem şimdi. Hangimiz sabaha kadar konusmadık telefonda nişamlımızla. Neyini garipsiyorsun
0 oy
tarafından
Neden sizde kaldı ki 
tarafından
Halamın kızı cnm evleri faklı bir yerde alışveriş için gelmisti
(3,599 puan) tarafından
Kız niye eltim dedin o zamn
0 oy
tarafından
Amann kiz one oyle naşil nisanli sizde kaliyor 
tarafından
Cnm halamin kizı oluyor nisanluı dediki yenge parfüm Alaçam kırarım git esin alsın dedi
(1,777 puan) tarafından
Benim eltimde nişanlı 1 hafta bende kaldı nolcak ki, benim bahar temizliği hep yapmıştı,Allah razı olsun birbirimize hep desteğiz
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Neden sizde kalmış ben olsam sorardım annen baban bi şey demez mi diye 
tarafından
CNN halamim kızı ondan
(1,777 puan) tarafından
Kuzensiniz diye rahat davranmıştır
tarafından
Ama olsun ben bir insanın evinde saatlerce TLF la konuşamam
(1,777 puan) tarafından
Bekar aklında daha o, yani olgunluk bekleme evlenince öğrenir
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Fazla genis ayrica daha ergen daha suslenmesi bitmez ogrenecek hepsini
tarafından
Cnm yasi zaten küçük birde bana laf atıyor hep çok fena
(2,016 puan) tarafından
Akrabaysa kalir veya uzak memleketten geldiyse ama bunlarin hicbiri degilse kalamaz
(2,016 puan) tarafından
Ergen iste sende ona gore takil cokta usteleme
(1,777 puan) tarafından
Kuzeniymis ondan rahat davranması normal
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Sinir olacak bişey yok, daha toy ve daha evlenmemiş evlenince anlar düzelir 
0 oy
tarafından
Yani gece 1 olmuş ,seninde çocuğun hasta belli ki o da uyuyacağıni düşünmüştür.sinir olmalik bir şey yok bence
0 oy
tarafından
Nişanlı eltim diyorsun insanlar yanlış anlıyor . Ne işi var sizde vs diye halanin kızı olduğunu belirt bence
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Ne var bunda neden sinir oldun ki ,gayet normal bence 
0 oy
tarafından
Yanlış anlama ama düzgün yazsaydın keşke o kadar anlatım hatası, yazım hatası var ki
0 oy
(2,107 puan) tarafından
Kendince sinirlenmekte haklısın boş ver geç kuzum sende ona göre davranırsin
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Halanın kızıymış kalabilir ne var ki bunda
0 oy
(119,343 puan) tarafından
senin kizin icib hastanede beklemis neye sinir oldun
0 oy
tarafından
Hakanın kızına eltım demen sacma sapan bır sebepten suan alınganlık gösterip eltılik yapmaya kalkışman çok ayıp bence kalbini bozma yası kucuk senın kuzenın daha nısanlı en guzel zamanları tabıkı konusacaklar yanı
0 oy
(1,371 puan) tarafından
1 gece misafir edip arkasından kızmak... Kız niye böyle yapıyorsunuz bazi şeyleri görmezden gelin cahilligine verin dusunememistir diyin hemen bileniyorsunuz bir de kuzeninmis 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Valla canım ayıp etmiş yani sonucta sizde kalmış nişanlısıyla sonrada konuşabilir ama sizde kalmışsa senle oturup sohbet etmesni beklerdim ki ben beklerim 
tarafından
Bence öyle dedim ne indirdim yemedi icmedi
(2,671 puan) tarafından
Boşver canını skma o ayıp etmis
0 oy
tarafından
Yaaa den gecmedinmi o yollardardan şuan en güzel zamanı canım cicimler havada uçuşuyordur neden sinir oluyorsun ki 
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Bacım gelse yatağımi bırakıp onunla yatmaya inmem gündüzler torbaya mi girdi bırak cicim ayları konuşsun nisanlisiyla oda içinden buda oturdu yanım da bizi dinliyor anla artık da git diye beklemiştir.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 406 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 173 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde Laleonall15 (9 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 867 göst.
25 Eylül 2021 Aile kategorisinde Sevilsellvi (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 346 göst.